bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

trollu    0

eee to nic.jak ja chodziłem do 2 kl gimnazjum to kumple z 2 i 3 kl sie bili o poloneza polonistki.przez 10 min nie umieli ich rozdzielic.od tego jeden z nich dostał powaznego wstrzasu mózgu czy cos i zaczął tracic wzrok.podobno przez pewien okres prawie nic nie widział.ale przeszło mu.a w zeszłym tygodniu klasa mojego innego kumpla z mojej szkoły i rocznika tylko z ochrony srodowiska o mało na praktykach szkoły nie spaliła.w magazynie na podłoge wyłozona jakąś matą czy laminatem wylało sie 5 l rozpuszczalnika.i niestety rozpuszczalnik sie zapalił od upuszczonej, palacej sie zapałki.podobno w 10 osób nie umieli tego ugasic.ale stracha mieli ładnego. jakby zapaliły sie inne rzeczy w magazynie to by mieli wesoło.ale chyba nawet dyrekcja sie o tym nie dowiedziała ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

z tego co sie dowiedziałem od kolegi :

Jego brat jakies 3 lata temu chodził do budowlanki jest z niego kawał chłopa opowiadał jak nauczycielka z chemii wstawiła na półrocze wiekszosci chłoapków NDST ponoc za to ze olewali przedmiot chłopaki sie wku..... i przenieśli jej trabanta jakies 3 ulice dalej ponoc w szkole niezła rozróba była potem bo babka Policje wzywała i takie tam


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

ja miałem kilaka przekrętów w budzie w 6 klasie opiliśmy sie i był sąd grodzki w pierwszej klasie powiedziałem nauczycielce od anglika ,,ty cipo to było na zadanie '' zachowanie i dywanik zrobiliśmy te na chemii niezły kawał pojechaliśmy do sklepu ogrodniczego i kupiliśmy 5 kg saletry potasowej 5 i 5 kg cukru wymieszaliśmy to i podpaliliśmy to w kiblu jaka zadyma była cała szkoła w dymie nawet strasz pożarna była przenieśli nas do innej klasy raz kumpel przyniósł gaz łzawiący do bydy i psiknął nim w oczy nauczyciela od w-f miał prze****** raz spusicilismy powietrze nauczycielowi od chemii powietrze z kół od merola w jeden dzień przyjechałem maluchem do szkoły i nawet dyra wyprzedziłem choć ma merca a kumpel przyjechało szkoły w zimie ursusem 1634 z pługiem i dmuchawa do śniegu na w-f odsinierzał boisko i później graliśmy na nim mówię wam jaki odjazd grać w zimie w piłkę na boisku wszyscy zachowania on miał wezwanych rodziców tylko miał farta bo jego ojciec jest w stanach wczoraj złożyliśmy 5 ławek i siedzieliśmy tam w15 na angielskim robiliśmy zadanie z matmy prawie każdy nożyczki i wycinaliśmy kółka mamy jednego takiego co sie nabija z jednej nauczycielki od angielskiego bo jest w ciąży naśmiewa sie z niej że ciężarna itd. w l gimnazjum to miałem 3 strony zachowań w zeszycie a teraz chodzę do 2 klasy gimnazjum dzisiaj kumpel schował sie do urny z wyborów i siedział tam cały angielskimto tyle to jest tylko mały wycinek z naszych kawałów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, miałem podobnie tylko ze w innym hipermarkecie :P.

A najsmieszniejsze jest to ze tylko policja ma prawo was zrewidowac nawet na terenie hipermarketu.Ochroniasz nie ma takiego prawa a jesli torobi to jest niezgodne z przepisami.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
A najsmieszniejsze jest to ze tylko policja ma prawo was zrewidowac nawet na terenie hipermarketu.Ochroniasz nie ma takiego prawa a jesli torobi to jest niezgodne z przepisami.

To ja jutro idę z kumplami do biedrony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2
A najsmieszniejsze jest to ze tylko policja ma prawo was zrewidowac nawet na terenie hipermarketu.Ochroniasz nie ma takiego prawa a jesli torobi to jest niezgodne z przepisami.

 

 

a ja do TESCO a jak coś powie to pojade mu po ambicjach hehe


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

a ja dzisiaj test z polskiego pisalem taka zaje fajną nauczycielke mamy że przed testem poszedłem z kolegą do szatni 0,5l we dwuch i na spr wyjątkowo bardzo dobrze poszedł.Ale musiał iśc jak sie ma 6 laczków na czysto to coś pozytywnego trzeba dostac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
No łach po pachy uśmiałem się :D , bardzo inteligentne. :D A nie pomyślałeś jak poczuł się ta nauczycielkia :angry: . Jak byś się czuł, gdyby to była twoja matka. Akurat moja jest nauczycielką i jak bym się dowiedział że ktoś ja wyzywał bezpośrednio na lekcji to uwierz, nie było by żadnego usprawiedliwienia. :angry: Także pomyśl nad tym, o ile wiesz co to znaczy i na czym polega. :), bo po twoich wypowiedziach można wątpić w twoją inteligencje.

 

Nie chce mi się komentować innych "wyczynów", :P:D ale większość z was to taki wałek wkręca że szkoda gadać. , :) większość z was uważa, że chodzi do najgorszej klasy, to co wy do szkół specjalnych chodzicie czy gdzie???

 

Apeluje do moderatorów i administratorów zamknijcie i usuńcie ten temat, bo jeszcze ktoś zechce powtarzać te wyczyny!!!

 

Wiem, że to troche nie na miejscu, ale co powiesz wnukom, że w szkole to co jak 90% mojej klasy ze po szkole na jakieś kółka, potem do domku i nauka, NIE WŁĄCZAĆ KOMPUTERA, NIE WYCHODZIĆ NA DWÓR!. Chce zaznaczyć, że nie chodzi mi o ten konkretny przykład, bo to jest żenujące poprostu. No ale zawsze sie szkołe lepiej wspomina jak było śmieszno


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jutro idę z kumplami do biedrony :P:D

 

 

Jak nie jestescie na zadnym przypale i was bedzie chcial rewidowac to niech dzwoni po policje. Paly was przeszukaja nic nie znajda a Wam zleca lekcje;) Kiedys byla afera o to ze kolesia ochroniarze sila przeszukiwali i to w gazetach bylo i wtedy ktos wazny sie wypowiadal ze ochoronairz nie ma prawa was rewidowac


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Wiem, że to troche nie na miejscu, ale co powiesz wnukom, że w szkole to co jak 90% mojej klasy ze po szkole na jakieś kółka, potem do domku i nauka, NIE WŁĄCZAĆ KOMPUTERA, NIE WYCHODZIĆ NA DWÓR!. Chce zaznaczyć, że nie chodzi mi o ten konkretny przykład, bo to jest żenujące poprostu. No ale zawsze sie szkołe lepiej wspomina jak było śmieszno

Ja święty też nie jestem, bo różne rzeczy w szkole sie robiło, ale chodziło mi o przykłady które zacytowałem, bo to akurat jest przegiecie. :P Ja też lubie w szkole sie pośmiać ale do jakiegoś stopnia, lepiej żeby było śmiesznie niż zamuła na lekcjach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Jak nie jestescie na zadnym przypale i was bedzie chcial rewidowac to niech dzwoni po policje. Paly was przeszukaja nic nie znajda a Wam zleca lekcje;) Kiedys byla afera o to ze kolesia ochroniarze sila przeszukiwali i to w gazetach bylo i wtedy ktos wazny sie wypowiadal ze ochoronairz nie ma prawa was rewidowac

Ja z kumplem mamy tą cechę że jesteśmy totalnymi abstynentami. Wiele osób dziwi nam się jak możemy odwalać takie numery na trzeźwo. Dziś niestety mnie nie sprawdzali a i lecje by nie zleciały bo aż jedną miałem, na drugą nie warto było czekać, ale kumpel i tak od woźnej dostał szczotą po plerach, po tym jak jej dał wykład po co jest w szkole i ochrzan że się obija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas w szkole była taka pani M******** i mówili ze ona się tylko śmieje jak jej zaczniesz pyskować i kląć :D

Kolega z bratem kiedyś śledził nauczycielkę i dostał za to uwagę> Uwagi w szkole były takie notorycznie spóźnia się na lekcje, raz nawet była taka notorycznie nie przynosi ołówka na lekcje angielskiego :D:P , klnie, Samochód dyrektora to dopiero było obrzucali jajkami :D Raz jakiś gościo wrzucił petardę na korytarz na dyśkoteke przynieśli spirytus i denaturat

zmieszany z colą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Hehe. Co do petardy, to kiedyś (chyba z 3-4lata temu) w gimnazjum wrzucili petardę do kibla. :P Chyba nie muszę mówić co się stało gdy petarda wybuchła. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Hehe. Co do petardy, to kiedyś (chyba z 3-4lata temu) w gimnazjum wrzucili petardę do kibla. :D Chyba nie muszę mówić co się stało gdy petarda wybuchła. :D

 

 

wlaczyl sie naped zwrotny w ubikacji :):P:D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

numer z podstawówki: przynieśliśmy balona w kiblu nalaliśmy wodę do niego i do klopa. Wychodek zatkany a my spuszczamy i spuszczamy aż się wylewa później odwrót i przez 2 dni zamknięte kible


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

a nasza klasa dostała mundurki i kolega nie maił co robic i mundurek zawiesił na masz (taki sup do powieszenia flagi) wciagna go do gury i mu sie u góry powiesił .Straż przyjechała z koszem u mu go ściągali a za ściąganie tej szmaty płacił jego stary. My takie mamy mundurki że szyte są z tego samego materiału co spadochrony i żagle do statków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

ładne mi to "parę razy". :D:D:P Ja kiedyś w "Skojarzeniach" naciskałam odśwież i chyba 5 postów o treści "płatki" napisałam, ale nawet pasowało: kukurydza---->płatki, mleko----->płatki, śniadanie----->płatki, pszenica----->płatki. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

My w piątek byliśmy mili dla kolegi zamiast go kryć że nie ma go w kiblu "a on palił" to my jeszcze powiedzieliśmy gościówie w którym kiblu on jest. Jak wzieła go do dyrektorki to dyrektorka nie miała czasu i nic mu nie zrobili hehe :D


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Co to za pomysły z paleniem w kiblu xD u nas przykladowo kilka osób się umawia do lasu albo na pola i tak jarają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

u mnie jak jest ciepło to kible są puste ale zimą to nie da sie wejść.raz widziałem ekipe 15 chłopa.weszło 3, po chwili wyszli i stwierdzili że nie ma sensu sie pchać.więc wycieczka za winkiel (na zewnątrz) :) .raz koles straszyl tam moich kumpli kamerą ze wszystko sie nagrywa i dyrekcja sie o tym dowie bo stali pod jakims budynkiem.myślał że nie nie odróżnią kamery od alarmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Co to za pomysły z paleniem w kiblu xD u nas przykladowo kilka osób się umawia do lasu albo na pola i tak jarają :D

a jak ja w tym roku bylem na drzwiach otwartych w pewnej szkole i sobie zaobserwowalem jak ,,kilku" uczniow w czasie przerwy wszedlo do lazienki i potem ich facetka naszla to nie mogla ich ,,zidentyfikowac" na odlaglosc dwóch metrow :):):) -dym to sie szparami od drzwi walił jak by sie cos paliło :):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U nas jak facetka wlazła do kibla raz to wszyscy papierosy w łape dym trzymaja w gębie i sp***rzają do innego kibla ale wtedy mielismy pompe z nich nagle tak z kibla wybiega 4 uczniów


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj