PawelAgro

Który lepszy?

Polecane posty

PawelAgro    0

Witam,

Interesuję się trochę naszymi Bizonkami i czasami napotykam na takie wersję o których nic nie wiem.

A mianowicie chodzi mi tu o wersję na podzespołach rekorda.Te wersję mają chyba trochę inny przód ze światłami prawda ? O co w tym chodzi? Czy te wersję produkowano do końca modelu zo56?

I czy ta wersja jest lepsza od tej zwykłej ?

 

 

Pozdrawiam:)


Bizon ZO56 SUPER
FOREVER THE BEST...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam wersje na podzespołach Rekorda z września 1984 roku.Wtedy go kupiliśmy w fabryce.Cały stół ma z Rekorda, podajnik pochyły i pasy. Po 90 roku zakładali skrzynie z Rekorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

I czy ta wersja jest lepsza od tej zwykłej ?

 

 

Tej zwykłej czyli zo56? :)

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

rozmawialem z uzytkownikiem takiego Z 056 na podzespolach rekorda i bardzo sobie chwalil ze bezawaryjny i trwaly a jego rok to byl chyba po 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Dzisiaj oglądałem supera to był z roku 89 typ z056/5 to jescze miał zwykłą skrzynię ale miał napinacz pasa napędu hederu dwurolkowy na korbkę i koło pasowe przy hederze na stałe, mój super jest rok starszy 88r ale za to typ ten sam bo z056/5 i ma napinacz na jedną rolkę i koło pasowe jest razem z gardzielą. Kolega ma supera z 94 roku to ma już skrzynie od rekorda i jeździł na zwykłym to mówi że jego jest sporo szybszy i żadnych problemów ze skrzynią jeszcze nie miał. Jak widać fabryka co roku wprowadzała zmiany.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1    1

Te supry raczej nie szły na eksport. Były to po prostu ostatnie wydania modelu z056.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

A wie ktoś dokładnie czym się różniły wersje Z056 od Z056/3, Z056/5 i Z056/6 były jeszcze jakieś inne modele? Jak mam rocznik 83, to który to będzie model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonek1    1

Z056/3 to była wersja Bizona chyba po '85r. z daszkiem. Z056/5 to od '89r. z daszkiem, a Z056/6 to też od '89r. , ale z kabiną. Pewny co do mojej kwestii nie jestem, ale chyba tak to było. Twój Bizon to będzie raczej zwykły model Z056. Zresztą na tabliczce powinno być nabite. Ja mam bizona z '87r. i jest to wersja z daszkiem model Z056/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja ma z 84 z wrześnie to chyba Z056/3. I on jest na podzespołach z rekorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj