Skocz do zawartości
atomik

wszystko o ursusie 4512/4514

Polecane posty

szymi4512    1

Witam
Czy ktoś mógłby mi podać numer katalogowy tych plastików w kabinie co są na dole za siedzeniem co osłaniają ramiona od podnośnika? Bo mam katalog ale takie G ten katalog, że nic tam nie ma podanego. Albo jak ktoś ma katalog części w PDF to było by super :)

Z góry dzięki i pozdrawiam

szymi4512    1

niedawno byłem w takiej hurtowni to leżały tylko mam kawałek do niej i jak dzwoniłem sie zapytać czy są to proszą o numer katalogowy dlatego wolał bym sie zapytać niż jechac 200km na próżno

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam, zamierzam kupic Ursusa 4514 i prosze o wasze porady na jakie rzeczy zwrócic uwagę przed zakupem i jak najlepiej go sprawdzic.

Edytowano przez El_Chapo2812

romek6340    203

Raczej takich nie było.

Chciałem Ci polecić zetorowski, że może pasować ale cenę zobaczyłem jak linka szukałem... To już pewnie oryginał MF-a droższy nie będzie

solek01    30

podaj linka to zobaczę. Ewentualnie zastanawiam się czy nie obciąć i przyspawać do starego mechanizmu , bo on jest ok.

solek01    30

dzięki za propozycje ale narazie musze sie zastanowić bo 700 zł troche duzo

Adik92    0

Witam posiadam Ursusa 4514 i mam problem ze sprzegłem . Pęka mi co jakiś czas tarcza drugiego stopnia ostatnio było robione z 1,5 miesiąca temu i wczoraj ponownie pękła , czy ktoś może spotkał się z takim problemem i mógłby podpowiedzieć co się z tym dzieje ? Bo już powoli tracę cierpliwość na ten traktor 

amkerb61    3

Witam.Naprawiał ktoś lub czyścił styki w bendiksie  4514 bo wymontowałem go i wygląda jakby był nierozbieralny.

pawel885    376

Chodzi Ci o elektrowłącznik? Bendiks to ten element co sprzęga wieniec z rozrusznikiem 

amkerb61    3

Tak elektrozłącznik chyba styki zaśniedziały bo załapuje po kilku próbach odpalenia .Jest to orginalny fabryczny rozrusznik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się