pino93

wyposażenie unia tur

Polecane posty

pino93    0

witam

zamówiłem nowy pług z unii 3+1 tur35 i dealer przy zamawianiu doliczył mi belkę narzędziową(tłumaczył że ułatwi to zapinanie pługa do traktora, ja myślałem że to coś takiego odpinanego jak w innych maszynach no i on tak samo mi na początku tłumaczył ale pług przywieźli na plac u dealera i ta belka wcale nie jest zdejmowana jest na stałe jak tu http://otomoto.pl/unia-grudziadz-nowy-tur-vario-4-b-A83325.html ).

Problem polega na tym że oni nadal mówią że ta belka to jest to ale moim zdaniem robią mnie w ch....a ja nie wiem czy mają racje czy nie, cena jaką mi dają to 12,5tyś myślę że więcej nie opuszczą ale te 5stów to ta niby belka której według mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pino93    0

no właśnie tez tak k.... myślę, a jak tak mówicie to ja z nimi we wtorek porozmawiam;)i cena spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A tak nawiasem w cenniku Uni nic nie pisze o belce zaczepowej do TUR'a...

Więc prawdopodobnie ten element w tym pługu nie występuje, a sprzedawca próbował wybulić dodatkową kasę "za nic" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

witam nie chciałem nowego tematu zakładać to tutaj napiszę

 

mam tura z 2004r i tak się zastanawiam czy można dobrać części od zachodnich marek do niego, chodzi mi dokładnie o lemiesze i dłutka, bo te polskiej "jakości" to pożal się boże, może ktoś zachodnie zamienniki w swoim zamontował?


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Ja do swojego lemiesze zakładam od kowala cena 1/3 nowych oryginałów płaciłem za 40 szt bo cena była lepsza a jakość porównywalna może nieraz lepsza.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ale mi dokładniej chodzi o to żeby kupić jakieś już gotowe tylko żeby dziury pasowały np. od vogla czy by dało rade


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Dołączam sie do pytania gregoriusa. A wiecie może czy inne odkładnie np. od Atlasa pasują do Tura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Jaki rozmiar posiada otwór w wieżyczce pługa unia tur 120S 4+ lub podobnym? Czy sworzeń łącznika górnego kat. 2 (25,4 mm) nie będzie za cienki? Sworzeń z kat. 3 łącznika ma 32mm. Belka zaczepowa jest na kategorię 3 tj. 36,5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj