Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez grzegorz508
      Witam, chciałem się dowiedzieć jaka długość powinny miec pasy w prasie hesston 5700? Szukałem w katalogach dostepnych w Internecie ale do tego modelu prasy nie ma danych. Prasa posiada wskaźnik wielkości beli na zewnątrz z taką podziałka, przy pustej komorze na wskazniku już jest miedzy 2 a 3. Robiąc bele do znaku stop wychodzi mi wtedy około 1 m średnicy co jest stanowczo za mało. 
    • Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Przez ursusek1614
      Witam jest ktoś może użytkownikem takiej prasy i udzieli opinii jak sie sprawuje itp? 
    • Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez robertrolnik27
      Interesują mnie wyżej wymienione prasy z tego co zauważyłem to mają naprawdę dobre ceny ale jak z wydajnością, komfortem pracy, awaryjnością?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.