bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

wsk125ccm    11

wczoraj kolega z klasy rozebrał klawiaturę na lekcji GW siedząc przy biurku profesora B) A psor siedział na środku klasy na krześle :)

Na początku kluczem od drzwi powyjmował klawisze(wcześniej już kilkunastu klawiszy nie było i tylko widniał na środku napis: "hu^"), następnie rozłupał ją na pół wzdłóż. Wyjął gumkę i zaczął sprawdzać jej sprężystość. W trakcie testów wynikły komplikacje i w każdej z rąk został mu kawałek :) Następnie wyjął płytkę i próbował wyżej wymienionym kluczem wyłamać układ zcalony (taki kwadracik wkoło z takimi drutami) i udało mu się :) Miał go w ręku a siedział przy biurku to wpiął go w listę klasową spisaną na wycieczkę. :) I powstała myśląca lista :) Psorek miał problem potem wyciągnąć ten układ, bo tak sie trzymał :)

I tak cała klawiatura w częściach wylądowała w koszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Jak była zima to kumpel przyjechał MFem 255 pod szkołe i zparkował obok samochodów nauczycieli

 

Tylko nie mów że kumpel do podstawówki chodzi B)

To było w gim czy wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
chłop zadzwonił do szkoły i powiedział że w szkole jest bomba chłopa złapali i kare płacił haha

To nie jest śmieszne, lecz żałosne :/ u mnie w zg jakieś dwie typiarki zadzwoniły na straż, że w szpitalu jest bomba. Namierzyli je, i jak dobrze pamiętam to kare dostały 20k zł.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja tez to kumplom pokazywalem i nauczycielka tylko sie zasmiala jak to zobaczyla B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dziś dostałem uwagę, bo na fizyce kolega wyrzucił kwiatek przez okno i powiedział, że to ja. jego kumple potwierdzili i mam przeryte u dyrektora i u rodziców też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

pamietaj takich ludzi nie mozna nazwac kumplami bo to sa tylko zwczyczajni debile i tchorze


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ja nawet kiedyś z kumplem C-360 do szkoły jechałem (chodzimy do 3 gimn) B) Zaparkowaliśmy na miejscu parkingowym dla nauczyciela i do szkoły :) A po szkole to sie dopiero działo :) Przesuwaliśmy śmietniki, wjechaliśmy na boisko do nożnej (to był mój pomysł i ja jechałem kumpel na błotniku siedział) na boisku był WF i nauczyciel sie ino śmiał :) , okrążyliśmy ze 2 razy szkołą i do domu przez pola :) To było całkiem nie dawno jakieś 2 tygodnie temu :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Hehe..może to nie jest akcja rodem ze szkolnego korytarza ale mimo wszystko ze szkołą związana...i to można powiedzieć, że nawet bardzo.. otóż tak...

Pewnego sobie dzionka w szkole moi kumple planowali po lekcjach kupić sobie browar na następny dzień na impreze...no i lekcje dobiegły końca.. wracamy. Szedłem z nimi bo w sklepie gdzie mieli kupować piwo zamierzałem zakupić sobie gazetę.Wchodzimy do sklepu.. przed nami trzy osoby w kolejce.. babka, facet i jakiś amator taniego wina marki "Wino"..Za nami wszedł gościu i drzwi się zamknęły.. wszyscy już kupili co mieli kupić.. nasza kolej.. no i mój kumpel jeden mówi, że chce 10 piw "Karpackich Super Mocnych 9%"..babka zaczyna wykładać na lade piwo i pakować w reklamówki..ja stoje za nimi z gazetą i czekam, popakowali piwo w reklamówki, zapłacili no i mają już wychodzić a tu nagle ktoś wchodzi do sklepu...i nie był to nikt inny jak nasz kochany dyrektor, który w tymże sklepie zaopatruje się w fajki..ja kupiłem gazete i wyszedłem a on do kolegów.. taki tekst : "Poczekajcie na mnie na zewnątrz" B) , dwóch z nich uciekło, dwóch zostało no i ja...dyro wyszedł ze sklepu, zaczął swoją gadke itd.. do mnie burka a ja mówie mu że po gazete tylko.. no i powiedział że z nimi pogada w szkole i wezwie rodziców a piwo on weźmie i pójdzie do matki tego co kupował.Mieli ostro przewalone, ja wyszedłem cało hehe ale w końcu nie kupowałem...

 

Oj te ludzie to mają wyobraźnie...rozum.. żeby alkohol kupować w centrum osiedla, w sklepie monopolowym gdzie co 3 godziny patrol policji zagląda, a w ciągu godziny tłumy ludzi sie przez niego przewijają...ehhh :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Z dziennika 2 gimnazjum na lekcji matematyki. :,,Uczniowie przebywają w nieznanym miejscu" ;):):)

Moja uwaga: Uczeń S........... uzył wylagarnych słów ostrzegając kolege żeby nie spadł z drabiny ,,Uważaj żebyś sie kur..... nie spier.... do ch..a

ale co było na drzwiach otwartych ja sobie z kumplami i kumpelami też pojechałem ale jak się 3 gim nawaliła, chcieli wracać do szkoły i kierowca ni chciał ich zabrać to go zaczeli wyzywać, przedzwonił do szkoły i nasza klasa miała wtedy technike z ich wychowawcą i on odebrał wszystko sie dowiedział i taki tekst: Oni się kur... tak jak wy naje....li. przyjechali na miejsce on zaczoł do nich sapać a oni mu zaczeli wmawiać ze to no jest pijany a nie oni, i potem na technice opowiadał że musiał zbierać zwłoki po mieście wypili 15 win w 8 ludzi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

jak tak tego słocham to myśle że zaraz padne ze śmiechu

 

ja raz z kumplem zostaliśmy robić gazetke na punkty.kumpel znalazł jakąś świeczke i podpalił. ja w tym czasie robiłem

gazetke.na tej gazetce była wata. kumpel bawił się opalając ramę od gazetki, aż tu nagle ta wata sie zajarała. w jednej chwili cała gazetka w płomieniach.zdjęlismy mundurki zaczęlismy gasić. na szczęście się udało i nie wiele brakowało

a firany by się zajarały i cała klasa w płomieniach.niby fajny widok bo "klasa w płomieniach" ale było by przesrane. ;)

 

drugi raz to jak kumplowi z paczki wypadły fajki na lekcji, i niewiele by brakowało a facetka by zobaczyła a kazdy ino

fajki jumał do kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

pare lat temu pierwszakom sie nudziło na warsztatach w szkole i zaczeli zabawiać się gaśnicą..... jak ją uruchomili zaciął się zawór i całe 5kg proszku wypuścili na korytarz. Cała klasa tydzień to sprzątała a reszta szkoły miała wolne......... ;)

 

a i kiedyś zażartowałem z polonistki że powinna dostać pałe z ortografii........... oj ale miałem dym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

pierwszy raz widze ten temat... i musze powiedziec ze omało co z krzesła nie spadłem... ;) ale niektore to lekkie przegiecie...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Hehe , to my mamy takiego mówiąc skromnie głupiego księdza, a na nazwisko ma Pałka, to podczas śpiewów ,, Chwała na wysokości " my śpiewamy na cały głos, aby nas usłyszał ,, Pała na wysokości ", bo lubi sobie porządzić, kiedyś chciał mi wpisać uwage, że sam nie wiedział za co ;) a ja na śpiewie wszystkich przekrzykiwałem i zostawałem specjalnie troche z tyłu ze słowami, i nie mógł śpiewać, bo mu zawsze słowa mieszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

a słuchajcie, macie może w pamięci jakieś "ciekawe" wypracowania? W ogole w nowoczesnej szkole pisuje się takowe? podzielcie się tak zwanyi kwiatkami z zeszytów?


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

No u nas jak pisaliśmy test w 3 kl gimnazjum to koleś miał skrócić,,Syzyfowe prace" i napisał, że są one o Syzyfie, który wtaczał kamień pod górkę...A na matmie to był kompletny cyrk:

2+2=5, wzór na pole trójkąta np P= a*h itp... Ktoś kiedyś narysował Kubusia Puchatka z garnkiem miodu, a na samym środku napis MJUT. Polski szukali w Afryce. A co do tych wypracowań to było tyle tego, że nie pamiętam ;)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

U mnie w bylej szkole kolega z innej klasy napisał ze jest sfsi chodzilo mu ze jest ze wsi hehe..

No ale bylo duzo akcji...w klasie jak jeszcze do gimnazjum chodzilem to byla taka nasza dwojka najgorszych:d ja i kumpel..wlasciwie nie ma sie co chwalic bo zarty czesto byly glupie i bardzo nie na miejsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

U nas w-fu uczy taki koleś ze 26lat dopiero co po szkole. On chciał się popisać na dworzu mróz rozebrał się i kazał nam biec :P w spodenkach na boisko oddalone ze 3km.

My wkużeni jak niewiem co. Poszedł się odlać a my krzyczymy "ale mały" "z czym do ludzi" "dzieci z podstawówki mają większego" :):) jego mina ja przyszedł bezcenna. Teraz jak nam każe robć coś czego nie chcemy to krzyczymy że ma małego i się przymyka.

Też na wf-ie na rozgrzewce 'jak kto chce' tńczyliśmy poloneza ;):) ale zawsze obchodzi się bez uwag :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Ja to zawsze na angliku i godzinie wychowawczej bekam ile wlezie to wtedy cała klasa ma taki ubaw że ho ho nauczycielka nawet się śmieje :P .Zapaliliśmy znicz na biurku gdzie siedzi nauczyciel.Wysmarowaliśmy olejem tablicę :) Dwa dni nic nie pisaliśmy :) .A o bójkach przy nauczycielu to nie wspomnę :) .Raz malucha bibliotekarce wynieśliśmy na koniec podwórka szkoły.Barierkę wyrwaną wyrzucili jacyś typki w pole kukurydzy na przeciwko.Były dyrektor jaką miał minę jak zobaczył że chłop wyskakuje z barierką zza kombajnu ale chłop barierki nie oddał :) .Jedliśmy orzechy na lekcjach.Raz na zakończenie roku pojechalim z kumplem pod szkołę.To było dzień przed zakończeniem roku szkolnego.I kumple namówili nas żebyśmy quadem podjechali pod miniskansen.No to ja podpiąłem pług i zaczęłem orać.Ale brecha była.Tydzień później 9 osób dostało wezwanie do szkoły. :) Więcej grzechów nie pamiętam.Muszę jeszcze żytko zasiać jare w doniczce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

To ja ostatnio miałem przygode na technice, na technice zawsze cała klasa wpie...iela śniadanie. Ja tam nigdy, raz zarzyło się tak że na obiadach coś mało było, a że technika była ostatnio i nikt nie miał chleba, tylko ja to sobie konsumowałem go spokojnie :P, po chwili z tak wielkiego hałasu jaki tam zawsze panuje zrobiła się cisza absolutna, ja nic, dalej sobie spokojnie jem chleb i gadam z kumplem w ławce, a że siedze w ostatniej ławce, dopiero jak wszyscy się na mnie patrzeli, wyjrzałem co jest tam z przodu, patrze , a tam pani dyrektor. Chleb stanoł mi w gardle, i powiedziałem dzień dobry jak przełknołem jedzenie. Najlepsze było to jak spytała się mnie s kąd się ten chleb wzioł na ławce, a na leala leżała sobie śniadaniówka na środku ławki :) a ja jej odpowiedziałm że nie wiem, i sam się zastanawiałem, powiedziałem to tak śmiesznie że niedość że śmiała się cała klasa, to pani dyrektor również, i nie wpisała mi uwagi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

U nas na praktykach odpalili "Achtunga" w szatni i jednemu kolesiowi wywaliło pod nogami a drugi ogłuchł na chwile ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Żarty żartami, ale to nie było za mądre, chyba nie wiesz co może zrobić petarda, radze poczytać instrukcje obsługi ;) i nie narażać kolegów na uszczerbek na zdrowiu, lub śmierć, bo takie głupie żarty nie są wcale śmieszne, i postaw się na miejscu tej osoby co mu tą petarde podrzucili. Ja na jego miejscu, zaraz bym podeszedł do tej osoby, i wsadził mu petarde w gacie, a jak bym nie miał przy sobie, to by dostał tak po ryju że odechciało by mu się na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Kiedyś na korytarzu stał taki mały rowerek to wsadziliśmy go do klopa o dziwo następnego dnia rower zniknął sprawców nawet nie szukali a my mieliśmy kupę śmiechu.Jeszcze innym razem ktoś się ze.rał pod pisuarem albo wsadzili petardę do kibla i oje..ło kabinę.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj