Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wwewwe

Który rozrzutnik lepszy i bardziej opłacalny do zwożenia kukurydzy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wwewwe    0

1- http://otomoto.pl/czarna-bialostocka-rozrzutnik-2-osiowy-stan-bdb-A16615.html - Ten wygląda jak nowy ale niema bocznych burt do kukurydzy lub zboża

2- http://allegro.pl/rozrzutnik-obornika-dwuosiowy-i1759507433.html - Ten nnie wygląda na nowy ale ma już burty do kukurydzy a i cena dość niska

Który wybrać prosze o pomoc ?

czy takie drewniane burty łatwo dorobić ?

Edytowano przez wwewwe

ltz55aluki    0

wydaje mi sie ze ten drugi cena niska a remoncik mozesz zrobic spokojnie i bd wiedzial co masz...

co do tych burt to powiem tak kupujesz dwa arusze blachy robisz cienutka rame i masz nakladki takie jak trzeba:)

koks2834    0

Jeżeli fundusze ci pozwalają to bierz ten pierwszy ponieważ sądząc po wyglądzie dłużej ci wytrzyma a burty do kukurydzy to jakiś kątownik pare desek i gotowe.

Wiadomość z agroFakt.pl

hendryk21    2

ja bym wybrał ten pierwszy gdyż jest w lepszym stanie, a do wożenia kukurydzy i tak musisz dorobić zastawy o wysokości co najmniej 1 metra

wojno33    8

widzę zdania podzielone, wiec i ja się przyłączę: na twoim miejscu wziąłbym tego drugiego. dlaczego? ano dlatego, że widzisz co kupujesz, wiadomo wyglądem nie przyciąga, ale widzisz jego wady. Remoncik nie jest trudny troche farby szczotki druciane na szlifierkę i ręczne pedzle, sam kupiłem w dość podobnym stanie tyle, że z adapterem jedno bębnowym, około miesiaca roboty i jest extra sprzęt

A co do tego pierwszwgo ,nie chce straszyć, ale całkiem mozliwe jest, ze był/jest w gorszym stanie niż ten drugi, ale to jest tylko moja opinia pozdrowienia ;)

binek    264

a ja powiem że ani jeden, ani drugi. Za 8,5tyś. znajdziesz w dobrym stanie polski tandem 6 ton. Przy QQ wiadomo że trzeba czasami szybko cofać, a cofać tandemem to całkiem inna bajka jak dwuosiowym. Do obornika tak samo raz jest większy, dwa łatwiejsze manewrowanie. Parę lat temu też stałem przed wyborem rozrzutnika i wybór padł na dwuosiowy i powiem wam że była to bardzo nietrafiona inwestycja, za podobne pieniądze mogłem mieć większą i wygodniejszą maszynę, jedynie czego na tamten czas bałem się to tego że tandem może być wywrotny na pryźmie niestety po późniejszych i teraźniejszych obserwacjach śmiało mogę powiedzieć że moje obawy były bezpodstawne.

SLAWEK1987    2

a najlepiej chyba obejrzeć jednego i drugiego. bo to że odnowiony to nie znaczy że lepszy. nie wiadomo w jakim stanie są łożyska i przekładnie.może został wygląd poprawiony, bo tak to był zdezelowany że nikt by go nie kupił. jednak z drugiej strony może tym zajmują się na szerszą skalę i dbają o markę. zgadniesz jak nie wiesz??? :blink: :blink:

ja miałem jednoosiowego to go na złom wywiozłem bo nikt nie chciał kupić. teraz mam 6t na tandemie. super sprawa. tak jak kolega wyżej napisał że cofać lepiej, ale i lepiej wjeżdżać bo masz obciążenie na zaczep

Edytowano przez SLAWEK1987

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować