zakrzewiak

jaki siewnik do c360

Polecane posty

zakrzewiak    8

Witam szukam siewnika do zboża do 360 z duzą skrzynią załadunkową żeby często nie sypać albo najszerszego żeby nadrobić czas przeznaczony na sypanie. Mam poznaniak 6 ale trochę za mały na te moje ćachaje może podrzucicie jakiś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

jezeli chcesz siewnik z duza skrzynia, to siewniki ISARIA maja dosc duze skrzynie ładunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No mój sąsiad C-360 3P robi z Mazurem 4,5m. ale nie wiem czy sypie do pełna B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
No mój sąsiad C-360 3P robi z Mazurem 4,5m. ale nie wiem czy sypie do pełna B)

o kórka a jak sobie z nim radzi ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Mojim zdaniem nie zaciekawie. Ja ci proponuje Amazone D4 3 m. Ja taki mam i zbytnio przodku nie podnosi, no moze czasami na dziurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Ja mam siewnik 3m Sulky i siewniczek świetny rurki plastikowe wszystko cichótko idzie, skrzynie też ma dużą no 330 miała dobre wspomaganie przy uniesionym ale jak sialem żyto to jak zasypałem to pare godzin jeżdziłem hehe (żyto syntetyczne oczywiście)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

@Chota- co do tego czy sobie radzi to powiem że radził sobie nawet sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kongskilde NCS 1100 lub nawet NCS 2100(570 l) powinna dać rade. Widzialem jak 360 ciągnie danagri a to teraz to samo co kongskilde.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
jezeli chcesz siewnik z duza skrzynia, to siewniki ISARIA maja dosc duze skrzynie ładunkowe

też polecam dobre siewniczki mam ISARIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

mój kumpel ma isarie i nie narzeka ja posiadam poznaniaka


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Też mam Isarię :P , super sprzęt, ma dużą skrzynie, oraz mało waży, poza tym idealnie nadaje się do agregatów uprawo-siewnych. Szkoda tylko że mój nie ma licznika przejazdów i automatycznych ścieżek.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Też mam Isarię :P , super sprzęt, ma dużą skrzynie, oraz mało waży, poza tym idealnie nadaje się do agregatów uprawo-siewnych. Szkoda tylko że mój nie ma licznika przejazdów i automatycznych ścieżek.

 

Duż skrzynia to znaczy ile litrów ?

Mało waży to znaczy ilę kg. ?

 

Chłopaki AF to stronka, która ma klasę :) . Więc pisać tak żeby te klasę podnosić a nie obniżać :angry: :) .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
Duż skrzynia to znaczy ile litrów ?

Mało waży to znaczy ilę kg. ?

 

Chłopaki AF to stronka, która ma klasę :P . Więc pisać tak żeby te klasę podnosić a nie obniżać :angry: :) .

 

Ta strona ma klase głównie dzieki tobie wiec wszyscy tutaj mamy nadzieje ze bedziesz razem z nami :) bo smutno by było a do 360 to napewno nei wiekszy jak 3m bo to sa idealne na te ciagniki moze byc włąsnie z jakas wieksza skrzynia .Moze to byc z unii poznianiak nowy lub famarol :) ale teraz to jedno i to samo prawei . UNIA GROUP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Chciałbym wiedzieć ile waży stary poznaniak 2.7 m ze zbożem i bez oraz ile waży isaria ok 2.5m i ile zboża w nią wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0
Też mam Isarię :( , super sprzęt, ma dużą skrzynie, oraz mało waży, poza tym idealnie nadaje się do agregatów uprawo-siewnych. Szkoda tylko że mój nie ma licznika przejazdów i automatycznych ścieżek.

Kolego nie koniecznie do siewnika ale do opryskiwacza mam zamontowany licznik na ciągniku od roweru /40zł/ który pokazuje szybkość przebytą drogę a na poznaniaku elektryczne /12V silniczek od wycieraczek/ zamykanie i otwieranie ściżek / i nie schodzę z ciągnika tylko głowa i tak musi prasować a jak nie to potrzebny gubsz portwel i więcej ha. jestem do dyspozycji.

/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8
Duż skrzynia to znaczy ile litrów ?

Mało waży to znaczy ilę kg. ?

 

Chłopaki AF to stronka, która ma klasę :rolleyes: . Więc pisać tak żeby te klasę podnosić a nie obniżać :angry: :rolleyes: .

Więc tak: skrzynia mieści około 350 kg zboża, a sam siewnik waży około +/- 450 kg


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja do swojej mam duński siewnik Stegsted. Masywny to on jest. Skrzynia ma pojemność jak się nie myle 600kg. Jakby go zasypał pszenicą to przód fruwałby w powietrzu, ba sam siewnik podniesie i przód robi się lekki. Robi u nas już 3 lata i na razie bez jakichkolwiek problemów ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Hej, zamierzam kupić siewnik i wybór prawdopodobnie padnie na Isarię 3m (taki chciałbym najbardziej) ale jeśli nic nie będzie ciekawego to może być i 2.5 lub 2.7 mera. I teraz moje pytanie (bo nigdy nie kupowałem siewnika) na co zwrócić szczególną uwagę i w co taki siewnik powinien być wyposażony aby nie dać się nabić w butelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,5m to szkoda kasy na paliwo żeby takim małym jeździć. 3m co najmniej albo i 4.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez ton16
      Jak w tytule, który siewnik w wersji 3 m. Waszym zdaniem będzie lepszy? Ziemie mam mieszane z przewagą ciężkich, głównie będzie wykorzystywany do siewu bezorkowego. Ceny maszyn podobne, Pottinger na pewno cięższy o dobra tonę, sekcja siewna o tej samej długości ramion, znowu Kuhn fajny aparat wysiewający ze śrubą metryczną i na pewno będzie lżej uciągnąć go w polu. 
    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj