Skocz do zawartości
sebekwolkasos

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011

Polecane posty

Wybiera się ktoś? Ja na pewno będę chyba że kataklizm mnie spotka. Może spotkanie członków AF? :rolleyes:

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Antek21    1

ja to w prostej linii mam może z 5km na targi wiec nie było jeszcze tak żebym tam nie był:) a spotkanie agrofotowiczow może być:)

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursus11    20

Oczywiście że będę. Od kilku lat jeżdzę na nie. Tylko w tym roku spotkanie niech będzie o godzine wcześniej bo o 13 to ja już musze się zbierać

a kiedy są te targi i pod jakim adresem? To może i ja przyjadę.

Napisałem w tytule 10-11 września. Pewnie jak w tamtym roku na błoniach, ale pewnie drogę oznaczą, bo miastu zależy aby ludzie dojechali. :D

Będzie też wystawa zwierząt. M. in. będzie moja krówka jak co roku.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Uziu92    1521

witam i pozdrawiam wszystkich kolegow z Siedlec i okolic :)

ja rowniez postaram sie byc na wystawie juz kilka lat jezdze albo chodze :lol:

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Aby gumowce wyjściowe się nie przydały :P

Właśnie ja w tamtym roku wziąłem takie i się przydały. :)

Uziu92    1521

mokro bylo niemilosiernie oby w tym roku bylo sucho ciepli i przyjemnie a maszyny wszystkie blyszczaly w sloncu :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Właśnie w tym roku będzie trochę mniej miejsca bo stadion pobudowali, pewnie będzie tak jak w tamtym roku w okolicach krzyża papieskiego, mogli by porządny teren na wystawy zrobić nie tylko rolnicze, ale inne, coś na wzór Targów Kielce, lub Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Uziu92    1521

bedzie troche pogmatwane bo buduja ta obwodnice i za rok bedzie napewno lepiej parking bedzie pewnie za szpitalem i wokol stadionu :)

Edytowano przez Uziu92

Kupię opony 480/65/R28

Uziu92    1521

no to panowie zrzutka na pakiet sloneczny w tych dniach :D

Kupię opony 480/65/R28

No właśnie trzeba najpierw w kościele być tydzień przed i w tą niedzielę co będzie wystawa w kościele (najlepiej przed wyjazdem) i księdzu dobrze posmarować na tacę i będzie pogoda jak ta lala :P , ja u siebie przed otwarciem dużo na tace dałem pogoda była piękna i było bardzo ciepło jak na kwiecień. A jak nie wypali z pogodą to po znajomych dealerach chować trzeba się będzie. :)

Edytowano przez sebekwolkasos

Właśnie i jak w Bendnarach możliwość przetestowania osobiście sprzętów.

Ursus11    20

To jak z tym spotkaniem ??

Ja proponuje jak co roku że o 12 lub 13 w niedziele przy największej maszynie Korbanka. Pasuje??

bobcat2250    340

Pamiętam w tamtym roku się mf zakopał jak przyczepę chciał przestawić :)

PS. Też gumiaki miałem :)

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

konrad1991    32

Ja też będę jak co roku

No w tamtym roku też i Polmot H wyciągał ciężarówkę z Tymami ale to już na koniec wystawy było

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?