tvt

Zetor . zmiany od nowego roku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cacki    0

Hej. ma ktoś jeszcze fotki nowych zetorków??

 

 

 

 

ciekawe czy będą o wiele droższe od ich poprzedników ...??;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

ja tm był wolał jak by zmienili skrzynie i dali elek.hydr. rewers, zmienili coś w ukł kier zeby lepiej sie kręciło na wolnych obr. a nie zmienili maske i dach w kabinie i podnieśli cene :rolleyes:


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
ja tm był wolał jak by zmienili skrzynie i dali elek.hydr. rewers, zmienili coś w ukł kier zeby lepiej sie kręciło na wolnych obr. a nie zmienili maske i dach w kabinie i podnieśli cene :rolleyes:

no ja mysle ze nowa forterra bedzie modernizowana inaczej juz sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
no ja mysle ze nowa forterra bedzie modernizowana inaczej juz sie nie da :rolleyes:

 

 

jak wsadzą powazniejsze nowinki do forterry to nie wiem czy ktoś kupi bo cenowo dorówna np do mf


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ale zapowiada się że zrobią i forterre od nowa bo ta nowa proxima to sporo się rozni od popszedniej, np. ma elek.hydr. rrewers no i pełną pneumatyke. :)

 

A co do tego skrętu na wolnych obrotach to chyba ciagniczki pomyliłeś bo kreci sie paluszkiem z pełnym obciążeniem.Zresztą przesiądz sie z zetora do ursusas to se porównasz co to znaczy zle :rolleyes:

 

Ale znając zycie to i ceny sporo podskoczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

No te nowe zetorki niczego sobie. Szczególnie podobają mi sie te przednie reflektory. Napewno jakies zmiany zajda ale cena tez podskoczy napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

No cena napewno podskoczy. Mi się wydaję że zetor chciał sie troche new holland z tymi reflektorami zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no mi sie srednio podoba ;) ale desing swiateł to nic wazna jakosc i komfort...ale jesli bedzie minimalna roznica mierdzy zetorem a MF to zetora mało kto kupi...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Złożyłem wniosek na PROW mam nadzieję, że będą jeszcze stare Proximy zanim go rozpatrzą, bo się wk... jak jej cenę podniosą, a te lampki z przodu nowe i maska? dalej mi się nie bardzo podoba. Za okrągłe, przez to ciągnik traci na agresywnym wyglądzie, ale wygląd to pikuś, tylko dlaczego zaraz dopłacać ze 20tyś???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Złożyłem wniosek na PROW mam nadzieję, że będą jeszcze stare Proximy zanim go rozpatrzą, bo się wk... jak jej cenę podniosą, a te lampki z przodu nowe i maska? dalej mi się nie bardzo podoba. Za okrągłe, przez to ciągnik traci na agresywnym wyglądzie, ale wygląd to pikuś, tylko dlaczego zaraz dopłacać ze 20tyś???????????????

a skąd wiesz że 20 tyś droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
bez jaj kto by to kupił jakby 20 tyś droższy był? Proxima 6441 za 115 tyś? nie realne ludzie

Jakoś i za 95 tyś chętnych wielu nie było, a powód spalanie jak w 80km proximie, zamiast pudrować tą starą babke jaką jest proxima opracowali by jakiś oszczędny silnik a wtedy może i warte to by było i 20 tyś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

 

 

po pierwsze - wąskie opony ;)

po drugie to tylkko ciągniki do 80 km. :P

po trzecie nie wyglądają za dobrze a z przednim tuz-em to jeszcze gorzej :P

a co do stronki to pronar miał jakieś 1 rok temu juz lepszą :D


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0
No cena napewno podskoczy. Mi się wydaję że zetor chciał sie troche new holland z tymi reflektorami zrobić ;)

 

tez mi sie tak wydaje. ale tak sobie wyglada z tymi lampami, Ja tam czekam na Maxterre zobaczymy co to bedzie


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Może ze 20 tyś to przesadziłem, bo kierowałem się wcześniejszą opinią, ale jak znam politykę Zetora to na bank podniosą i to zdrowo. Fakt ta cena nawet obecna, już za bardo konkurencyjna nie jest, a jak ją poniosą, a poniosą na pewno to wtedy Proximę już chyba będą kupowali tylko fani Zetora( na razie nim jestem, ale coraz bardziej mi się podoba Lambo evo 3) ;)

 

 

---połączone---

 

A to nie podobają mi się te okrągłe maski, za mało w nich jadu..... Ech nie ma jak te kanciaczki z lat 90tych

Edytowano przez wlodiw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

tu jest filmik z zetorem podoba mi sie ta unoszona maska a nie to jak bylo w proximie sciągane boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak byście kupowali teraz proxime to wybrali byście t nową czy starą z lepszym wyposarzeniem? różnica w cenie chyba około 4 - 5 tyś była by szybka skrzynia i coś jeszcze, no ale nowa ma intercooler i na czeskich stronach podają że jednostkowe zużycie wynosi teraz 220g/kw a wcześniej podawali 254g/kw ;), poza wyglądem to co tam jeszcze pozmieniali? dywaniki z plusa akumulator jak w plusie, ale fotel kierowcy chyba stary i 7441 ma koła jak 8441, wiecie coś jeszcze?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ferdek-kiedyś zdaje się pytałeś o trzycylindrową Proximę ?-to takie coś jest nawet w teście-ftp://ftp.oecd.org/tractor/2004/WebA2132_a_0.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

ej są na AF jakieś fotki nowych zetorów ?? tylko jedna widzialem sa gdzies innee?? albo ktos ma na kompie?? jak tak to niech mi pisze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozi22    0

w forterce beda nowe swiatla soczewkowe,maska podnoszona,juz w 11441ma byc grammer maximo comfort w standardzie i cos jeszcze ale juz nie pamietam.A podrozec maja o 10 tys te mocniejsze a slabsze o7tys chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

ej jak ktoś ma już nową proxime, a konkretnie model 8441? chciałbym krótko z właścicielem popisać bo ojciec już taką zamówił i chciałbym usłyszeć pierwsze wrażenia ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

O gratulacje @longoberycz. Wiesz ile kosztuje najmniejsza Proxima? Jak kupisz to daj fotki na af ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
ej jak ktoś ma już nową proxime, a konkretnie model 8441? chciałbym krótko z właścicielem popisać bo ojciec już taką zamówił i chciałbym usłyszeć pierwsze wrażenia ^_^

ale tą najnowszą zamówił tą 4oczy?

długo trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj