bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

DjKrak    0
Co do wyrzucania przez okno to czytałem gdzieś ze studenci sie naćpali i gościa wywalili w kartonie z któregoś tam piętra według nich "z misją pokojową na marsa" ;) ,koleś zginął na miejscu, to dopiero jest zabawa. :)

Wyslali tez drugiego :) Z misja ratunkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Wyslali tez drugiego :) Z misja ratunkowa :)

a no tak,teraz mi się przypomniało,wysłali drugiego z misją ratunkową bo tamten według nich za długo nie wracał ;) ,hehe a w rzeczywistości leżał matwy pod budynkiem, no i ten z misją ratunkową do niego dołączył.hehe to dopiero zabawy mają ludzie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szkole rolniczej to parodia była a nie szkoła, w ostaniej klasie to z jednym zeszytem chodziłem - zeszyt za pas, długopis do kieszeni i do szkoły bez plecaka, tylko jak jakieś klasowki byly to brałem ksiażkę żeby przed lekcją powtarzać. A jak plecak bralem to też w środku 1-2 zeszyty i jakaś ksiażka a najcięższy plecak to mialem ale jak piwo nosiłem parę butelek, przed lekcjami z rana z kumplem do sklepu i przeważnie po 1 piwku i potem na przerwie w szkole. Ale oczywiście pełna kultura była, tak żeby sobie spokojnie pogadać przy piwku a nie tak jak teraz co gimnazjaliści piją dla szpanu i chodzą z butelkami w ręce po ulicach.

 

Co do picia gimnazjalistów- dziewczyna z mojej klasy w zeszłym roku szkolnym miała 2 promile( 1 klasa gimnazjum)- piła dla szpanu i o mało nie przypłaciła tego życiem.

 

A co do zachowania to całkiem fajnie u nas w klasie jest-parę nagan mamy i cieszymy się opinią najgorszej klasy w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Co do picia gimnazjalistów- dziewczyna z mojej klasy w zeszłym roku szkolnym miała 2 promile( 1 klasa gimnazjum)- piła dla szpanu i o mało nie przypłaciła tego życiem.

 

A co do zachowania to całkiem fajnie u nas w klasie jest-parę nagan mamy i cieszymy się opinią najgorszej klasy w szkole ;)

ja nie kumam jak można pić dla szpanu , ja piję po to żeby się nadyndać i żeby się w bani kręciło, to wszystko nie wiem o co biega z tym szpanem, jak można szpanować że jest się nawalonym,wytłumaczcie mi to.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
ja nie kumam jak można pić dla szpanu , ja piję po to żeby się nadyndać i żeby się w bani kręciło, to wszystko nie wiem o co biega z tym szpanem, jak można szpanować że jest się nawalonym,wytłumaczcie mi to.

 

nie wiem

 

ja mam kumpla takiego cfaniaka co wypije 2 browary a potem kazdemu gada ze wypil z 5 ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
nie wiem

 

ja mam kumpla takiego cfaniaka co wypije 2 browary a potem kazdemu gada ze wypil z 5 :)

a ja mam znów kumpla co mówi że ma mocną głowę a jak piliśmy kiedyś z nim to po dwóch wojakach spał kumplowi na kolanach :);)

 

na tym ma polegac szpan??? bo dla mnie to zwykłe buractwo :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

 

dokladnie. "Ja pije a ty nie i jezstem lepszy od ciebie" to bardzo czesto slysze za murami gimnazjum do ktorego chodzilem a nieraz zagladam tam pogadac z nauczycielami ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
No dla mnie też, ja też za bardzo nie wiem o co m chodzi w tym piciu, ale u mnie w szkolne niektórzy twierdzą że przez picie jest się lepszym od innych( trochę dziwne twierdzenie) no i dlatego piją, żeby pokazać kim się to nie jest.

i takie właśnie typy na poważnych imprezach (przy piwku, czy innych napojach wysokoprocentowych), odpływają pierwsi, właśnie ci co chodzą po szkole i drą się "Ja jestem kozak,wypiłem 5 piw i pół litra",znam takiego jednego co wypił litra sam i go na OIOM wywieźli.Dawny kumpel z klasy.Litr na łebka to dużo ale teraz znajomy mojego kolegi napił się 4 browcami i musieli go na odwyk dać....hehe

I to są właśnie nasi najwięksi kozacy.

 

Żal poprostu...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Wiecie co mnie dziwi?? Każdy kto wypisuje sie w tm temacie twierdzi, ze jego klasa ''cieszy się'' opinią najgorszej klasy. Wiem, że niektórzy sciemniają, ale cojest w tym takiego fajnego?? Że chodzisz do klasy z palantami?? Wiem, że fajnie czasami jest się pośmiac na lekcji, ale bez przesady. Ktoś a wielka uciechę, bo np. dokuczył nauczycielce. Przecież to też człowiek i na pewno nie ma zamiaru użerac się ze smarkaczami, które myślą, że wszystko im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akuraciarz    1
;) 21 września tego roku zooranizowaliśmy wycieczke szkolną na Agro-show:) Było nas około trzydziestu. Taaa wielka wyprawa starym rozkraczonym autosanem około 250 km jazdy z Rusocina do Bednar. Wiadomo jak to na wycieczkach bez % sie nie obejdzie:) Efekt dwóch pijanych w trupa na początku jeszcze szalejących:) Z czego wynikły 3 nagany od dyrektora.:) Naszczęście sie na nie nie załapałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Z dziennika 3c:

Uczeń P. ***** Zanieczyszcza powietrze w klasie

Uczeń K**** i P. ****** Bawią sie na lekcjii matematyki w "oczy" (nawet wychowawczyni jak to przeczytała to nie wiedziała o co chodzi)

Uczeń P. ***** Pompuje prezerwatywy wmawiając nauczycielce fizyki: '' To na doświadczenie"

A teraz moja uwaga: Uczeń K. ***** Wykręca kombinierkami ( http://rolnictwo.wrzuta.pl/obraz/xIz5s1SDsd/kombinerki )śrubki z ławek na dowód tego ma w piórniku dość pokażną kolekcję ów śrubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w szkole ktoś ciągle opsikiwał sedes w męskiej toalecie przez cały rok szkolny ale nie wiadomo do tej pory kto to ;) A raz przy drodze przy szkole jechał gosc skodo fabio a ja mu pokazałęm f*ck a on wtedy przychamował na ręcznym a my z kolegami w nogi ale nikt sie o tym nie dowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

mój znajomy raz idąc chodnikiem pomachał policjantom w radiowozie.dostał chyba mandat i powiedzieli mu że jak go następnym razem ręka będzie boleć to niech po nich zadzwoni a oni przyjadą i mu ta rękę wymasują ;) a z sikaniem to jak chodziłem do gimnazjum to ktoś codziennie rano obsikiwał drzwi wejściowe do szkoły na wysokości klamki.może nie ma sie czym chwalić ale chyba stanął na wysokości zadania a raczej klamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No cóż- nasza klasa też ma opinię najgorszej w szkole.

Nauczyciele mówią że się będą cieszyć i radować jak już skończymy edukację w tej szkole ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Gdzieś u mnie w okolicy, kolesie w domu jarali maryche, tak sie zjarali, że żadne nie miał siły dojść do okna żeby otworzyć, to jeden wziął telewizor myślał, że wywalił przez okno "W życiu nie czułem lepszej ulgi" Budzi sie rano a telewizor w meblościance ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel w podstawówce zdenerwował się jak grali w nogę na w-f, bo nauczyciel stwierdził że bramka strzelona przez niego się nie liczy i dostał z bliskiej odległości piłką w głowę(od kumpla oczywiście) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

u mnie kiedyś kosz zaczął płonąć na lekcji ;) a nauczycielka pyta sie co tak śmierdzi a my to z dworu :) i uwierzyła. Oczywiście kolega zaraz nogą gasił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
u mnie kiedyś kosz zaczął płonąć na lekcji :) a nauczycielka pyta sie co tak śmierdzi a my to z dworu :) i uwierzyła

o żeś mi przypomniał...

 

kiedyś na przerwie siedzimy na ławce, i kumpel wział zapalniczkę i podpalił spodnie drugiemu ziomowi co siedział obok niego,jak zaczeło walić a babka od polskiego idzie przez korytarz i mówi "Co tu tak śmierdzi?", a on na to że kolega się podjarał...nową koleżanką z klasy. ;)

(podjarał- z języka naszego to słowo znaczy, podniecić się, zadowolić, po prostu jarać się z czegoś..cieszyć sie.)

:):)

 

Co pompa z niego była to ja nie moge.

 

Ale później ziomek doszedł ze to kumpel go podpalił zapalniczką i sypnął babce od polaka no i tak doszli że to on był sprawcą... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74
Ja dosta?em opier*** za to ?e wychowawczyni jad?c do domu widzia?a mnie jak jade U328 (wyprzedzi?a mnie) i jeszcze mi chcia?a obni?y? zachowanie ;):)

 

hu*a ją to powinno obchodzić co ty po szkole robisz,ja bym sie z nią wadził ile by wlazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja to bym za takie coś to jeszcze jej tym ciągnikiem drogę zajechał i środkowy palec pokazał...hehe a w szkole jakby burkała to bym powiedział że to mój starszy brat-bliźniak...hehe ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

w podstawowce pamietam ze z kumplem szybę wybiłem(wygupiali my sie i walnołem łokciem),no a w gimnazjum,staliśmy na dworze przed szkołą,jakiś policjant szedł do szkoły i mu czesc powiedziałem wrocił sie spytał czy to do niego,ale powiedziałem ze do kolegi,potem jeszcze z kumplem nabralimy do reki chasio(popiołu-parking był tym wysypany)i walneli my tym w auta od nauczycieli,akurat pech chciał ze mąż od kucharki przyjechał po nią i czekał w aucie,przylazł do szkoły i niezła haja była,ale odrazu mnie nieszczaili ;) ,ta kucharka co mysmy jej auto objeb*** to siedziała cicho,tylko taka druga nieźle pojeb*** darła pyska choćby głupia,potem sie przeprosiło i jakos to było,ale na poczatku nieciekawie było,gdyby auto sie porysowałoto by cza było zabulić za lakier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

też raz szybe wybiliśmy przed szkołą jak jechalismy na zawody w gale to se graliśmy przed szkołą i przez przypadek tak sie napeciłem że kolega nie obronił ale za to szyba tak ale dużo z niej nei zostało


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

hehe szyba to nic. w 1 gimnazjum kumpel glowa zrobil dziure w dzwiach(jakim cudem to nie wiem) :) za to w 2 klasie na tych samych drzwiach niesli kumpla tak jak sie niesie trumne :) ktos tam podlapal "anielski orszak" i zaczelo sie spiewanie ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj