Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asior14

MTZ 82 zielona kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asior14    4

Witam wszystkich serdecznie dziś na polu zapaliła mi się w moim MTZ-ci jakaś dziwna zielona kontrolka. . i nie wiem od czego dołączam foto

post-18400-0-93125400-1314128990_thumb.jpeg

kkmarcin28    0

Nie wiem czy ci pomogę bo mam nowszego MTZ a ale mi się chyba zielona kontrolka zapala jak ta otwierana klapka za kierownica jest mocno dokręcona i dotyka tam czegoś i sie kontrolka zielona zapala dla tego mam ta klapke lekko zakręconą żeby tam sie nie stykała. spróbuj może pomoże...

Wiadomość z agroFakt.pl

janek82    3

Witam ja mysle ze jest to kontrolka zanieczyszczenia filtra powietrza odkurz go z brudu i pylu to powinna zgasnac ale moze tez byc od awaryjnych

seweryn20    575

Trudno powiedzieć bo mam instrukcje z tą deską i w tym miejscu nie ma żadnej kontrolki. Pozostaje zrobić jak kolega radzi i lecieć po kablach.

Poss    0

Witam jestem tu nowy :( i nie chciałem zakładać nowego tematu więc dołączę się do tego. mam pytanie odnośnie kontrolek co one oznaczają bo posiadam mtz z 1994r od miesiąca a nie wiem co oznacza każda z nich :( :( mam jeszcze parę pytań podobnych ale to później :) z góry dziękuje :D

post-64267-0-58778500-1361571952_thumb.png

post-64267-0-55491100-1361571997_thumb.png

post-64267-0-49238000-1361572323_thumb.png

Edytowano przez Poss

janek82    3

zrob zdjecie z dalszej odleglosci a tak pozatym masz narysowane kontrolki na zegarach masz nowsza deske to ci nie pomoge bo mam taka deske jak kolega z 1 zdiecia 4 to chyba jest olej albo sprezarka

Poss    0

No wiem nie są pierwszej jakości ale na razie muszą takie wystarczyć :( bo ciągnik obecnie nie jest w domu :( postaram się zrobić lepsze :) jutro je edytuje żeby lepiej było widzieć te ostatnie :)

Edytowano przez Poss

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować