Skocz do zawartości
sebekwolkasos

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011

Polecane posty

tuniec    1

Ja też będę w Sobotę mi tam obojętne gdzie się spotkać tylko w takim miejscu żeby wszyscy trafili do niego :D

Wiadomość z agroFakt.pl

michal191    1

Dzisiaj sokołowską sporo maszyn jechało ale najciekawszy zestaw to Claas Jaguar 930 i jakiś Arion z przyczepą Quantum

Marcin91    280

Ja też bardzo chętnie się wybiorę do Siedlec w niedzielę i mam nadzieję, że nic mi w tym nie przeszkodzi. Co do spotkania to oczywiście przydałoby się zrobić tylko o takiej godzinie żeby nie było późno i nie było zbyt wcześnie. Kto wybiera się już konkretnie na niedzielę? I jak z podłożem napiszcie jutro czy brać gumofilce czy nie :P

Uziu92    1406

dzisiaj od poludnia nie padalo a to co padalo to nie byly jakies mocne ulewy ( ziemia byla wysuszona ) jutro ma niepadac i w niedziele to napewno tragedi nie bedzie

danielhaker    823

Kurde, ja bym pojechał jutro ale cały dzień będę kartofle kopał.... Ale w niedzielę będę na bank. A w niedzielę o której spotkanie?

Ursus11    19

@Daniel ja też miałem kopac ale tate przekonałem ;p.

A macie jakieś cechy szczególne np mały wzrost lub okulary (chodzi mi o to żebym was poznał) ??

Ja bede w szarej czapce nike i w szarej bluzce z czerwoną literą C. Jak bedzie ktoś mnie widział to podchodzić;p

Edytowano przez Ursus11

Deutz130    7

Mi pasuje w niedzielę żeby spotkanie było o 13 ewentualnie godzinę wcześniej lub później jak ktoś jaszcze będzie to niech pisze.

Marcin91    280

Ja bym proponował o 12 żeby nie było zbyt późno i zbyt wcześnie :) Bo o 13 to mogą co niektórzy już uciekać :) Chodzi mi o niedzielę :)

Edytowano przez Marcin91

danielhaker    823

Ja nie wiem czy na 12 zdążę dojechać. :P Wolałbym o 13 ale niech inni zadecydują o godzinie

EDIT:

I co tam ciekawego na wystawie? ;)

Edytowano przez danielhaker

HIlary    4

W porządku jest ,nawet sporo ciągników , dużo Farmerów chyba cała gama, ogromny case , ogólnie ok no i błota nie ma ,suchutko.

Mógłby ktoś napisać gdzie to dokładanie jest. Kiedyś widziałem mapkę z zaznaczeniem miejsca ale teraz nie mogę jej znaleźć ;[

Teren wystawy jest na błoniach papieskich pod krzyżem, ul. Północna. Jak ktoś wie gdzie szpital wojewódzki to koło szpitala skręca się w lewo (tam jest znak droga z pierwszeństwem i jedziemy wg. tego znaku). Dalej jedziemy ok. 0,5 km i dalej powinno się trafić bo stoją parkingowi. Pokażą gdzie można wjechać, bo są oddzielne parkingi tylko dla wystawców maszyn i zwierząt i dla reszty zwiedzających. Można poszukać w google, jest jakaś mapka ale to targów z tamtego roku, ale to nie szkodzi bo wystawa odbywa się w tym samym miejscu co w tamtym roku. I może w niedzielę zrobimy spotkanie może więcej przyjdzie, ja dziś nie mogłem, bo wycena krów się przedłużyła.

Edytowano przez sebekwolkasos

Pawel20    49

Ja chce zaoszczędzić ze 2h w korkach i jadę z rana zaraz po robocie, także życzę udanego spotkania AF

Deutz130    7

To o 13 godzinie przy ogromnym case żebyśmy się nie szukali, ja będę w czapce z daszkiem w barwach lasy kamuflaż.

OK. Case jest tak mocny i wielki jak społeczność AF. :P Także ten Case pasuje jak ulał, ja jeszcze nie wiem jak będę ubrany, jutro napiszę. :)

Daro20    9

Zdecydujcie ostatecznie do jutra rana gdzie będzie te spotkanie i o której żebym nie musiał szukać zbyt długo ;)

konrad1991    32

Daro jutżejsze spotkanie będzie przy największym Case

A jak tam sebek twoja krowka dostała jakieś wyróżnienie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?