4718zetor

jaką maszyne kupic?

Polecane posty

4718zetor    46

Witam! Mój problem jest następujący. Mam do wykorzystania ok 3tyś zł a pytanie jest następujące: jaką maszynę za to kupić abym mógł ją wykorzystać cało rocznie. poprostu chce kupić jakąś maszynę na ktorej bym mogł robić usługi całorocznie ewentualnie oprucz zimy bo w zime odsniezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

za trzy tysiące? Do usług? Niewiem..

Spawarkę, migomacik jakiś lepszy, i usługi spawalnicze. smile.gifjak masz łądowacz, a nie masz np. krokodyla to kup i mozesz wtedy na usługi ładować isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

riksze. bedziesz robic za taksowke:D


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Panowie nie gaście chłopaka..ma jakieś oszczędności i chciałby pracować tylko jeszcze nie wie na czym.... ;) Za trzy tysiące możesz kupić spawarkę, trochę kluczy i zacząć mechanikować... albo kup sobie sprężarkę i pistolet do śrutowania i malowania i będziesz odnawiał maszyny, ogrodzenia i co tam jeszcze jest metalowego... albo kup krajzegę dobrą do drzewa i będziesz ciął ludziom opał.... pomysłów jest wiele trzeba się tylko rozejrzeć czego ludzie potrzebują w twojej okolicy.... na forum za wiele na ten temat ci nie powiemy bo to jest indywidualna i lokalna sprawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4718zetor    46

tylko żeby mechanikować to trzeba mieć o tym cokolwiek pojęcia...

No ja akurat do mechaniky to pojęcie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj