bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

 

dodam to ze nasza szkoła śmierdzi (budynki z prl)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

rozwolnienie?? ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

kurde jak ja bym miał w mundurku chodzić ;) tak przy okazji napisza:jeden koles miał jazdy(prawko)w nastepny dzien po osiemnastce,nawalony jak hu*,nie umiał odpalic auta ale po jakims czasi mu sie udało,instruktor tylko okna otwierał bo w aucie dupiło nieziemsko,skonczył predzej jazdy bo sie mu żygać jak cholera chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwolnienie?? ;)

do butelki coli mentosy


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
do butelki coli mentosy

i łyka...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i łyka...

stoi se butelka na środku i wrzucasz do niej mentosy


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Ja w 6 klasie zorbiłem szybę piłko na w-f to potem nauczyciel hiry(bo to jego gazetka była) to mi niehchciał 4 postawic na koniec roku;p A mundurki to mam takie zwaloe ze asz strach:(


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: Czy macie już mundurki (dot. podstawówki i gimnazjum)

ja mam takie jak uniformy drogowców tylko ze granatowe


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
stoi se butelka na środku i wrzucasz do niej mentosy

i co? jaki efekt? wybuch?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co? jaki efekt? wybuch?

 

cocacola wymiata:D cocacola + mentos:d

masz tylko to tak se stało na korytarzu


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

mocno poruszać flaszką ,wydupić ją do góry,jak pier**l*** o zol:D ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892
a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

 

dodam to ze nasza szkoła śmierdzi (budynki z prl)

 

Ty, a która szkoła nie śmierdzi ? ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalna nie, ale ta szkoła jest tak pojeba#$ jak jej uczniowie


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ty, a która szkoła nie śmierdzi ? ;)

Rolnicza! :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnicza! ;)

tylko że moja jebi# z budowy


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
hu*a ją to powinno obchodzić co ty po szkole robisz,ja bym sie z nią wadził ile by wlazło

A ja jej na to że dziennie po szkole siedzę z ojcem na schodach przed domem i pale fajki (to nie prawda), to chwilę pobrzęczała i mnie puściła.

Ciekawe jest to że koło szkoły codziennie jakiś uczeń czymś przejedzie czy traktorem, autem lub np: Jawą 350 jeden jeździł, to takiemu nic nie robią a do mnie problemy miała bo 1 raz mnie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

No i jak tu wierzyc że nauczyciele są normalni. To Twoje zycie i możesz po szkole robić niemal wszystko, jedynie to alkohol i papierosy- o to mogą sie przyczepic, ale o to ze ktoś jest pracowity i naraża się na problemy żeby rodzinie pomóc? No bez jaj!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja w gimnazjum zrobiłem zamach na życie nauczyciele on wchodził do szkoły prezes furtkę a ja w niego z dużej prędkości rowem wjechałem i powiedziałem niech sie pani odeonie ...................... jazda był niezła jako jeden uczeń całej szkoły próbowałem zabić nauczyciela raz w szkole rolniczej po urywałem szpilki w rozrzutniku po nie mogłem ich odkręci to sie urwały hehehehhe :);):) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Na zajęciach praktycznych czasem kazali nam siekać takimi małymi motyczkami trawę na placu na kostce to waliło się z calej siły żeby poupier. te motyczki i przychodziliśmy po kolei na warsztat, że motyczka się złamała. A gość jeden całą godzinę lekcji jazdy ciągnikiem z przyczepą na ręcznym przejeździł, tak że nie mógł cofać to podjeżdżał co kawałek do przodu i znowu probował cofać i podjeżdżał tak, że zajechał ze 100m dalej za końcem pasa do nauki jazdy, jak przyszliśmy się zmieniać to dziwliliśmy sie po co on tam aż zajechał, dobrze, że niebyło instruktora wtedy bo niezły ubaw by miał jakby to zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mieliśmy o sloganach i było takie coś "Zbija na śmierć"(chodzi o owady), a ja nauczycieli też??


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mundurków to my sie śmiejemy, ze będziemy mieć w czym chodzić na ryby. Wyglądają i mają kolor właśnie jak takie kamizelki rybackie i w rezultacie to będą kamizelki. Do przymierzania przysłali takie rozmiary, że już myśleliśmy, że to jakaś skala 1:10 :) Do gimnazjum gdzie najwyżsi mają po 170-180cm. wzrostu przysłali rozmiary do... 164cm. Po prostu śmiech, wszyscy wychowawcy byli tak wkurzeni, że masakra. :)I jeszcze wzór dla dziewczyn jest... zwężany w biuście. ;) Żadna z nas się dopiąć nie umiała, no chyba, że jeszcze za bardzo nie ma czym oddychać. :)

to u nas nauczyciel wf-u do nas takie coś "te mundurki mierzyli przed wakacjami i tym dziewczynom cycki porosły i sie dopiąć nie mogą" a my w śmiech :) :) :) :) :)


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
a robiliście cię kiedyś cola+mentosy w szkole bo my tak i cały korytarz był brudny

 

dodam to ze nasza szkoła śmierdzi (budynki z prl)

 

my robiliśmy butelke nam na 10m wybiło ale na sali gimnastycznej ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Ojj tak Niejedna cole zdetonowalismy na przerwie.. Ja jestem teraz w 3 klasie i zalapalem sie na mundurki. najwiekszy rozmiar to 11 i na klate mi pasuje tylko ze mam 190 wzrostu i ten co nas mierzył mowi ''ty masz 11 przedłuzany'' [reakcje klasy sami sobie wyobraźcie] Kumpel mi opowiadał ze wystarczy delikatnie te mentosy przytwierdzic do zakretki [tak aby po zakreceniu wystarczyło ucerzyc w nia by one spadly do butelki] I wtedy to dopiero jest efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a u nas dzis kolega dostał z odpowiedzi z niemca dostał jeden to zjadł z drugim kolega chyba z 8 stron z tego zeszytu....reszte wyrzucił

"częstujcie sie wszyscy" ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
No i jak tu wierzyc że nauczyciele są normalni. To Twoje zycie i możesz po szkole robić niemal wszystko, jedynie to alkohol i papierosy- o to mogą sie przyczepic, ale o to ze ktoś jest pracowity i naraża się na problemy żeby rodzinie pomóc? No bez jaj!..

Mo fakt, reakcje niektórych nauczycieli są co najmniej dziwne.

Kiedyś nauczycielka w podstawówce sie mnie pyta

- Czemu nie byłes w szkole??

- Bo ziemniaki zbierałem ( to prawda, kiedyś mieliśmy 4 ha i wszystko kopaczką trzeba było ;) )

- A po co ci te ziemniaki??

- To niech się pani taty zapyta.

- Boże co za ludzie, żeby dzieci do szkoły nie puszczac.

- Boże co za nauczyciele, żeby nie wiedzieli jak jest na wsi.

- Słucham??

- Ja też słucham.

Mniej więcej tak to wyglądało, ale tej nauczycielki nikt nie lubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj