Zaloguj się, aby obserwować  
Tanco96

Gołębiarze

Polecane posty

Tanco96    10

czy są na naszym forum (użytkownicy/użytkowniczki) (którzy/które) hodują gołębie?

Ja hoduje mam ponad 60 szt :D


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Należę do pzhgp ostrowiec św 0175, sekcja opatów, mam w tej chwili ok 80szt, we wrześniu po selekcji i lotach troche mniej :rolleyes:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja hoduję gołębie ozdobne (mewki, werfle, berlinki i łyski) i mam ich ok 40 sztuk


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja hoduję pocztowe, mam ich 32 szt. ale codziennie przybywa bo wujek dowozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobactel    0

Polecam !!!!

NOBACTEL jest nietoksyczny dla zwierząt i ludzi, w 95% ulega biodegradacji, nie zawiera kwasów, fenoli, rozpuszczalników, utleniaczy, formaliny. Jest produktem ekologicznym zgodnym z legislacją europejską. Skutecznie działa w temperaturach od +4oC do +120oC. Nie powoduje korozji. Jest w pełni aktywny w środowisku niejednorodnym. Pozostawia przyjemny zapach świeżości. Jest stosowany przez hodowców we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie itd.

Przeznaczenie: Środek do dezynfekcji i mycia pomieszczeń hodowlanych, gołębników, klatek, rusztów, koszy transportowych, poideł, karmideł, kojców, grytowników, urządzeń mających kontakt z ptactwem oraz klatek dla gryzoni i zwierząt tropikalnych etc.

NOBACTEL to francuski środek dezynfekcyjny, który bazwzględnie eliminuje niebezpieczne wirusy, zapewniając Tobie i Twojej hodowli zdrowie, bezpieczeństwo i spokój.

SKUTECZNIE NISZCZY BAKTERIE GRAM-UJEMNE,GRAM-DODATNIE ORAZ GRZYBY.

 

Oferowany preparat NOBACTEL jest oryginalnym produktem, posiadającym wszystkie najważniejsze atesty i badania.

Nie daj się oszukać podróbkom!!!

Kup sprawdzony towar z legalnego źródła!!!

 

Produkt spełnia wymogi francuskich norm AFNOR. Został przebadany przez Instytut w Lyonie oraz Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach. Posiada atesty: Instytutu Pasteura w Paryżu, oraz Uniwesytetu Bourgogne w Dijon.

Preparat posiada opinię PZH nr. HB/279/00 dopuszczającą do stosowania w zakładach opieki zdrowotnej na terenie całego kraju oraz Atest PZH Hż/13721/96, dopuszczający do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego na terenie całego kraju.

Powyższe rekomendacje świadzczą o gwarancji i najwyższej jakości produktu NOBACTEL.

Preparat wyprodukowany przez:

Laboratoire Cellande Le Nuzeret (Francja)

 

Skład: Czwartorzędowe sole amoniowe (bromki), alkohol laurylowy na oleju naturalnym z kokosa (koprah), pochodne terpenowe: olejki eteryczne z sosny, mięty i eukaliptusa

 

NOBACTEL jest koncentratem, który można rozcieńczać w dowolnych proporcjach, dzięki czemu stosuje się go w postaci roztworów roboczych.

2 litry koncentratu daje 40 litrów roztworu roboczego 5%

2 litry koncentratu daje 200 litrów roztworu roboczego 1%

 

NOBACTEL w stężeniu 5% po 5min. skutecznie inaktywuje wirusy wywołujące:

- zakaźne zapalenie oskrzeli kur

- salmonelle

- syndrom spadku nieśności

- zakaźne zapalenie nosa i tchawicy

- ospę gołębi

- zakaźną anemię kurcząt

- zakaźne zapalenie krtani i tchawicy

- zakażenia pneumowirusowe

- zakażenia wirusem TRT

- paramyksowirozę gołębi

- zakażenia panrvowirusowe

- pomór świń

- zakażenia reowirusowe

- ch. Gumboro, ch. Marcka, ch. Newcastle, ch. Aujeszky itd.

 

NOBACTEL w stężeniu 1% już po 30 sekundach skutecznie likwiduje:

Salmonella, Staphylococcus, Vibrio, E.coli, Pseudomonas, Actinobacter, Aeromonas, Mycobacterium, Streptococcus, Pasteurella multocida, Haemophilus, Camphylobacter, Listeria, Klebsiella, Actinomyces, Erisypelothrix, Rhusiopathiae, Actinobacillus, Proteus, Mycoplasma, Corybebacterium, Bordetella, Moraxella

Przy stężeniu 1% wykazuje się również znakomitym działaniem:

- grzybobójczym- ze szczególnym uwzględnieniem Clasporidium cladosporoide oraz Candida albicans

- oocystobójczym - oocysty kokcydiów

NOBACTEL w stężeniu 1% można bez obaw stosować w obecności zwierząt i pokarmów.

 

PAMIĘTAJ!!!

Profilaktyczna dezynfekcja zapobiega rozwijaniu się drobnoustrojów i bakterii zagrażających zdrowiu Twojej hodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj