Skocz do zawartości
farmer8244

Farmer problem z podnośnikiem [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

HAKER    4

spróbuj wyregulować na tej śrubie 8 odkręć śrube 20 i wkręcaj bądź wykręcaj jak to nie pomoże to trzeba szukać głębiej ... zdjąć korpus podnośnika i przepatrzeć 

post-4372-0-00516400-1419263014_thumb.jpg

HAKER    4

tak z zewnątrz jest tylko taka regulacja tą łapką 9 kręcisz w lewo lub w prawo i zobaczy czy coś sie zmieni 

Wiadomość z agroFakt.pl

Jaro1234    6

zobacze napewno do tego, bo na podnoszeniu pozycynym nie ma problemu, zestaw siewny famarolu 3m dzwiga bez problemu a to 1100 kg bez zboża;) 

Jaro1234    6

mogł by mnie ktos pokierować jak montuje sie siłownik wspomagajścy w 8248 m12 bo myśle że warto by było troche odciążyć cylinder głowny;)

domismaj    0

Jak najbardziej, polega to na wmontowaniu dodatkowego bloku do rozdzielaczy :)

Witam. Mam pytanie czy coś takiego zrobiłeś z tym wymontowaniem regulatora i wstawienie rozdzielacza? Mam Farmera od niedawna i z cięższymi maszynami kiepsko podnosi. Dzwoniłem do sokółki i mówili mi że nie można tego wymontować(mówili że tego nie robią w tym modelu. tj.8244 C2 2006r)

zbych    4

Można wmontować do tych modeli bez problemu ale to Ci nie podniesie udźwigu, a jedynie usunie "wycie hydrauliki"

Jeśli chcesz podnieść udźwig to musisz podnieść ciśnienie na zaworze bo może jest za małe.

domismaj    0

Podłączę zegar do hydrauliki i zobaczę jakie jest ciśnienie. Byłem u mechanika i będzie przerabiał w maju dwa Farmerki. Jak będzie wszystko ok to i swojego dam do przerobienia.

domismaj    0

Witam. Wie ktoś z kim się skontaktować w sprawie kupienia tego rozdzielacza zamiast zaworu. Najlepiej nr tel. bo sokółka nie odpowiada. 

zbych    4

To było dostępne w Farmerze w Sokółce, ich "wynalazek" więc myślę że nigdzie więcej tego nie znajdziesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domismaj
      Witam. Ile palą wasze Farmery z różnymi maszynami. Mój z pługiem 3x45 na 30 cm spala ok 20 litrów/ha czy to nie za dużo? z agregatem uprawowo-siewnym 3m ok.10 l/ha
    • Przez PiotrekP1997
      Witam jestem posiadaczen farmera f5 ciagnik jest nowy. Jadąc słyszę jakieś stuki przy skrecaniu w prawo. Pomocy niewiem co jest.
    • Przez meld102
      Witam. Mam taki oto problem w swoim farmerze mianowicie coś stuka w tylnim moście na wstecznym, skrzynia 12x12 na najszybszym zakresie problemu nie ma na drugim i na pierwszym występuje problem, jazda do przodu wszystko ok. Czy to mogą być łożyska czy tryb mógł się uszczypać?
    • Przez Jaro1234
      Witam posiada ktoś z forumowiczów katalog częsci do farmera 8248 bądz 8244?
    • Przez 3Krzysiu3
      w moim po zrobieniu ok. 500mth szlag trafił łopatke sprzęgła
      Nowe łopatki ok. 1100 zł