Kasa997

Kody błedów John Deere

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ariss    25

w szynę masz od dołu czujnik paliwa i jedynie zawór zwrotny od góry, mi chodzi o zawór na pompie wtryskowej brązowa wtyczka 2 pinowa a sam zawór na dwa imbusy wkręcony. Nowy zawór zależy od numeru pompy wtryskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
czyli chodzi o cewkę pompy. Nie zrozumiałem od razu. Dzisiaj wymieniłem filtry i narazie błędu nie ma. Dzięki za pomoc @ariss
czyli chodzi o cewkę pompy. Nie zrozumiałem od razu. Dzisiaj wymieniłem filtry i narazie błędu nie ma. Dzięki za pomoc @ariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

U mnie w JD serii ..10 po założeniu filtra paliwa donaldsona ciągnik zaczął duzo wiecej palic, zmieniłem na stary, oryginalny i wszystko jest w porzadku, chyba błędu mi nie wywalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

da się sprawdzić na necie gdzieś co oznacza dany błąd ? wyskoczył mi ostatnio dwa razy ten sam błąd i chciałbym zobaczyć co to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

dzięki :) znalazłem inną stronę ale tam nie było mojego błędu.

mam błąd taki:

Fuel rail pressure problem. Have John Deere dealer repair as soon as possible. 

 

Pojawia się rzadko a szczególnie jak silnik ma ciężko, może filtry do wymiany bo już ten czas nachodzi w sumie ? @Mariusz (ZDUN) jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

@XTRO U mnie po wymianie filtrów paliwa problem ustąpił choć przy następnej okazji gdy będzie komputer dostępny to zrobię małą diagnostykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Kilka postów wyżej jest mój. Czy da rade podłączyc kompa i sprawdzić, czy to faktycznie przez filtr donaldsona ciagnik zaczał wiecej palic i mocniej dymic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

Witam

Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem 6830P i wywala mi takie kody błędów 1549.07 oraz 523848.07 mimo kasowania pojawiają się ponownie czy ktoś jest w stanie pomóc??

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

trzeba skalibrować zawór ciepło zimno i kierownice rozdziału powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

lepiej przez komputer bo widać czy zmieniają się wartości a zawór to raczej będzie do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azxx12    0

Witam mam john deere 6600 czy wie ktos co znaczy blad w bcu 055? Oraz hcu 027 053 055? Pomoze ktoś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

hcu 27 nieudana kalibracja podnośnika hcu53 problem z przełącznikiem siły uciągu hcu55 problem z potencjometrem bcu55 problem z hamulcem ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azxx12    0

Dzieki za pomoc wlasnie jak zaciagne reczny to zegary gasno i gdzie tu szukac przyczyny pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azxx12    0

A ten problem potencjometrem jaka moze byc ptzyczyna dodam ze wom tez nie rozlacza za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0

Witajcie, mam prosbe o pomoc, komplet prac pod rzepak a ciągnik zgłupiał. Błędy jakie wywala na raz to:

JD6830 Premium 2007r:
ECU 84.31
ECU 2003.09
ECU 2033.09
ECU 2033.18
BCU 2000.09
BCU 2003.09
BCU 523703.17
BCU 523760.31
BIF 2000.09
BIF 2003.09
DTI 2000.09
EPC 2000.09
EPC 2033.09
TSC 2000.09.

Traktor nie reaguje na nacisk pedału gazu. Część błędów da się skasować ale wracają. Są momenty, że ciągnik pracuje normalnie a czasem wariują te obroty. Ciągnik jeździ.

Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRISupport    7
raffcio napisał:

Witajcie, mam prosbe o pomoc, komplet prac pod rzepak a ciągnik zgłupiał. Błędy jakie wywala na raz to:

JD6830 Premium 2007r:
ECU 84.31
ECU 2003.09
ECU 2033.09
ECU 2033.18
BCU 2000.09
BCU 2003.09
BCU 523703.17
BCU 523760.31
BIF 2000.09
BIF 2003.09
DTI 2000.09
EPC 2000.09
EPC 2033.09
TSC 2000.09.

Traktor nie reaguje na nacisk pedału gazu. Część błędów da się skasować ale wracają. Są momenty, że ciągnik pracuje normalnie a czasem wariują te obroty. Ciągnik jeździ.

Prosze o pomoc.

dawaj na tel. 533270482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

terminatory wymień po prostu i po temacie re207311 masz na pewno 4 szt lub więcej zależy od wyposażenia ciągnika

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mastid    0

Siema, mam problem z rozszyfrowaniem kodów z JD 6920. 

KODY:

bCu 31  302131  (ten kod jest stały, cały czas się pojawia)

bCu 02  190  (ten kod da się usunąć, lecz po odpaleniu ciągnika ponownie się pojawia)

 

Może, ktoś z Was posiada dostęp do rozpiski z kodami lub instrukcji 6920 ? Pozdrawiam i dzięki z góry :)

 

Już opis kodów znalazłem, na stronie: http://manuals.deere.com/omview/OMAL152775_19/OMAL152775_19.htm

 

Miło by było jak by ktoś podrzucił instrukcję po polsku do 6920 było by szybciej i przyjemniej :D

Może ktoś podpowie gdzie znajduje się czujnik prędkości, gdzie go mogę znaleźć ? Bo wskazówka od prędkościomierza mi opadła (czasami zdarzy się że działa).

Edytowano przez mastid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0

Dzięki za podpowiedz. One siedzą gdzieś w skrzynce bezpieczników (terminatory)??

Edytowano przez raffcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffcio    0
Dnia 23.08.2020 o 17:17, ariss napisał:

terminatory wymień po prostu i po temacie re207311 masz na pewno 4 szt lub więcej zależy od wyposażenia ciągnika

Cholerka z katalogu wynika, ze mam ich ok 6sztuk. Czy wymiany wymagają wszystkie czy od jakiegoś konkretnego należy zacząć? Bo koszt jednego ok 150zl.. czy można podmienić z którymś, żeby choć dokończyć prace z rzepakiem a później mogę się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tombar123    3

Mam problem z JD6230 P

Wyrzuca cały czas kod błędu aktuatora turbiny. Trochę już zwątpiłem czy problem jest w aktuatorze czy padła geometria w turbinie. Ktoś przerabiał podobny problem? Wiadomo, najprościej byłoby wymienić komplet ale nie uśmiecha mi się  wywalać na wejście 8k PLN. Ktoś, coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj