bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

kamilsame1    8

U mnie we wrzesniu,nauczycielka od religi obaliła sie w klasie,szła koło mojej ławki a ja kurtke rzuciłem jej pod nogi,a ona juz jak wstała pyta sie mnie co ta kurtka tu robi, to ja jej powiedziałem ze z krzesełka mi spadła, u nas to panie sprzatajace chlopakom papierosy na sztuki sprzedaja :D

Albo uwaga mojego kolegi,,Rafał R... powiedział do nauczyciela do c,uja jaki temat jest: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

U mnie w ggimnazjum to nie bede opisywał bo byló tego że nie wyobrazam sobie tego aż w głowie. A w technikum to dopiero zaczynam ale wszyscy juz pamietaja która to jest klasa 1 TMR bo na praktykach cenzura równo. Ostatnio rzucaliśmy sie porą, albo palilismy fajki w kukurydzy a babka przybiega i mówi chłopaki możecie plaić tylko nie w kukurydzy a tam kumple jak dziki chodza w kukurydzy laugh.gif Albo na praktykach nosiliśmy worki z ziemią w których sadzi sie grzyby i ja podbiegłem do kumpla i mu zarypałem z kopa w te worki i zaczołęm uciekac a on za mna i ja skoczyłem na kupe z tami workami i on na mnie rzucił te worki i spadłęm z tej kupy na głowe z tymi workami laugh.gif Ogólnie jak coś cenzura to tylko sie do mnie zgłaszają i zaraz mi jakieś pomysły do głowy przychodzą biggrin.gif

Edytowano przez krzysiek16m
wulgaryzmy

Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pamiętam jak chyba to było w 5 klasie podstawówki na ruskim nauczycielka mówi tak "teraz będzie pisanie ze słuchu" bierze książkę (taka samą jaką używaliśmy my) no to ja się jej pytam "pani profesor a na której to jest stronie? niczego nie czając odpowiedziała cała klasa oprócz jednej kujonki otwarła i spisała tekst z książki. Na następnej lekcji nauczycielka oddaje prace i mówi że wszyscy otrzymują ocenę bardzo dobrą tylko kowalska(nazwisko zmienione) ocena nie dostateczna ta się pyta dlaczego? profesorka odpowiada jej tak "Bo wszyscy pisali ze słuchu a ty spisałaś z książki" żebyście widzieli jej minę bezcenne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

my to też ładnie wkur***iśmy nauczycieli :)

Raz gościowi od techniki powiedzieliśmy że czarna corsa się pali(on miał takie auto) i zaraz łeb w okno i patrzy się na parking haha

Teraz na zajęciach z modelarstwa temu samemu panu taki jeden kolega do niego tak Zbyszek jaki ku*** temat jest?Albo śpiewa :Jest z nami Rysiek jest z nami Krzysiek niema z nami Zbyszka gdzie jest ku*** Zbyszek?;)

Ogólnie ne jest tak źle ;)

poozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

ja miałem uwagę nudną typu tomek i przemek bawią się na lekcji telefonem ale to były filmy typu

 

ADULT MOVIES na full głośnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

ja dostałem jedną o treści " przeszkadza na lekcji, internet ocenia na za***isty'' :) a tak pozatym to na koniec roku i na półrocze mam wzorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

U mnie w liceum zawodowym raz gosc zostawil dziennik i wyszedl no to jeden na korytaz a reszta wstawiac oceny,szybko szybko i ten co pisal wtawil kilku osobom dogory nogami ale byly jaja.szkola srednia najlepsze czasy!


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

my tłukom w klasie wpisaliśmy piątki z matmy i polskiego. TO BYŁA AFERA HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95
Napisano (edytowany)

Jednego razu kumpel przyjechal na warsztaty jawą,na przerwie pol klasy sie przejechalo no i ja wsiadlem a tu instruktor wychodzi no i dym bo bez kasku,na terenie szkoly itd.Wpisal nam nagany,kazal sie przebrac i isc do kierownika warsztatow powiedziec o wszystkim,afera jak h.j.Kolega pojechal oczywiscie motorem a ja ide i patrze on wraca a kierownik z nim jedzie he he i mowi ze nic sie nie stalo i zebysmy wracali na zajecia.zobaczyc mine tego co nas wygonil bezcenne.

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Aktualnie chodze do 3 kl gim i zrobiliśmy tak.

Kumpel wzioł torebke wystrzelił i krzyczy że granat i wszyscy uciekli panu nauczycielowi z klasy był dym jak h*j.

Następnym razem temu samemu nauczycielowi wystrzeliliśmy smrodka w klasie o matko pan od wosa nieźle się wk****ł.

A teraz planujemy coś z prezerwatywą? Doradzcie coś?


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

nasza szkola byla oddalona od warsztatow jakies 300metrow,pewnego dnia byla kontrol bhp i kierownik warsztatow wioz te babki ze szkoly na warsztaty a my z kolega w krzakach palimy,otworzyl szybe i cos do nas sapal wiezdzajac przy okazji do rowu.row mial tam z metr glebokosci i uno lezalo na boku a te babki 3 z tylu jedna na drugiej hi hi hi,tylko uslyszelismy ja kierownik krzyknol po ursusa! ach az sie lezka w oku kreci.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Aktualnie chodze do 3 kl gim i zrobiliśmy tak.

Kumpel wzioł torebke wystrzelił i krzyczy że granat i wszyscy uciekli panu nauczycielowi z klasy był dym jak h*j.

Następnym razem temu samemu nauczycielowi wystrzeliliśmy smrodka w klasie o matko pan od wosa nieźle się wk****ł.

A teraz planujemy coś z prezerwatywą? Doradzcie coś?

 

Naciąg sobie na głowę


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Ja to jestem zapoważny kumplowi to powiem.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

U Nas to najśmieszniej w technikum było. Miałem w klasie grupę kumpli którzy między sobą mówili tylko gwarą. Nadeszła lekcja PO Coś tam było o wymiotowaniu jak temu zaradzić itp. Jeden bazgrał coś po kartce niezainteresowany przedmiotem i tak jakby go olśniło: "A co zrobić jak leci z dwóch dziur na roz?!" -"wtedy se do wanny siednij " :D


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

w szkolnym ursusie wysiadl rozrusznik i nauczyniel wiechal do ogrzewanego warsztatu po upuszczeniu powietrza wszedl na styk.stal tam chyba cala zime dopiero go zrobila inna gropa,odpalili i napompowali powietrza bo mysleli ze pouchodzilo.wyjechali razem z metalowa rama od drzwi he he he


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Pamiętam uwagę kolegi: Uczeń przeszkadza w prowadzeniu lekcji i śpiewa przebój zespołu Boys pod tytułem "Jesteś szalona". :D

Ten sam na pierwszej lekcji w czwartej klasie na religii pociachał nożyczkami paprotkę z parapetu :P

Ja kiedyś o mało co bym na lekcji spowodował bombardowanie, jak gościówa chciała gumkę do ścierania.Było blisko, ale niestety nie trafiłem <_< odsunęła się skubana B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Moja uwaga z trzeciej klasy zawodówki:

Uczeń usiłował pokazać narządy rozrodcze osobom z sąsiedniego budynku.


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

u mnie kumpel w I lo mial urodziny poszlismy na wlaszke wzial jedna do szkoly i mowi to wracamy kazdy narabany ochroniasz przy wejsciu krzywo patrzy a kumpel idzie po schodach i sie zbelcil od razu do dyrektora przeszukali mu torbe bo to klase policyjna konczymy i lezy 0,5l na stole a tam od razu sanepid wparowal bez zapowiedzi skontrolowac stasn szkoly i wnhija do dyrka a tam na samym srodku 0,5l:D inna akcja mielismy w drugiej klasie kaktusy na oknie akurat byl przedmiot policyjny to kaktusy zniknely z parapetu jednym przypaddkowo nauczyciel dostal hehe:p:p o trzeciej klasie to juz lepiej sie nie bede wypowiadal:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

tyle tych faz jest że ja większości nie pamiętam :) w tym roku mam taką nauczycielkę od Biologii ostatnio z nią gadałem o GTA 4 i mówiła że fajna gra że poleca albo o hip-hopie z nią gadałem i ona mówi że lubi słuchać rapu

 

rok temu pamiętam jak byłem w pierwszej gim. to jak była moda że tabakę duzo osób wciągało to na lekcji krechy sypaliśmy i niektórzy to co chwilę kichali :P albo na dyskotekach szkolnych na górnym korytarzu znajomi jarali szlugi :) jeden to tak się narąbał na dyskotece szkolnej że psycholożka go do domu samochodem odwoziła :D dużo było tych przypałów :P


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragunov96    24

wczoraj fizyka była a nagle dyrek wchodzi i mówi "co tu sie działo myslałem że strop sie zawali dla mnie na głowe " a mielismy akurat pod nim ale mielismy kazanie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykuu    5

Kiedyś mój kolega podszedł do nauczyciela i zapytał czy można poprawić pałe nauczyciel powiedział tak zawsze wtedy on rozpiął rozporek i zaczął poprawiać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W średnie szkolej kumpel miał wypite i go pani poprosiła do odpowiedzi, zachaczył o podest i się wywalił przy biurku :D Najlepsza była jego odpowiedź jak wstawał : pani sie nie przejmuje ja to zaraz ogarne :D


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

kiedy chodziłem do technikum Mechanicznego to zawsze Bajerowałem Młode nauczycielki łatwo wierne ale była zabawa i na koniec technikum miałem średnią 4.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Jak chodziłem do gimnazjum religie mieliśmy w takiej piwnicy i jednego dnia chłopacy z klasy III wpadli z taczką węgla i krzyczą : Wągiel przywieźli !! :lol:


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj