Maserato

New Holland T5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maserato    0

Witam

mam zamiar kupic ciagnik tej marki i na oku mam T5050 z 2006 roku. W jakiej granicy moze sie ksztalotowac cena takiegio sprzetu w tym wieku? Kolejne moje pytanie to ile on pali? A także czy warto go kupowac na 16 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Na 16h czyli godzin to nie warto kupować, a na 16ha czyli hektarów też nie warto go kupować, ale są i tacy co na 5ha maja po dwa ciągniki np. 100km i 50km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JurekS    5

ten link który podałeś to oszust!!! Człowieku taki ciągnik za 39 tys

załatw mi 5 takich to je wszystkie kupię

taki sprzęt musi kosztować ok 90 tys zł jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Nie do końca oszust, możliwe że ten traktor został ściągnięty przez komornika, znajomy parę lat temu kupił tak jd co wart był z 50tysi a kupił za niecałe 25tys, pewien gościu opowiadał mi ze jak komornik dostanie wycenę tego ciągnika to cena idzie o 50% w dół aby szybko go sprzedać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie wierzcie w takie bajki. Ja się w tym roku naszukałem i po takich też dzwoniłem. Gatka zawsze podobna.

Jest za granicą będzie za tydzień. Zaliczka i gadamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam753    25

ja tylko popatrzyłem na allegro i znalazłem tego może to i oszust bo nawet numeru telefonu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKost    1

Witam posiadaczy nh ;)

Mam w planach zakup używanego ciągnika, i wpadł mi w oko taki jeden T5050, i moje pytanie jak to wygląda z tymi maszynami po kilku latach pracy? Jak z awaryjnością, cenami napraw itp.  Jeśli ktoś by miał instrukcję na pdf to chętnie bym poczytał. Z góry dzięki za wypowiedzi.

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jedne z lepszych ciągników jakie były produkowane.

Mi przy 1300 godzinach łożysko w kole poleciało Polskie było, koszt porządnego łożyska i  uszczelniaczem oryginalnym 200 zł a sewrisie to samo 450. Teraz mam prawie 3 tyś i nic  więcej nie padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Tak jak kolega wyżej napisał - dobre ciągniki. Miałem jego poprzednika - TL100. Kupiony krajowy z przebiegiem ponad 5000tys mth. Nic się nie działo i gdyby nie poprzedni PROW to dalej był by w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKost    1

Dzięki, potrzebuję czegoś do ładowacza i prasy, a jak już będzie to wiadomo i inne prace ;). Oglądałem nowy, ale TD 5.95 to brutto z ładowaczem ok 175 tyś, a T5 to ponad 200, spróbuje coś wyrwać z prowu, ale to wiadomo może za rok. W ciągniku który oglądałem wszystko działa (jest z ehr, to chyba była opcja), odkręcany był chyba tylko tylny dekiel, ten z którego wychodzi wom, reszta raczej nie ruszana, chyba że ktoś po naprawie pomalował śruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141
12 godzin temu, AndrzejKost napisał:

Dzięki, potrzebuję czegoś do ładowacza i prasy, a jak już będzie to wiadomo i inne prace ;). Oglądałem nowy, ale TD 5.95 to brutto z ładowaczem ok 175 tyś, a T5 to ponad 200, spróbuje coś wyrwać z prowu, ale to wiadomo może za rok. W ciągniku który oglądałem wszystko działa (jest z ehr, to chyba była opcja), odkręcany był chyba tylko tylny dekiel, ten z którego wychodzi wom, reszta raczej nie ruszana, chyba że ktoś po naprawie pomalował śruby :)

Pewnie tarczki od womu wymieniali. Co do EHR to tak jak piszesz - opcja. Ja TL zmieniłem na T5.95EC. TL nie miał złego skrętu ale T5 jest mega zwrotną...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejKost    1
Napisano (edytowany)

Kupiony T5050, dziś ma dojechać do mnie, wcześniej przegląd, zobaczymy jak będzie się sprawował, jeździłem kilka razy nim, wydaje się wszystko sprawne. Teraz bardzo potrzebuję instrukcji do niego, może ktoś ma, albo wie gdzie taką zdobyć, może być oczywiście odpłatnie.

 

PS. odszukałem się czegoś takiego: https://partstore.agriculture.newholland.com/us/parts-search.html#epc::home

Edytowano przez AndrzejKost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj