Kasa997

Kody błedów John Deere

Polecane posty

ariss    6

w szynę masz od dołu czujnik paliwa i jedynie zawór zwrotny od góry, mi chodzi o zawór na pompie wtryskowej brązowa wtyczka 2 pinowa a sam zawór na dwa imbusy wkręcony. Nowy zawór zależy od numeru pompy wtryskowej

johniy861    75
czyli chodzi o cewkę pompy. Nie zrozumiałem od razu. Dzisiaj wymieniłem filtry i narazie błędu nie ma. Dzięki za pomoc @ariss
czyli chodzi o cewkę pompy. Nie zrozumiałem od razu. Dzisiaj wymieniłem filtry i narazie błędu nie ma. Dzięki za pomoc @ariss

rex15    71

U mnie w JD serii ..10 po założeniu filtra paliwa donaldsona ciągnik zaczął duzo wiecej palic, zmieniłem na stary, oryginalny i wszystko jest w porzadku, chyba błędu mi nie wywalało.

Wiadomość z agroFakt.pl

XTRO    572

da się sprawdzić na necie gdzieś co oznacza dany błąd ? wyskoczył mi ostatnio dwa razy ten sam błąd i chciałbym zobaczyć co to 

XTRO    572

dzięki :) znalazłem inną stronę ale tam nie było mojego błędu.

mam błąd taki:

Fuel rail pressure problem. Have John Deere dealer repair as soon as possible. 

Pojawia się rzadko a szczególnie jak silnik ma ciężko, może filtry do wymiany bo już ten czas nachodzi w sumie ? @Mariusz (ZDUN) jak myślisz ?

johniy861    75

@XTRO U mnie po wymianie filtrów paliwa problem ustąpił choć przy następnej okazji gdy będzie komputer dostępny to zrobię małą diagnostykę

rex15    71

Kilka postów wyżej jest mój. Czy da rade podłączyc kompa i sprawdzić, czy to faktycznie przez filtr donaldsona ciagnik zaczał wiecej palic i mocniej dymic?

okejas    1

Witam

Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem 6830P i wywala mi takie kody błędów 1549.07 oraz 523848.07 mimo kasowania pojawiają się ponownie czy ktoś jest w stanie pomóc??

Pozdrawiam

ariss    6

trzeba skalibrować zawór ciepło zimno i kierownice rozdziału powietrza

ariss    6

lepiej przez komputer bo widać czy zmieniają się wartości a zawór to raczej będzie do wymiany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Markos234
      Czy ktoś z Was montował wały od wytrzasaczy firmy JAG ?
      Czy nie ma problemów z pękanieniem itp.?
      Dotyczy to kombajnu JD2266, jak inny kombajn to również prosze o komentarz.

• Przez mrlighter99
      Cześć mam problem z demontażem łozysk przedniej zwrotnicy w John Deere. W jaki sposóbzdemontować sforzeń zwrotnicy? Czy trzeba demontować zwolnice? Jeśli tak to czy trzeba demontować krzyżak (wolał bym oszczędzić demontażu fabrycznie złożonego elementu) lub da się zdemontować zwolnice z wałkiem z przedniego mostu. Słyszałem coś, że da się ten sforzeń zdemontować ściągaczem, lecz nie mam pojęcia jak miałoby to wyglądać. Głównie chodzi o demontaż elementy 4 (jest to jednolity element ).

• Przez Bartek62
      Witam. Mam pytanie jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w przednich oponach 380/85 r24 jeżeli miałbymy ok. 500-600kg na przodzie?
    • Przez Paweł74
      Witam W tak jak w temacie ciagnik czasami zapala tak jakby na 3 cylindry zamiast na 4, pracuje wtedy nie równo i bardzo dymi. Wymieniane były wtryski lecz nic sie poprawiło. Miał ktoś podobną sytuację i wie jak jej zaradzić?
    • Przez grzes151
      Zakładam ten temat żeby zobaczyć jakie usterki są wadami fabrycznymi całych serii podzespołów i żeby zjednoczyć osoby borykające się z takimi  samymi awariami oraz móc udowodnić serwisowi ze awarie niektórych  nich  nie są pojedynczymi przypadkami a wadami całych serii podzespołów , sam posiadam nowego 6175 m i w tej chwili ma już 2 awarie po 3 miesiącach od kupna i 140 godzinach pracy w tej chwili jest problem z sprzęgłem wcześniej był z ehr . Jeżeli masz jakąś awarie proszę podziel się publicznie zobaczymy  co się powtarza, pamiętajmy w jedności siła taka informacja może pomóc nie tylko tobie a także innym  .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj