Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Najwydajniejszy kombajn

Polecane posty

Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

dla mnie jest najlepszy i kocham go za to :lol:


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

hm nie wiem znam tylko wydajnosci niebieskiego rekorda który róznił się farbą. Ponoć niebieski kolor ma mniejszy opór powietrza od czerwonego wiec bedzie jechał troche szybciej ale moge się mylić


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zastanow sie co ty robisz??

wymyslisz cos kiczowatego i chcesz na sile kogos wciagnac w rozmowe, nastepnym razem jak zobacze twoje niekonstruktywne posty to dostajesz bana bez zadnych uprzedzen, zastanow sie co robisz?? ja ci odpowiem ze dzialasz na szkode AF, a takich tu nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

przepraszam brzozak2 ale nie mogłem się oprzeć. obiecuje że to się więcej nie powtórzy


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Kombajny nie koszą hektarów zboża na godzinę a tony zboża na godzinę. Najwydajniejszy to pewnie koło 50-60 t pszenicy/h.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

klocek już dawno udowodniono że kolor farby ma znaczenie przy wydajności. Dlatego wszystki najlepsze ciągniki są zielone Fendt class john derre deutz fahre. Kumasz chodzi o tak zwany stopień nagrzewania sie lakieru i współczynjnik oporu powietrza. Jak nie wierzysz to spytaj swojego pana od fizyki. Bo mój new holland dużo traci przez to żę jak kosi a jest żółty to o kurcze musze leciec dokończe innym razem


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Przeczytalem ten temat i nieźle sie usmialem ;] @brzozak z @deer próbują cos madrego do tematu wniesc a ty wypali jeden z drugim "BIZON HEST NAJLEPSZY " xD


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to pisać czemu NH traci na wydajności przez kolor czy nie bo nie wiem ???


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

nie no skoro NH cr 9090 pobił rekord Guinnessa <widzialem film o tym> to on jest najbardziej wydajnym kombajnem


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
to pisać czemu NH traci na wydajności przez kolor czy nie bo nie wiem ???

 

Czy Ty wogóle wiesz co piszesz. Normalnie nikt przed Tobą nie pisał takich bajek, kolor wpływa na wydajność :P no po prostu ile Ty masz chłopczyku lat, 4 czy 5 ??? Nie wiem czy wiesz ale jeżeli bedziesz dalej tak przeginał to bana masz murowanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

robert proponuje przeczytaj jeszcze raz ten watek o kolorach i wylap znajdujaca sie przez garka ironie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

zadałem sobie trud przeczytania wszystkich postów użytkownika @klocek, i stwierdzam że to on może mieć 5 lat a nie @qarek, który sobie z niego jaja robi :P

 

no chyba że jest inaczej to niech mnie @qarek poprawi


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
robert proponuje przeczytaj jeszcze raz ten watek o kolorach i wylap znajdujaca sie przez garka ironie :P

 

Tak miałem na myśłi @klocka, przez pomyłkę wpisałem @garek. Przepraszam tego drugiego użytkownika.

 

Co do @klocek to bez komentarza -wystarczy dokładnie przeczytać i maksimum przedszkole daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Skończ gadkę :angry: temat jest o najwydajniejszych kombajnach a nie o kolorach maszyn!!!!!!!! Następny kto napisze coś o temacie kolorów maszyn dostaje bana na tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

trudno poświęcam się

NH ma niższą wydajność bo jest żółty dlateog że słodyszki w niego walą masowo takie słodyszki rzepaczane i to w znaczny sposób zwiększa opory a jak go obsiądą to i mase kombajnu co ma wpływ na zużycie paliwa

do zobaczenia za tydzień (ale jak by się dąło to proszę tylko o 24 h bo nie wytrzymam tyle bez AF)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
a co wam sie niepodoba w moich wypowiedziach?

to ze uwazam ze kolor to banał co do wydajnosci maszyny?

a moze naprawde kolor ma bardzo duzo? taki czerwony traktorek jak sobie jedzie pusty 40 km/h to niedaje rade bo powietrze stawia opór

no moze i tak,w sumie teraz to taka technika musi miec jakies wady,

 

a o jakim traktorku ty mówisz? i który sobie pusty nawet nie daje rady? nawet ursus sobie daje ale no cóż... Garek w ironi napisał o wpływie koloru na wydajność a ty jak dziecko w przedszkolu sie bijesz o to i bierzesz to na poważnie...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Chce przypomnieć, że tytuł tego tematu to:

 

"Najwydajniejszy kombajn"... :P

 

Więc proszę wrócić do tematu...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

klocek zapamiętaj sobie, że nigdy nie zdobędziesz szacunku na forum ilością postów tylko ich jakością....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj