Skocz do zawartości
bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

karolek83    0

jak byłem w 4 klasie podstawówki to mój kolega przeleciał przez szybę w drzwiach od szatni mówił wtedy że jest batmanem (chyba) nie pamiętam dokładnie, ale pamiętam jak wyglądał po tym zajściu powiem tyle że zarzynany świniak mniej krwawił od niego :mellow:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez mlodyy

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    350

A czym my się nie rzucaliśmy, orzechy, mandarynki, winogrona ogólnie tym co akurat było w promocji w Biedronce.

Uwagi to:

,,Uczeń wydaje dziwne odgłosy i zabawia się w Wilka ''

,, Uczeń odmówił polecenia zmoczenia gąbki''

Przekręty:

- Dziennik często był brany z nami na wagary,- tak aby nieobecności nie można było wstawić, lub znikał na kilka dni.

- Włożyliśmy takiej ''różowej blondi'' Kurę do plecaka, na lekcji otwiera plecak a kura z plecaka wskoczyła na biurko nauczyciela :D

Dużo by opowiadać.........

Edytowano przez martinez0019

jacus    100

a my się czasem żucamy gumkami na lekcji ;)

to sie ZUCA w oczy 

Bolo21    5

ja udawałem kiedyś ,że zemdlałem na lekcji, wyszło średnio, bo kolesie śmiali się...

B-52    1

Z omdlewaniem to też były historie :) stare dzieje . raz (podstawowa szkoła, 7,8 klasa może) miałem przecięty palec. Pielęgniarka mi go obandażowała, dała rivanol takie tam . Jak palec się zagoił to bandażem owinąłem rękę , że niby złamana . Przez tydzień pisać nie mogłem :) 

akaku    69

My na praktykach jechalismy ciągnikiem orać na pole i jest ograniczenie do 15km/godz a jechałem ok 30km/godz i nauczyciel za nami na rowerze przyjechał na pole zabrał kluczyki od ciągnika i zadzwonił do naszego nauczyciela od praktyk, że "Pana uczniowie lecieli ciągnikiem jak samolotem" i oczywiście przyjechal nasz nauczyciel i śmiał się z tego ale kazał już nam iść wtedy do domu i postawił po niedostatecznej ocenie za ten dzień. Potem cała szkoła się pytała nauczyciela którzy to uczniowie lecieli New Hollandem jak samolotem :D Ogólnie czasy technikum to najlepsze pomysły i przypały są :) 

BomV    111

Heh u nas to szkoła lajcik dziś kumpel który na ogół nie pije obalił 2 browce, na lekcji nie dało się wytrzymać usiadł w 1 ławce i bajerował 50 letnią nauczycielkę matko boska :D  na akademii jeden gość z zawodówki podchodzi do dyrka po dyplom dyrektor chce mu renkę podać gość mych i reką włosy przeciera, połowa sali na pole bo ze smiechu wytrzymac nie mogli sam dyrek tez oparł sie o ambone i śmieje :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super