Zaloguj się, aby obserwować  
skrzynia662

Dorobienie tura do deutz

Polecane posty

kris14    266

Oni mogą zaadaptować swój ładowacz do tego ciągnika, a wątpię żeby wykorzystali obecne mocowania, cena konstrukcji wsporczej wynosi ok.3tys zł i masz pewność że będzie dobrze grało z ładowaczem.

Twoje mocowania wykorzystują system najazdowy czy blokowanie sworzniem?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    266

Wiem że Hydramet 11 ma tak rozwiązane zaczepianie, ale nie wiem jaka jest szerokość wysięgnika i jakie wymiary mocowania.

Zaproponować zawsze możesz dorobienie ładowacza, ale ile to zajmie czasu i ile będzie kosztować...

A nie rozglądałeś się za używanymi Mailleux?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KubaiJakub
      Mam taki problem,
      z dziurki którą widać w kółku zaczęła mi lecieć ropa, ładowarka jcb 526s z 2003 roku dzwoniłem po kilku osobach którzy też mają taką ładowarkę i sami nie wiedzą co robić a borykają się z tym samym problemem, proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi.

• Przez Hvelektronik
      Witam znajomy kupił taką czyszczalnie próbował przesiewać soje ale efekt jest marny  wydaje mi się że trzeba ją przerobić soja jest ciężka i separacja wiatrem nie zdaje  egzaminu  Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami ?

• Przez Fendzior21dm
      Witam mam problem  posiadam od niedawna merlo 32.6 l. Bez top czy plus  a mianowicie problem polega na tym ze jeździ ona strasznie wolno 20 km /h. Może 25  co zrobić by jeździła. 40 km/h jak pozostałe ? 
    • Przez tomkul
      Potrzebuje tabeli wysiewu, ktoś pomoże?
    • Przez Bartek1231
      Pytanie do posiadaczy pts 9. Jakie są wymiary jednej skrzyni ładunkowej chodzi mi o wysokość szerokość i długość jak i o całkowite wymiary Przyczepy. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj