bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

nikt nie boi się do nauczycielki powiedzieć,, Morda szmato ,, paląc papierosa i nawet nie mówię o papierosach tylko o lufach.

 

 

Nie wiem czy chcesz zaszpanować tekstem "Morda szmato", bo jak by ktoś do Ciebie się tak odezwał czy do twojej matki to co... Miło by Ci było. W każdej szkole każdy świruje ale to już jest zwykłe chamstwo, niewychowanie i brak kultury. Szkoda komentować. Zal mi Ciebie...


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej czy ja powiedziałem że ja tak postępuję tylko piszę co wiem i co widzę i przeraża mnie fakt że nauczycielka jest bezradna w obliczu takiego ZWYRODNIALCA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ha moje Gimnazjum to przechodzi wszelkie pojęcie nikt nie boi się do nauczycielki powiedzieć,, Morda szmato ,, paląc papierosa i nawet nie mówię o papierosach tylko o lufach.

 

to nie wiem co to za gimnazjum!! Szczyt chamstwa i buractwa!!

.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja chodzę do gimnazjum w mieście walczą z tym ale co nic nie poradzą bowiem chodzą tam ludzie z wyrokami i kuratorami moim zdaniem takich osobników powinni od razu usuwać z placówki, kiedyś nauczyciel mógł przylać uczniowi a teraz co jedno wielkie gówn*. są po prostu bezradni jak pierwszy raz napotkałem taką sytuację to mną wstrząsnęło ja mam wpojone pewne zasady i nigdy nawet bym się nie ośmielił zrobić podobnego chamstwa.

 

 

Pozdrawiam Krystianrolnik ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

ja dostałem uwagę np za to że spojrzałem na oceny w dzienniku, albo nie miałem na czym siedzieć poszedłem sobie po krzesło to ksiądz mi wpisał uwagę "że chodzę z krzesłem po klasie" i większość mam takich głupich uwag, i teraz mam poprawne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

To dzisiaj ze znajomym@dajman15 podczas sprawdzania mojej pracy powiedział wychowawcy ze w kwiatku rośnie marihuana(oczywiście był to owies zasiany przed feriami)a wychowawca do niego ze sam sial i rośnie w kwiatku bo zaraz Wielkanoc będzie .Kazdy gnił z niego bo wszyscy wiedzieli ze ja zasiałem ten ze owies i jeszcze nie został wyrwany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

my na fizie spieralimy sie kto głosniej krzyknie penis i uwagi do dzienniczka poleciały :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Jeszcze niedawno udawalem w sali informatycznej na krzesle oblotowym ze jezdze ciagnikiem to osoby blisko siedzacy mnie smiali sie do rozpuchu^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ja z kolegą Ziomek1994 mamy dobre życie u wychy na fizie. Dzisiaj mi powiedział że dostaję uwagę za niszczenie mienia szkoły za całe -10. Ale choć żadnego mienia nie zniszczyłem tylko pomogłem dla kolegi wydać że zakosił magnez. A mianowicie kolega trzymał magnez na kolanie żeby wycha nie zobaczył ale on stał obok a ja dla kumpla zrzuciłem ten magnez i my w brechę i wszyscy do koła z nami. Grzesio(nasz wycha) powiedział że dostaję -10 a niszczenie mienia(ten magnez który spadł na ziemie i zrobił trochę huku), ale i tak najlepsze jest to że i tak nie postawił mi uwagi bo najparwdopodobniej o niej zapomniał na moją korzyść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka    1

co u mnie sie w budzie dzieje...

nie dawno jak w budzie było zimno bo się coś z ogrzewaniem zje**** mój ziomek napchał papieru do klopa i podpalił!! potem stanął nad tym i zaczął se ręce grzać!! a co sie dział jak woźna to zobaczyła... :P:D

albo w gimnazjum u mojego brata jego kolega ochlał sie przed lejbami z drugim ziomkiem i wbił sie na lekcje (naje****) w połowie lekcji sie otro zbełatał potem starzy do budy wezwani i ostry przypał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

U nas to jeden faceta od w-f zamknol w klasie i do tego skrzywil klucz :P albo jedni wozna w kolpie zamkneli jak czyscila :D

 

Razem ze @sroczka chodze do k;lasy wiec sie wszystko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Też macie takich nauczycieli jak ja i kolega Ziomek1994 a w szczególności wycha to taki koleś że stoi obok a ja powiem kur.. albo spie..... to on do mnie nie wyrażaj się a ja jak powiem że to do kolegi mówiłem to on nic i dalej swoje robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

I tak najlepsze to zasiewy ktore sie odbyly przed feriami i teraz mowimy dla wychy ze to marihuana :P Albo jak wciagu dwoch lekcji skonstruowalem siewnik z cyrkla nakretki od dlugopisa i tasmy klajacej.Oczywiscie wszystko to bylo pod czujnym okiem uzytkownika @damjana15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

U nas kolo jak wchodził do klasy na chemi to udawał że wrzuca bieg w ruskim i rusza ale pech że mu zgasł

w dzrzwiach i ruch zatrzymał ale odpalił i do ławki dojechał

ale babka sie na niego wtedy gapiła :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

u nas na chemi babka sie pyta takiego jednego gdzie masz zeszyt a taki co z nim w ławce siedzi mówi ze zeszyt zabrały krasnoludki z gołymi pa..mi :blink:


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

To dzisiaj ktoś do naszej sali wrzucił piórnik na lekcji.Nauczycielka powiedziała zęby oddal im ten piórnik to ja jak normalny uczeń podszedł do tego piórnika podniosłem następnie otworzyłem drzwi na oscierz i z całej siły rzuciłem w tłum ludzi na korytarzu.Każdy się śmiał z tego jedynie nauczycielka mówiła ze to było nie ładne.Koleżanki z przodu które siedziały to nie mogły wytrzymać z tego co zrobiłem.Oczywiście możne to potwierdzić uzytkownik@dajman15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w klasie miałem dzień kobiet. Ładnie siedzimy, jemy sobie ciasto i inne słodkości, śmiejemy się itp :blink: A że moja klasa jest klasą chemiczną to mój kolega korzystając z tego, ze jest klucz w szafce, otworzył ją i wyjął denaturat. Pewna grupka zadowolonych chłopaków wpadła na pomysł, aby wlać trochę do pepsi :huh:. Wlali z 10g na szklankę i wypili. Ja z tego nie skorzystałem. Nic im nie było, ale w klasie było czuć brędke :D


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka    1

U nas dzisiaj nagrywaliśmy "dziennik" zrobilismy z kartonu i jakiejś foli televizor postawilismy na lawce i zza niego gadalismy różne glupoty... jescze dodam że to było na historii facetka czytała gazete potem złapała nerwa i poszła w cholere i przez całą lekcje była ostra polewa ;)

jak wrzuce na yt to linka wam dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

U mnie w szkole to się dużo dzieje np;

jeden gość kopał piłke do siatki (Mikase) jak go W-F ista zobaczył to zaczął go gonić, a ten gostek to przez okno z sali uciekł. Pare dni wcześniej dostał kopa za kopanie piłki do siatki. :)

na początki roku na religii to katechetka się popłakała na lekcji.

kumpel na historii usnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka    1

tak jak ja ostatnio na angliku jak się witaliśmy zacząłem mówic zdrowas mario a cała klasa za mną :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

u nas na sztuce graliśmy w "zadania i wyzwania" i kolega pogłaskał nauczyciela po głowie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

To i tak słabo u mnie w klasie był gostek co podeszedł pod biurko nauczyciela i sie zje... :) zaraz z miejsca wyrzucili go ze szkoły to było śmiechu normalnie do dzisiaj sie śmiejemy jak to wspominamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj