bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

Zetor5340    1
Żarty żartami, ale to nie było za mądre, chyba nie wiesz co może zrobić petarda, radze poczytać instrukcje obsługi ;) i nie narażać kolegów na uszczerbek na zdrowiu, lub śmierć, bo takie głupie żarty nie są wcale śmieszne, i postaw się na miejscu tej osoby co mu tą petarde podrzucili. Ja na jego miejscu, zaraz bym podeszedł do tej osoby, i wsadził mu petarde w gacie, a jak bym nie miał przy sobie, to by dostał tak po ryju że odechciało by mu się na następny raz.

 

Sam se poczytaj instrukcje mały chemiku :P

 

Człowieku do mnie masz pretensje?

 

Mnie nawet przy tym nie było bo akurat wracałem z hali i usłyszałem huk, wszedłem do szatni i dopiero się dowiedziałem co sie stało.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Jak ja bylem w gimnazjum tez odwalalismy takie numery jak piszecie. Teraz w LO nie ma z kim sie powyglupiac ale moze i dobrze, ba jak patrze na gimnazjalistow co robia takie numery swoim kolegom albo nauczycielom to z checia bym takiemu dowalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

my nie tak dawno na religii graliśmy w rosyjską ruletke pistoletem na kulki (taką konkretną giwerą) :P . i jak to przystało na ruletke (nasza wersja ruletki) kręciliśmy pistoletem kto sobie ma w głowę strzelać. i mój kumpel wylosował siebie kilka razy z rzędu. w koncu zaczął krzyczeć na całą gebe i strzelać do wszystkich w koło. krzyk usłyszała dyrektorka i przyleciała do klasy a ja leżałem pod ławką bo ze śmiechu nie mogem wytrzymać. dyrektorka zabrała pistolet i tyle z naszej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Jak czytam to co piszecie to widze że nic sie nie zmieniło w szkołach przez te pare lat. Wystarczy zgrana ekipa i nawet szkoła jakoś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

A więc tak mundurki mam ;/

 

Obecnie jestemw 5 klasie i nasz k. ma najgorsze zachowanie w calej szkole;d( SZKOLA DOSC GRZECZNA)

 

Na lekcjiach nic sie zbytnio nie dzieje tylko strzelanie papierkmi ale na przeerwie jest fajnie ;D

 

Czterech moich kolegow niesli tablice z ogloszeniami td. to postawili w przejsiu to nie szlo isc;p

 

Na lekcji ( Nie bylo jej) ia i 5 kolegow wbiegli do szatni(ciemno jak w d*p u murzyna i biegali...)

 

Zgaszenie swiatelek na choinkach na przerwach ;p

 

Jak mamy dlugo lekcje to klasy 1-3 nie maja lekcji a klasy otwarte to wchodzimy i malujemy kredami ;p

 

Kiedyś na lekcji pani nam rozdala cukierki to chrupalismy a pani sie smiala;d

 

Przed w-f kolega starszy bawil sie w Parkour to wlecial przez okno do szatni(CHYBA WYBIL SYZBE GLOWA) ale, ze jego mama uczy w-f to mu sie upieklo...sa juz kraty

 

A teraz jak siostra mi opowiadala 3Gim jest...Zdaje do 1lim. teraz

 

Koledzy urwali pisuart najpierw zatkali nasikali do pelna otworzyli okno i rzucili nauczycielowi na glowe<lol>


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

a ja dostalem nagane z pieczatka szkoly jeszcze w gimnazjum za: "znecanie sie psychiczne i fizyczne na kolezance M.... P...." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Koledzy urwali pisuart najpierw zatkali nasikali do pelna otworzyli okno i rzucili nauczycielowi na glowe<lol>

 

 

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... ;)

 

Jakby mu zrzucili pisuar na łeb to by gość już nie żył.

 

Chyba, że ty do jakiejś specjalnej szkoły chodzisz.:P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to juz sie uspokoilem w tym roku jestem w 3 gimnazjum bo grozil mi dyrektor ze jeszcze jeden wybryk i koncze to szkole ale moi kumple nie jeden ostatnio zawalił zeszyt uwag no i zarombiscie bo na wywiadówce nikt odziwo w naszej klasie uwagi nie mial hehe to sie rodzice śmieli hehe albo mamy takiego goscia co je wszystkie sprawdziany chyba mu glukozy braknie swir jest jeszcze jeden gosciu co zawsze leje na srodku lazienki tez swir ma padaczke i nieda sie z niw wogole rozmawiac a tak to sie zbytnio nic nie dzieje jestem spokojny a jeszcze kamery załozyli to nie mozna juz nic odwalac pozdro dzikusy hehe żart

 

SZACUN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

@endrju00711 nasz ksiądz też się nazywa Pałka :P Wchodzi kiedyś do szkoły a ja na cały głos o Pałka przyszla ;) Powiedział że mi wstawi uwagę i tak nie wstawil :) A teraz jest taki młody szfarz się nazywa jest od niemca i jak chce sie go wkur*** to mówimy szafa gra i trąbi i on az jakawki dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

My w gimnazjum mieliśmy księdza co nazywał się Gwóźdź;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

U nas dzisiaj odpalili petardę, koleżanka co siedziała obok dostała w łeb resztką... ja się odsunęłam, ale dalej nie słyszę tak jak przedtem. Odpalanie petard to debilstwo do kwadratu. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

Haha to ja w 3 gimnazjum haha dostałem uwage za jeżdżenie skuterem po hali gimnastycznej xD beka była jak nic haha xD było to podczas nocnego rajdu... nocowaliśmy wlasnie na tej sali nom i o godzinie 4,00 gdy wszyscy prawie spali a wychowawczyni poszła zagasić ognisko wnieśliśmy z kumplem skuter na halę (mam jeszcze dwa glośniki zamontowane w nim ) kumpel puści z glośników "szaloną" światła xD i tak wszystkich obudziliśmy xD hahaha beka była jak nic ale oczywiście jak w każdej klasie (prawie) znajdzie sie taka dziewczyna, która nakabluje... dostałiśmy po uwadze ale za to bedzie co dziecią opowiadac haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Czyytaj dokladnie siostra mi tak opowiadala ;|

 

Albo tylko zawartoosc spadla na glowe...nie pamietam;p....ale na pewno nie zmyslam ;]


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Hehe, skuterem po sali :P;) W klasie C mieli angileski z panią, która ma Tico ( takie małe badziewie, które ma dlachy z papieru, lekko się oprzesz i już w drugą strone się wywinie, albo wgniecenie zostanie ) Coś zaczeła im szopke na lekcji odstawiać, straszyć itp. to Jeden powiedział ,, .... rozjeb..my quadem tico " i dostali uwage za grożenie nauczycielowi i byli dyrki za tą uwage : , ale -50 mają :) A dziś na przerwie patrze idzie ksiądz, ( pałka ) i się go pytamczy ma teraz dyżur na dużej przerwie. A dziś sypneło z 20 cm. No i miał ten dyżur, zgarnoł ode mnie w łeb z śnieżki, i przeszedł, wszyscy się śmiali, a on mówi że się zaraz wpieni. a ja mówie ,, Słyszałeś krzysiu, zaraz dostaniesz pałe z zachowania "i to tak głośno powiedziałem, że cała szkoła się śmiała :) Kumple niemogli ze śmiechu, a on zgasł poszedł za filar się schować :). Za dużo żucać się nie mógł, bo jestem od niego wyższy, i nie miał za co mi wstawić uwagi, ale na pieńku z nim mam że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

my przed świętami wyciągnęliśmy gwóźdź z klamki w sraczu i jeden koleś wszedł do niego a od środka była część bez sworznia i jak wchodził to trzasnął tak drzwiami że klamki wypadły i siedział tam prze całą przerwę a my z łachu nie moglismy

kilka razy tak zrobiliśmy z kumplami aż w końcu pedagog na apelu mówiła o tym

 

to raz na w-f koleżanki zrobiły jaja jednej, wzięły je ciuchy i powpychały w kieszenie srajtaśmę tak że zwisała, ona przyszła zaczęła jęczeć i poszła po wychowawczyni, nasza pani jak to zobaczyła to zaczęła się łachać i poszła

 

ja kiedyś z kumplem wyrwałem drzwi od sracza i dyrek to widział zaczął jęczeć a skończyło się gadce co słychać u mojego wujka :P:D :D :D ;D ;D


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

Ja przed świętami dostałem ''Rzuca piłką w pracujących na rusztowaniu robotików przy tym wulgarnie ich wyzywając''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

Jak poszłem do technikum na 1 lekcji z wychowawca zosatłem wygnany z sali i po 1 dniu w szkole telefon do domu mama nie była zadowolna.

Koles od fizyki był taki luzny ze jak na lekcji dostał gałką to wzioł ta gałke i w kumpla rzucił cała klasa sie turlała ze smiechu.

W ubikacj zdejmowalismy drzwi z zawiasów i jak ktos otweirał to mu na czape leciało hahah tez był niezły ubaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

U nas czesto młodzi mocza srajtasme i rzucaja na sufit i sciany i wyglada jak kupa hehe.

Na wycieczce kumple wystawiali d*py w okno jechal za nimi jakis koles eLką oni tylki w okno kolesiowi auto zgaslo a instruktor z niego ryje hehe ale mieli pozniej przerabane za to

Jak mamy jakies zastepstwo czy cos bierzemy 2zl i krecimy kto przewroci nastawia kostki i strzelamy hehe

Jesienia młodzi rozlali cos latwo palnego na korytarzu i podpalili ogien podobno byl prawie pod sufit hehe

Na maturze kumpla brat opowiadal ze bylo polecienie "Co to jest odwaga" czy cos takiego a koles na pisal "to jest odwaga" i oddał hehe

Mielismy na polskim napisac wyznanie milosci to kumpel napisal wyznanie milosci do drugiego kumpla i czytal to na cala klase nawet nauczycielka ryła


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4512    4

my przed chwilą, zjezdzalismy na sankach ze schodow s szkole a kolega Karol5211 zjechał i zlamal sobie noge :P troche była polewka ale nam go szkoda:( a jeszcze kiedys w 2 klasie (bo teraz jestesmy w 3 bo zdalismy:)) lezal dziennik i dopisalismy sobie ocenki(bo mielismy slabe....:D) ale nauczycielka sie skapowala no bo u nas piątki w dzienniku..., ale był dym:)oczywiscie okazalismy skruche przed nauczycielami idąc na jabola do lasku:)) takiej klasy juz nie bedzie!!!!!:D dobra styknie wszystkiego nie bede pisał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

heh to kumple z 2 miesiące temu czy jakoś tak przynieśli do klasy hahaha trobe taką " reklamówke " i rzucali sie nią xD haha no ale tam tez było tak ze dziewczyna ich wsypała no i dostali uwage xD a jak pani się pytała ich kto to przyniósł haha to powiedzieli ze jak jelczem wiezli do jakiegos gospodarza i spadło na drogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja ostatnio sobie parówki na kredce podgrzewałem bo mi zimno było troche korektoru i ognisko że ho ho... :) Mój kumpel w tym czasie zdążył wypalić fajke nauczycielka weszła i pyta się co tak śmierdzi :P:D ,powiedzieliśmy że jest zimno i w domach czymś palą :D:D

Jak jest lany poniedziałek (przed kiedy idziemy do szkoły) to w szkole można serfować tyle wody :D:D a jak jest tłusty czwartek to wszyscy wysmarowani kremami :D:D Ogólnie najniegrzeczniejsi w szkole :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

@fendt930 to po co piszesz? My dziś z kumplami się bombkami rzucaliśmy xD.A ty Kiślowski wpada(ksiądz) i się pyta co się dzieje a my dalej.A na choinke to powiedział co to za pałąk? Bo z kumplami wszystkie igiełki porozszącaliśmy.Ale nic nie gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

W gimnazjum na lekcjach paliliśmy kadzidło (kilku kumpli było ministrantami więc coć tam zawsze podebrali) śmierdziało w całej klasie a nauczycielka nic :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj