bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateus2222    0

w sumie jak bym mógł umieścić zdjęcia i filmy... to byście się posikali ze śmiechu... kiedyś coś wstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszsn    0

1,5 tyg temu. Język niemiecki, sprawdzian(moja klasa najgorsza w gimnazjum). Wesoło było. Nauczycielka prosi o 5 min ciszy. Po 2 min na prawie cały głos zapytałem " A może pani świniaczka ode mnie kupi??" <_< Śmiechu było co nie miara :) A po chwili z podobnym pytaniem wyjechałem ale dot. ziemniaków :) Ale po radzie pedagogicznej (moja mama jest nauczycielką) to nie było wesoło :D

 

 

PS. I tak niczego nie kupiła <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Coś mi nie pasują te twoje posty, jesteśmy na forum rolniczym a Ty takie rzeczy wypisujesz ;)

 

Chyba wspólnie z kolegami (moderatorami) bedziemy musieli Cie przypilnować, bo wejście masz niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no chyba dobra pani z tej BUHAHA100 ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

ale mamy ''wystrzałową'' koleżankę ,ale jak znam zycie to pewnie jakiś szczeniak wypisuje takie bzdury a potem czytając to podnieca się jakiego cudu dokonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no raczej pewnie tak jest bo to nie ma sie czym chwalic


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajac1    52

U nas jest zakaz wychodzenie do miasta ;) No ale niektorzy wuchodza sobie kiedy chca.Np:ja i moj kumpel :) Wiec dzis kumpel poszedl ale sam. Niestety po drodze z daleka zauwazyl nauczycielke,wiec wszedl do sklepu i do sklepowej czy moze sie schowac,a ona bardzo prosze,wiec buch pod lade :).Wtedy weszla nauczyscielka z zapytaniem czyt nikt tu nie wchodzil a pani skepowa niee ;) nastepnie spokojnie powrocil do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

U mnie w szkole ksiadz który uczy religii ma na nazwisko Baran i wszyscy sie z niego leja :) Raz stoje z kolega i ksiądz idzie a on do niego BEEEEEEEEEE ;) A on do niego ze dzwoni po matke.Okazało sie ze miała czas i przyjechała.Wtedy pyta on kolege czemu tak zrobił a on mu na to : ODBIŁO MI SIE :):) No i wyszło zę ksiadz niepotrzebnie du... mu i jego matce zawracał i przepraszał ich ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0

pewnego razu na W-F-ie graliśmy w siatę. Sor(łysy) stał koło drabinek... kumpel(ułomne dziecko) tak odbił piłkę że trafił w łysinę sora... i w tym monencie wypalił: Na porost !!! cała sala w śmiech

 

na marketingu (lekcja prowadzona przez dyrektora szkoły B) ) dzwoni telefon uczniowie rozglądają się po klasie i patrzą po sobie-czyj to telefon?? w tym momencie dyrektor wyjmuje komórkę "tak słucham"... koniec lekcji wychodzimy z sali i co się okazało dzwonili uczniowie ze straszej klasy wyklneli dyrektora i na koniec rzucili taki tekst "jest Sz****"??" (zapytali o kumpla z klasy B) )

 

w pierwszej klasie technikium... ktoś się nie bał i podpier... krzesełko z klasy następnego dnia znaleźliśmy je za oknem wypadło z drugiego piętra z sąsiedniej klasy nazajutrz rano zabraliśmy krzesło i zanieśliśmy je do majstrów... a na którejś lekcji wpada dyro do klasy i mówi: "zobaczycie będziecie się składać na nowe krzesełko wyrzuciliście krzesełko za okno macie odkupić..." w tym momencie wstaję i mówię: " panie dyrektorze, ale o jakie krzesełko chodzi??" dyro: " jak to o jakie to co leży za oknem" ja: "panie dyrektorze ale za oknem żadno krzesełko nie leży" i podchodzi do okna... patrzy a tu krzesła nima :) odrazu zmienił ton :)

 

u nas w szkole na drugim piętrze na korytarzu stoi żelaźniak :) prawie całe piętro to sami faceci :) i wiadomo odwala :) po całym korytarzu jeździł ten wóz :) ile razy drzwi były zastawione tym wozem :) ale teraz został przykręcony do podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

przypomniało mi sie jak na W-F gramy w gałe i jeden sie wywalił i my z ławką do niego(niby nosze) i go niesiemy na tej ławce i na bok go wuefista sie zlewał z nas my sie prawie posikaliśmy ze śmiechu jak zobaczylismy kolegów którzy po sali z ławką biegną B)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

Dzisiaj na matmie była brecha;pkolega ma taki dzwiek co go dorosli niesłysza i on go przez prawie pół lekcji puszaczł i typiary z klasy zaczeły cos gadac a baba nic(ona tego niesłyszy) a jedna typiara nawet pod kaloryfer podeszła zeby zobaczyc czy to tam piszczy;p


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

u nas w szkole jest taka katechetka, co lekcje jak wejdzie do klasy to na nas krzyczyto my do niej z takimi tekstami ( spusc wode, trzaskaj drewienko, zuj dentke,wonchaj jaja i takie tam ) ze ona zaczyna plakac a na poczatku roku mowila nam ze studiuje psychologie a jej przy naszej klasie psycha siada i podala nasza klase do dyrektora a jak mamy z nia lekcje to uwage pisze nam na przynajmniej pol strony w dzienniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

U nas w szkole zawsze w środę popielcową ( tzn. dzisiaj ) to się kredą mażemy ( bo taki u nas zwyczaj ^_^ ) to mundurki całe białe były B) , a potem na przerwach to nauczyciele wszystką kredę z klasy wynieśli , ale i tak my mieliśmy swoje zapasy B)

A na w-fie to my też tylko nauczycielka się odwraca to my odpoczywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a dzis z kumplami wyrzuciliśmy przez okno takiego gościa ale szkoda ze tylko z parteru :D a tak to na lekcjach wymyslam jakies debilne pomysly i co lekcjie pala z zachowani B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

przez okno wyrzuciliśmy z 3 kolegów.

albo jeden na drugiego wsiada i jak 2 osoby wsiądą na 1 osobe to pada.

a wtedy jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja to tak:

1 Wypiliśmy wino Marconi w 7. Zachowanie obniżone

2.opluliśmy dzwi w kiblu

3 Kumpel skakał na pisuar i spadł i się potłukł

4. W klasie mamy mydło w płynie to namoczylismy nim gąbke i nie szło pisać po tabicy

5. Wchodzimy do autobusu i siedzi nauczyciel z tyłu i miał rękawice ze skóry to wymyśleliśmy ze ma rękawice na motór i wtedy dało śmiechu Kumpal zaczął udawać że jeździ motorem i zaczął odpalać jawe. Odpalił wsiada a babol do niego USIĄDŹ a kumpel -przecież siedze babolu z d*py.

6 Dziś na hiście tak zaczełem czubkować. Babol gada o jakiś przekrętach a ja na całą klase. PRZEKRĘTY BABOLA. polewa

7. Kumpel w koleśke od matmy rzucił krzesłem.

8 Jak mieliśmy rele z plebanem to się zniego nabijaliśmy bo on ma T-25. i na całą klase się darliśmy RUSEK PLEBANA :P:(:P:P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ostatnio w szkole ogladalismy jakis nudny film :( wiec postanowilismy z kolegami isc do domu. Ale nauczyciele pilnowali drzwi.. więc wyszlismy przez okno :P . dyrektor to widział :P i dostalismy nagany :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w szkole teraz mamy taką faze ze jak ktoś idzie do ubikacji w czasie lekcji, to mówimy nie spószczaj wody to zapobiegniesz szuszy. :P :P :lol:A w 2 klasie gimnazjum kolega nauczył się strzelac karkiem, a Pani od biologii nie cierpi jak ktos strzela z palców.Na jednej z lekcji cicho w klasie wszyscy piszą kartkówke, a kolega trrach w jedną trrach w drugą strone karkiem.Pani sie tak wkurzyła i wpisała mu uwage: "Uczeń xxxxxxxx na lekcji deformuje sobie kręgosłup w odcinku szyjnym, tym samym denerwuje nauczyciela".Jak nam to przeczytała wychochowawczyni na godzinie wychowaczej to sama z nami polewała. :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

U nas na angliku się bili, na polskim strzelamy kulkami papierowymi, a na matmie...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ja podczas godziny wychowawczej (wystawiał koles zachowanie miałem poprawne przez 3 min.) chciałem rzucić butelke z wodą do kumpla a kumplel d*pa i niezłapał i poleciała w wychowawcę coś pier..... i mi wstawił nagane się z nim ostro pokłuciłem że aż się przepisałem do innej klasy na inny profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

Mi wystarczy próba podpalenia klasy religijnej to było w tamtym roku miałem saletre potasowa z cukrem pudrmem rozpuszczona zrobiłe sie taki karmel jak cukierki krówki i to strasznie dumi ja to wziołem do szkoły chciałem na dwoze odpalic kumpel mówi wzuc to tu przez szczeline w dzwiach odpaliłem i wzuciłem pare sekund w klasie siwo zaraz pałasze w skole do dyra i -40 i musiałem malowac za kare 10m kwadratowyh <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

my żeśmy z kumplami kilka lat do tyłu malucha nauczycielowi na biosko w bramke wynieśli. I nikt nie wiedział kto to. Il razy my z kuchni bułki kradli łooooo. Albo żeśmy kota kijem zaj......li. Kumpel sobie mundurek roztargał


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj