bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

pimper21    61

a tak jeszcze dopowiem kiedyś kolega przywiózł rurkę do szkoły taką rozkładaną od siewnika "lejek" potrzaskali tym szybę w szkole to południa staliśmy w sekretariacie :) i dyra powiedziała to co wy ojcu rozkręcacie maszyny , to by było mało to jeden kolega chciał tak uderzyć tą rurką o ścianę i się rozwaliła na płu i uderzyła w kogoś starszaka jakiegoś ten mu od pizganą to musie czarno przed oczami zrobiło :D


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

U mnie na studiach podczas ćwiczeń z infy koleżance się przysnęło, na to wykładowca-pani Ka***o! Ale głowę proszę c najmniej 30cm od zeszytu bo oczu szkoda.

Trochę śmiechu z tego było :lol:

No i nie przekręt ale śmiesznie było na socjologii, jak był eksperyment z szumów komunikacyjnych. 6 osób wyszło z sali, pierwsza usłyszała przeczytany tekst, a dalej kolejno te osoby sobie go opowiadały i wiadomo-coraz mniej info i jakieś 'nowości', wesoło wtedy było :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

My robimy takie twarde kulki z papieru czasami z jakimiś wkrętami w środku i życamy po klasie  :lol: Albo raz kolega wchodzi do pokoju nauczycielskiego i były fajki to sobie wziął z 6 sztuk  :P


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

mój kumpel dostał nagane dyrektora za wchodzenie na dach szkoły...albo inny dostał za urwanie kranu i zalanie łazienki ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Mój kolega ostatnio siedzi na lekcji i taka cisza a on " Gdzie są moje brony?!" wszyscy w śmiech on tak samo

a facetka sie patrzy na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

w rolniczaku to się działo, ja byłem w technikum, a jaja to ciągle robiła zawodówka, raz przynieśli do szkoły mieszankę z saletrą , podpalili, gęsty dym w całej szkole, nauczyciele myśleli że się pali i wezwali straż poż. lub jak robili uprawnienia na kombajn zbożowy, próbowali zrywy robić, poszła półośka, i skrzynia, to był koniec świata wtedy,kolega pożegnał się ze szkołą, próbowali od niego wyciągnąć 2 tyś na remont. lub innego typu zabawy gdy nikt nie widział , przeciąganie się ciągnikami, palenie gumy ciągnikiem, sikanie do zbiorniczków płynu spryskiwaczy w samochodach do nauki jazdy, albo jeden kretyn w największym ciągniku szpikulcem przebił oponę, na warsztatach wtedy cała klasa siedziała po szkole i robili te koło, długo im to zeszło bo jak zakładali oponę to któryś pszyszczypał dętkę i wszystko od nowa,to mieli wtedy nauczkę, jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

u nas typo pił na lekcji i myślał że przy kozaczy i całą cole na raz pociągnie to go rozśmieszyliśmy i pół klasy zapluł <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Kiedyś na lekcji historii byliśmy bardzo rozbawieni aż gość poszedł po dyrektora dyrektor z nauczycielem wchodzi do klasy i mówi pokazując palcem na mojego kolegę ,,Panie dyrektorze on strasznie przeklina na lekcji" a kolega na to ,, co?! ja?! Ja KUR wiłem ja przecież do ch ja nie KUR wie i niech nikt nie pier doli że ja kur wa KUR wie. normalnie smiech na sali prawie jak u PASIKOWSKIEGO i obyło się bez większych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

U nas jeden tak wkurzył nauczyciela że ten mu tak pi..... dziennikiem w łeb że aż mu sie opłatek z pierwszej komunii odbił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

;):P;)

tak, wyobraż sobie co się działo gdy samochód z parę godzinek postał w upalny dzień, odór niemiłosierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

He he no jaja muszą byc , trzeba sobie jakos zycie umilac ;)

 

Ja juz nie chodzę do szkoły ale pamiętam jeszcze kilka takich bajerów

 

zaczeło się od gimnazjum , gdzie pół klasy dostało kuratora za picie alkocholu w szkole na 1 dzien wiosny ;[

 

Mielismy na praktykach w TR sprzątac stary magazyn , koledzy znalezli myszy , za ogon i dawaj do klasy gdzie miała lekcje nasza pani od polskiego - wszystkie dziewczyny wraz z nauczycielką w pisk i na krzesła - później cała klasa miała przeje *** , a gdy opowiadalismy tą sytuację innemu nauczycielowi to miał uciechę ze hej :)

 

Przez moją głupotę urwalismy cięgło od podnosnika w mf255 - zamias podniesc górny zaczep to go opuściłem i boloce zachaczyły , pracownik dodał gazu bo podnosnik nie chciał do konca podniesc i "pyk"

 

Na praktykach wozilismy liscie z parku szkolnego (nasza klasa była w tym mistrzem :) ) nowiutkim NHTL90a I autosanką , wywozilismy to pod rzekę gdzie były łaki i nikt nas nie pilnował , no to trzeba było przetestowac sprzęt - odczepilismy przyczepę i rura mu , było nierówno ciągnik zaczął skakac i odpadł tłumik (obejma była za luzno) , strach w oczach , ale załozyłem go z powrotem przywiązałem sznurkiem do kabiny i nikt sie jeszcze długi czas nie gapnął . W c-330 M tez tak kiedys szalelismy ze spadł tłumik , to go później wbijalismy na chama deską .

 

Kiedys starsi koledzy jednemu z nauczycieli przeniesli malucha i postawili między dwa drzewa ze wyjechac nie mógł :) Nie wspomnę juz co robilismy z maluchem kolegi , albo co mi robili z tico :P

 

 

A na lekcjach to nawet wstyd opowiadac jak moja klasa sie zachowywała - rzucanie non stop papierami , kredą , jęki , a na lekcji podstaw przedsiębiorczosci z nudów robilismy "falę meksykanską" jak tylko nauczycielka się odwróciła :) Na praktykach rzucalismy się pomidorami , burakami , robilismy zapasy na polu :)

 

Raz kolega na kamizelce odblaskowej napisał sobie markerem "policja" i chodził tak po szkole , raz inny kolega sprzedał mi 2 króliki i przyniósł mi je do szkoły ;)

 

 

... to tak z grubsza ...

 

Technikum rolnicze to najlepszy okres mojej edukacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

U mojego znajomego w Liceum były kamienne kwietniki (z Jadaru, wysokość ok 40 cm) a jeden z nauczycieli przyjeżdżał maluchem (pomarańcz :D ) do szkoły, a chłopaki nudzili się na przerwie i wzięli do w 5 i postawili na placowej ozdobie. On wychodzi idzie do malucha, a jego nie ma, rozgląda się dookoła widzi......stoi na kwietniku a na dachu leży kwiatek, później chłopaki mieli przeje.....


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja ostatnio dostałem uwagę na lekcji na której mnie nie było, nie żebym uciekł ale poprostu niechciało mi się czekać na autobus który spuźnił się pół godziny i nie poszedłem do szkoły :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

Dzisiaj jak to po nowym roku koledzy przynieśli do szkoły jakieś małe petardy. Plan mieli taki, jeden otwiera okno a drugi wyrzuca zapaloną petardę. No ale niestety kolega nie trafił w okno i petarda mi i znajomym zaczęła strzelać pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

Raz nauczycielka rzuciła klejem w kolegę i mu okulary zbiła a innym razem stała sobie puszka coli na ławce to podeszła i przez otwarte okno wyrzuciła.

Innym razem koledze w szatni kurtkę przez dziurę 5x5cm przełożyli nad szatnię a ten chodził aż po wychowawcę jak to zobaczył :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

zucalismy kamieniami w szkole na zakonczenie podstawówk 94r. fajnie było tylko nikt z nas nie wiedział że jesteśmy nagrywani na kamere ,

ale dzieki nam szkoła dostała nową farbe na ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Albo u mnie w klasie siedzimy na lekcji historii no i klientka pyta się klasy kiedy upadło cesarstwo zachodnio rzymskie a kolega do niej WCZORAJ no i pała do dziennika :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KojotZ056    1

a nie trza było odrazu napisać kolega @KojotZ056? :D


W księżyca blasku czerwienią gra.
Jego kombajn Bizon!!

Bizon Z056 - nasza polska siła od szatana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

To u nas w szkole jak kazali pograbić parking taki ze szlaki bo wozili ziemie w dziury to polozylismy sie u kolegi w samochodzie w bagazniku w 3 i on jezdzil po paringu a my trzymalismy grabie :D:D:D cos jak lekka brona :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

Łe to co my mieliśmy za przeżycia.

Zacznę od gimnazjum od lekcji WF.

Zawsze chodziliśmy grać w piłkę nożną do tzw. lasku lecz pewnego dnia naszej Pani od WF coś odbiło i mieliśmy iść na sale ćwiczyć fikołki i inne duperele to się usiedliśmy w szatni i siedzieliśmy. Nagle pani na korytarzu się pyta ile was dzisiaj jest a my całą klasą Mniej niż Zero, Mniej niż zero o o o o. To powtarzało się kilka razy :D:D A ona ja zaraz pójdę do pani dyrektor ale i tak nie poszła.

Kolejne związane z laskiem biegaliśmy na 1000m i już czas do szkoły było pani poszła przed nami i zauważyliśmy, że zostawiła dziennik to my go schowaliśmy pod drzewo i poszliśmy na lekcje. I potem się zaczęło szukanie dziennika. Wuefistka przyszła do nas na lekcje i się pytała czy miała dziennik a my no miała przecież wpisywała oceny a ona na pewno a my tak.Poszła sama poszukać nie znalazła przychodzi u ryczana i nam się żali że jak nie znajdzie to ją zwolnią itp. itd. i że będziemy musieli wszystko od nowa pisać kartkówki spr. to poszliśmy go szukać a dobrze wiedzieliśmy gdzie był i tak niecałe 2 lekcje przeleciały na szukaniu dziennika.

A teraz coś z j. polskiego

Na tej lekcji to nikt nie miał kontroli.

Rzucaliśmy się kasztanami, żołędziami, gumkami do mazania. Po kasztanach jeszcze ślady zostały na suficie i ścianach.

Albo ... wszyscy na 3 4 ry ku*wa ku*wa ku*wa:D:d

Albo udawaliśmy byki, krowy.

W podstawówce koledzy prowadzili lekcje sexu jak nie było nauczycieli w klasie to dopiero była laba.

A w średniej to nie było takiej wielkiej laby.

No jedynie na praktykach. Mamy takie poletko na którym orzemy, uprawiamy i tam zawsze jest mokro. Po kilku dniach deszczu przyszły praktyki i tam na przerwie w to błoto wpychaliśmy kolegów laba była jak nie wiem co. Jedni twarzą lądowali w błocie inni na plecach lub na brzuchu lub się utrzymali na nogach ale pod kolana prawie w błocie byli ubrudzeni.

 

O kurde ale się rozpisałem, no ale cóż trzeba powspominać stare dobre czasy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

u nas trochę tych rzeczy było a mianowicie : koleś podszedł do drugiego kolesia i mu z kolanka w ryj jeb**ł to tamten się zalał i wiadomo policja i te sprawy raz gościu przepychał się z dziewczyną w końcu poleciał na ścianę i mu się winacz z plecaka rozlał ale uniknął kary <rodzina z dyrektorką> wieźliśmy autobusem troszkę podchmielonego 3 klasistę z gim to zarzygał cały tył i jeszcze go do domu musieliśmy nieść i z tych lepszych wygłupów to chyba na tyle.

Edytowano przez Tanco96

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Na początku napiszę jaka akcja była. Raz moje dwie koleżanki z klasy jeszcze nie dawno w tak około 25 Marca były około 16-17 na stacji kolejowej na poczekalni takiej co jarają zioło fajki i czasem piją alk. i byli z takimi dwoma moimi kolegami którzy chodzili do Gimnazjum do którego ja chodzę tylko tyle że jeden się przeniósł do OHP no do takiej szkoły gdzie chodzą tacy co się słabo uczą a drugiego to wysłali tam , no i stoją sobie nic wtedy nie palili i nie pili i idzie dyrektor z tej szkoły co ja chodzę i coś tam się do nich przysrał żeby do domu szły. na następny dzień mamy z nim Geografię i mówi żeby obie z nim na rozmowę zostały i się pyta ich: Co tam wczoraj robiliście , a one że chłopaki chcieli żebyśmy tam do nich przyszły , on a to na chłopaków macie czas tak , a one no mamy , i on do nich no to jutro pytam was z całego roku. no i kto mówi że to brak kultury jak ktoś powie do nauczyciela ,, Morda Szmato '' niektórzy nauczyciele są nawet spoko ale niektórzy tak jak ten Dyro to kawał <CENZURA> takich ludzi to tylko gnębić. ;[


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj