Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
123kom

Prasa

Polecane posty

123kom    0

Witam wszystkich,mam zamiar kupić używaną prasę do 25 tys.zł. i teraz zastanawiam się czy kupować polską sipmę czy coś z zagranicy.Prasa miałaby prasować głownie słomę i siano,może czasami sianokiszonkę.I teraz nasuwa się pytanie jaka ta prasa ma być:łańcuchowa,pasowa.walcowa(słyszałem że słabo prasuje słome czy to prawda).Prasa może być stało komorowa (120x120)Proszę o odpowiedzi i modele ,marki pras. :mellow:

RsTe    0

bierz pasowa, dobrze slyszales ze walcowe nie chca prasowac suche slomy. ja bym bral zagraniczna polecam m.in. vicon czy jakos tak sie pisze..

damianbizon    37

ja polecam ci John Deera 572. W spłdzielni mają i widziałem kilka razy jak ten sprzęt pracuje. Komputer jak i cała prasa prosta w obsłudze :D

Wiadomość z agroFakt.pl

armi95    0

Claas Rollant 46 walcowa. Bardzo wygodna i ma małe zapotrzebowanie mocy. Za 25 kupisz w idealnym stanie. Sipmy nie polecam, ale ludzie tym prasują.

rafal4610    54

w pasówce bela nie powinna stanąć ;) Mi kilka razy stanęła ale winne były łożyska na wałku i ścinało :/ Co do walcowych to słoma musi być bardzo sucha żeby bela stanęła ;) U nas mają walcówki to belują na 2 dzień po koszeniu i bela nie staje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować