Kasa997

Kody błedów John Deere

Polecane posty

tombar123    3

Ciągnik zapala, silnik pracuje, dopiero wtedy wali błędem. Po przekręceniu zapłonu nie ma błędu żandego.

Aktualizacja 

Po podłączeniu interfejsu diagnostycznego przeprowadzono testy aktuatora i EGRu. Co ciekawe aktuator zadziałał poprawnie, za to EGR nie drgnął. Czy uszkodzony EGR może powodować błąd aktuatora?

Edytowano przez tombar123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

Witam ponownie ciągnik 6830 Premium błąd ecu 1347.07 ( ta sama historia którą opisywałem parę postów wyżej), w ciągniku wymienione zostały : cewka na pompie, zaworek przelewowy na szynie, wyciągnięty i sprawdzony ssak w zbiorniku, wszystkie wężyki paliwowe sa wymienione. Ciągnik pracuje normalnie do momentu gdy poziom paliwa spadnie poniżej połowy zbiornika. Wyświetla się błąd lecz ciągnik idzie dalej jak burza. O co chodzi? Wtryski? Pompa wysokiego ciśnienia? A może ta mała pompa przy ramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6506    0

Jest jakas lista błędów dostępna w Internecie dla serii 6000? Dokaldnie 6506.. szukam juz z 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRISupport    7
d4rek napisał:

Błąd ATC 923.12  jd 7720 ktoś ma pojęcie przestał działać nawiew

usterka obwodu silnika dmuchawy


6506 napisał:

Jest jakas lista błędów dostępna w Internecie dla serii 6000? Dokaldnie 6506.. szukam juz z 2 godziny

Coś powinienem mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slimak    0

Witam wszystkich, posiadam m-ke 170 z 2013r, był aktuator, sypał błędami. Najpierw raz na sezon, z czasem za każdym uruchomieniem silnika. Okazało się że kable które wchodzą w obudowę aktuatora, zaczęły się rwać. Skończyło się na drogiej wymianie na nowy. Teraz to samo zaczęło się na przedniej osi Tls, w postaci błędu SFA 188.91. Na dniach będę poszukiwał, który przewód i w jakim miejscu się rwie. Wszystkim polecam sprawdzić w swoich Jelonkach połączenia elektryczne od danych systemów. Być może awaria nie do zdiagnozować okaże się pierdółką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przkon    0

Witam, mam 7810 wyskakuje błąd  Ccu 072 ktoś pomoże bądź czy mogę gdzieś znaleźć na necie kody? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

CCU 072 Awaria obwodu przełącznika tylnego wału odbioru mocy.

Komputer kursowy odbiera sprzeczne sygnały przełącznika z kabinowego przełącznika PTO (S32) i/lub zdalnego przełącznika PTO (S42) (znajdującego się na lewym tylnym błotniku) Wskaźnik stanu tylnego  WOM  zaświeci się i praca WOM zostanie wstrzymana lub nie będzie dozwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Witam, JD 6120M , w czsie załączania do jazdy w przód pojawia się błąd FCC 2826.31  Usterka rewersera. Jak załącze jeszcze to jest dobrze i ciągnik jedzie, potem znowu się pojawia. Czego ten błąd dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

Mam dokładnie ten sam błąd , potem po skasowaniu błędu wszystko działa , wie ktoś co może być z tym rewersem nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

tm408419 - Traktory 6110M do 6195M (MY16-17) - Diagnostyka -: (Worldwide Edition) - FCC 002826.31 - Dźwignia jazdy do przodu/do tyłu, usterka

Diagnostyczny kod usterki jest generowany, jeśli oprogramowanie sterujące wykryje dwie pozycje dźwigni jazdy do przodu/do tyłu.

Diagnostyka

Reakcja oprogramowania sterującego: Ograniczona lub brak działania dźwigni jazdy do przodu/do tyłu.

 1   Sprawdź diagnostyczny kod usterki
 2   Sprawdź obwód
Działanie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

A wiesz może jak ten test wykonać ?  Wychodzi na to że dwie pozycje dzwigni widzi na raz ale dlaczego ? Styki "padły" ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2017 o 19:10, Gość napisał:

Witam serdecznie. W moim 6930 Premium Wyskakuje mi taki błąd ECU 97.03 Mam pytanie od czego to może być komunikat i co można zrobić? Czy skasować ,jakiś czujnik uszkodzony a może bezpiecznik tylko poszedł.
Pozdrawiam.

Witam. Czego to była wina? Bo mi też wyskakuje taki błąd zmieniona była cała wiązka i nadal wyskakiwał potem wtrysk zmieniony i po miesiącu znów zaczął wyskakiwać ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

ECU 000097.03 ( ECU 97.03 )- Water-in-fuel-filter signal voltage high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj