wwewwe

czy wymiana bizona ZO56 na Classa dominatora 98sl to dobra decyzja ?

Polecane posty

wwewwe    0

nie wiem czy zakup classa to opłacalna decyzjia bo podobno ciężko dostać mało wyeksploatowanego dominatora ?

 

 

jak myślicie czy ten kombajn nie jest za duży na 20h plus usługi ?

 

 

a może polecacie cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2601    3

na 20 h to wystarczy Ci Claas dominator 78 lub 88 :) A co do zamiany to nie ma nad czym sie zastanawiać, osobiście wole starszego o 10 lat dominatora niż nowszego bizona ;)

Edytowano przez Rolnik2601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

hmm jak masz 20 h to nie wal 80 tysi w 98 bo ci sie bedzie dlugo zwracac kup sobie 96 za 55 mozna kupic juz ladnego on ma to samo co 98 czujniki itp. tylko inna kabina :) zrobisz jak chcesz ale claas jest 100 razy lepszy od bizona :) porownanie bizona do claasa to tak jak porownanie ciagnika 300 KM do konia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cysiu133    1

ale bierz z ta nowsza kabina bo jeest wygodniejszy wyszystko maasz na jednej gałce a w z starsza kabina jest hydrostat na innej gałce

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja też myślałem nad taką zamianą ...ale założyłem kabine i bizonkiem jade wiem co mam :D


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj