Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 123kom
      Witam, chciałbym zapytać co sądzicie o pasach robionych przez tą firmę, korzystał już ktoś? Cena jest atrakcyjna, ale martwi mnie to ze są gładkie. http://allegro.pl/pasy-do-pras-rolujacych-3p-i7297242342.html
    • Przez AirSoftowiec96
      W tym roku planujemy z ojcem przerzucić się z kostek na baloty. Prasy potrzebujemy na areał 20ha, rocznie będzie belować około 150 bel słomy i 50 siana. Współpracować będzie z ciągnikiem zetor proxima 85+.  Kwota jaką możemy przeznaczyć to około 10-15tys zł. Niestety nie mamy kompletnie doświadczenia z tego typu prasami, więc nie bardzo wiemy czego szukać. Myślałem nad prasami walcowymi welger rp 12, deutz fahr gp 2.3 lub Gallignani  ale poczytałem trochę forum i wywnioskowałem, że walcowe nie nadają się do słomy. Jaką prasę polecacie? Coś z pasówek czy jednak walcowa da radę przy takim użytkowaniu?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję zakup prasy za około 30 tyś, ma współpracować z ciągnikiem 80km Ma ktoś taki zestaw? co sądzicie o tych markach? Może macie inne propozycje?
    • Przez pawe848
      Witam zakupiłem prase RC90 i przy próbie jej pracy zaczyna zwijać coś i zapycha sie podbieracz za każdym razem to samo
    • Przez lucek13354
      Witam juz na wstępie pytam którą prasę wybrac lely welger rp 445 czy Mchale 660v 
      Użytkowane będą do słomy i zalęży mi na wadze beli i wysokości przynajmniej 155cm 
      Posiadam lely welger rp 445 i spisuje się znakomicie tylko wyposażenie standardzie jest ubogie i po zrobieniu 10000 bel łancuchy do wymiany ,słyszałem ze mchale to porównywalna prasa i potrzebuję odpowiedzi. Ja z mojej strony moę pomódz w temacie lely 
      Oto Filmik z pracy lely dla porówniania proszę o filmik z mchale v660
      www.youtube.com/watch?v=mk1ucI_Y2fQ