bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

19Damian89    0

w podstawowce to ja mialem cigle przechalpane za bujki .. a w gim bylem spokojny raczej tylko raz mnie pedagog zwinela po wosie bo rozwalilem lekcji:) ..

 

w techniukm w pierwszej klasie na angliku tlumaczylem kumplowi obrazki z dialogiem .. no i dostałem uwage z cytatem "patrz stary hu* chciał tą małolate wydywać" wychowawca jak to zobaczyl to pial z tego .. no i dyrektorki bylem kilka razy za rozwalanie lekcji.

 

w drugiej klasie jak przyszla nowa babka od biologi i za szybko dyktowala to lecialy tekst "ku** dyktuj wolniej bo wstane do ciebie" itp. raz kumpel wstal i szedl do niej to mu kazala siadac i schowala sie za biurko:) ..

 

no a tak to zawsze przed w-f sobie robilismy maly trening boksu kolesia jednego ciagle lalismy no ale w 2 klasie przeiblowal i go wywalili a bylo tak smiesznie ..

 

moj wychowawca w technikum byl niezly jak cos odwalalismy to nam cisnol jak nic .. kiedys babkda od reli wyszla z placzem i on wszedl i na dzien dobry z tekstem " czy was do reszty jebi** w te puste dekle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin330    10

My to znaczy ja i moi koledzy z mojej klasy to na reli gramy w karty a ks. nic nie mówi tylko tyle żeby było cicho raz to tak daliśmy popalić a mianowicie mój kumpel siedział na parapecie przy oknie a ks. do niego mówi żeby zszedł a on do niego ,,Co się ksiądz przyjeb**" To wszystko dzieje się w 3 klasie gim. A w 2 klasie gim na religi (ale wtedy uczyła nas katechetka) wyciągneliśmy prezerwatywę i nadmuchaliśmy a ona do nas ,, schowajcie ten balon" :) Wszyscy padali ze śmiechu raz to katechetka aż się rozpłakała bo nie mogła sobie dać rady z naszą klasą wogule to jesteśmy najgorszą klasą w szkole :) Albo na lekcji rosyjskiego wyciągamy na spr zeszyty i książki i piszemy sprawdzian :)


Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a no i w 4 klasie kumpel mial lipe za zdjecie na Naszej Klasie chociasz pol mojej klasy to miala :) no ale babka do ruska go wydala haha .. a wstawil zdjecie z napisem "UWAGA!!! Jestem Uczniem Samochodówki" a na obrazku byla koles ktory biegnie trzymajac laske za reke i w recach maja buteli od wodki, prezertatywy .. haha nawet widzialem ktos na AF ma taka fotke wstawiona w miniaturce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Najlepiej to mój kumpel był po weselu w niedziele pił a w poniedziałek matura.Rano kumpel wastaje na porządnym kacu.Matura zaczyna sie za 10 min i dyrektor szkoły do niego dzwoni:Dyrek

-a ty dzisiaj będziesz?

Kumpel:

- a to dzisiaj!?

;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie jak chodziłem do gimnazjum to były niezłe jaja teraz w liceum też są :) raz jeden kolega na przerwie odbespieczył gaśnice i wszystko poszło w reszte klasy :) wszyscy byli w pianie aby z nich kapało ;) a kolega na to :P kur****** miało być inaczej :)

A tak pozatym to się pare klamek w oknach pourywało raz tablice się owaliło i drzwi w klasie :)

a to 15 plecaków się związe do kupy i się przez okno wyrzuci :)

Raz jak zaczołem się bawić w Kubice i zaczołem gazować pepsi to potem wszystkie ściany i sufit na korytarzu był do malowania :)

Oj Boże ile to tych przekrętów było już :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Najlepiej to mój kumpel był po weselu w niedziele pił a w poniedziałek matura.Rano kumpel wastaje na porządnym kacu.Matura zaczyna sie za 10 min i dyrektor szkoły do niego dzwoni:Dyrek

-a ty dzisiaj będziesz?

Kumpel:

- a to dzisiaj!?

;)

 

 

Dobre dobre i co byl na maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

U nas była jazda ;) . Na wycieczce z siostrą zakonną zrobiliśmy jej zdjęcia. A ona ma wystająca górną szczękę i jak się uśmiechła to my jej zdjęcie. Zrobiliśmy konto na N-K i zrobiliśmy profil "Szablozębna" . Niestety potem jak się dowiedziała to były nieprzyjemne problemy z "Niebieskimi Kolegami". Ale były beki jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Manio1523A' ;) tonieźle daliście czadu :P to musiało być niezłe konto na NK :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Najgorzej mieli ci co mieli ja w znajomych. Ja z chłopakami mieliśmy od razu zachowanie nieodpowiednie i na komendzie składaliśmy wyjaśnienia :P . Groziło nam nawet wylecenie ze szkoły ale przeprosiliśmy siostrę, a ona pełna łask nam przebaczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No to nieźle było ;) Ja to 2 razy u dyrektorki byłem raz za to że gościa pod umywalke wsadziłem i wodę odkręciłem i mu łep zmoczyłem :P a 2 razem za to że jednego typa głowa do dołu w kibel wsadziłem i wode spuściłem :) to była jazda wtedy, kolega Mister może to potwierdzić nawet co potem było :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Heh tak było tylko że ja zdążyłem uciec wtedy i mnie nie złapali :P . Natomiast kolega @Gago został złapany ;) , a i ten gość teraz na AF jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Znacie coś takiego jak kebab ??My to przewracamy na lewą strone plecak pakujemy zasuwamy i git nikt plecaka nie może poznać :P


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja pamiętam jak w podstawówce mieliśmy dyżury (zapisywaliśmy kto wchodzi wychodzi) obok stolika przy którym siedziałem było oczko wodne taki skalniak w szkole i jak się miało potrzebę to ciach do oczka to były czasy a w gimnazjum to piwko w piątki z rana nie zawsze oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil360    0

a my ostatnio spuścimy powietrze z samochodu dyry

księdzu dolaliśmy setkę wódki do kawy

a najlepsze było w piątek na ostatniej lekcji na WF

wyrzuciliśmy wszystkie piłki na dach szkoły będą jaja w poniedziałek na WF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Przestroga dla Panów :P grających "jakąkolwiek" piłką- niekoniecznie lekarską :P

 

W III klasie liceum trenowaliśmy siatkę na w-fie. Nauczyciel kazał ćwiczyć mocne uderzenia, "ściny". Więc tłukliśmy z jednego końca hali na druga połowę.

 

Facet chciał przebiec na skróty przez tamtą połowę do wyjścia, bo ktoś go wołał. Tylko, że akurat zaserwowałem. W-fista oberwał w głowę aż nogami sie nakrył, pogotowie wezwali.

W szpitalu dostał kroplówkę i okazało się, że ma wstrząs mózgu. :P

 

 

Potem jak dzieliliśmy się na drużyny to każdy "wolał" mieć mnie w swojej niż jako przeciwnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
w klasie mojego kolegi, nauczycielka miała alergie na krede a ci nie wiedzieli i zaczeli gapke o gąpke pukać gosciówa prawie im wykitowała na lekcji

U nas w szkole nauczycielka od angielskiego ma alergie na kredę, kolega podszedł koło niej i z całej siły przywalił w gąbkę :P


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry45144    0

u nas w szkole to tez sa jaja

jak nauczycieli nie ma na lekcjach chwile to sobie radio wlanczamy

na jednej lekcji to kumple sobie w palanta grali

jak wozny kosił boisko elektryczna kosiarka to zesmy mu w trawe schowali cegle to jak na nia wjechał to noze pogiął i kosiarke przepalil


ursus C-330M moja maszyna
ursus C-360 też moja maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

Mi ostatnio petarda wybuchła pod prysznicem :P dobrze że się w porę kapnąłem


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Kiedys zrobiłem sobie wakacje od 13 do konca wrzesnia. Jak wrociłem do szkoły to było grubo ale puscilem scieme ze pokłuciłem sie z mamą i dziewczyna mnie zostawiła i wszystko mi pani usprawiedliwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

My nauczycielce od niemieckiego do soku wsypaliśmy jakieś proszki , chyba na przeczyszczenie , to była ostatnia lekcja więc nie widzieliśmy efektu :P . Raz jak nauczycielka weszła do klasy a my nie zauważyliśmy i zaczęliśmy szczekać i wyć jak psy :P ona do mnie i kolego , że nie wpisze nam uwagi , bo jak by to brzmiało " szczekają na lekcji " , ciekawe kogo by wzięli za nienormalnego , mnie , bo jak człowiek może szczekać , czy was ?


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas to głównie na wychowawczej tekst wychowawcy "bardzo dobrze że sami się przyznaliście", no chyba ze coś poważniejszego to albo na "dywanik" do wychowawcy albo dyrektora.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj