Zaloguj się, aby obserwować  
radzio550

New Holland TC5050

Polecane posty

radzio550    0

czy new holland nie bedzie za mały na 50 ha swojego i około 50 usług plus może kukurydza? czy lepiej wziąć tc5070 ale on jest droższy o 100tyś, czy opłaza sie dołożyć tyle pieniędzy czy tc5050 spokojnie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam753    25

tc5050 spokojnie powinien wystarczyć ale jak masz pieniądze to lepiej dołóż i kup tc5070 i szybciej wszystko zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio550    0

włąśnie nie wiem czy dokłądać bo pieniędzy za dużo nie mam aktualnie, ael za kilka lat może przybedzie troche hektarów takzę nie weim czy ryzykować bo 100 tyś to duża kasa. a jka ma wydajnośc tc5050, tc5070 w porównaniu do bizona ZO56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Z tego co mówią użytkownicy to TC5050 ma przerób 8 ton na godzinę, a TC 5070, wiem z własnego doświadczenia że przerobi lekko ponad 12 ton ziarna ;) A różnica w cenie to nie jest 100 tyś, ja jak kupowałem to różnica była 70 tyś


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

TC 5050 napewno zrobi te 100 h. tylko w jakim czasie. Te 100 tyś. to nie jest mało kasy, ale jeżeli chcesz się wyrobić w terminie, chcesz w przyszłości powiększyć gospodarstwo, chcesz uzyskać zboże o dobrych parametrach to myśle że lepiej dołożyć i jeździć TC 5070.


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio550    0

byłem ostatnio na targach rolniczych, i ciekawa oferte ma john deere, model który mnie zainteresował to 1470 w cenie wstępnej 350 netto, ale zawsze coś mozna utragować;D, co możecie o nimpowiedzieć jaka ma on wydajność, i jakość wykonania(bo sa produkowane w brazyli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Wydajność to 9-10 ton ziarna na godzinę, a co do jakości to Ci nic nie powiem bo nie wiem, ale ja usłyszałem parę negatywnych komentarzy na temat modeli produkowanych w brazyli ;) A sam byłem zainteresowany takim kombajnem, ale jednak padł wybór na NH i po 1 sezonie nie żałuję


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

czy opłaca się kupić tc5070 za 410 tyś brutto. heder 4.5,wózek, sieczkarnia??

Jaki dealer dał ci taką cene kombajn z 2012 r? jakie wyposażenie? mi powiedzieli ostatecznie 340 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj