tvt

TC5000

Polecane posty

GUCIU    0

TC5060 + separator+heder 4.57+wózek+ stół do rzepaku = min 350tyś zł

ja za tyle zamówiłem miesiac temu

moim zdaniem nikt nie kupi taniej

 

netto oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Dziwne to ogłoszenie zdjęcie kombajnu opis ciągnika.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

w opcji.

Zapalił sie kiedyś komuś w TC 5070 rs komunikat Hydt. STOP?


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

witam intersuje mnie kupno nowego kombajnu na dofinansowanie na usługi a mnianowicie 25ha swojego i okolo 80ha na usługi co byscie polecili jakie ceny i jak z usterkami

dziekuje bardzo za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Pawlito powinno wystarczyć Ci spokojnie TC5050. Jeśli masz możliwości finansowe i chęci powiększania swoich ha to możesz tez myśleć o TC5060 lub TC5070.

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

w opcji.

Zapalił sie kiedyś komuś w TC 5070 rs komunikat Hydt. STOP?

 

ten bład wyskakuje z 2 powodów albo za duża temp oleju hydr albo jest go zbyt mało zdażają się przypadki że błąd występuje sporadacznie podczas szybkiego nawrotu na uwrociach w tym przypadku po zgaszeniu i opdaleniu powinien zgasnąc jeśli nie to 2 powyższe przyczyny przyczym powodem 1 może byc przycięty któryś elektrozawór lub uszkodzony czujnik nie tylko temp oleju.

w wersjach 5060 lub 5040 często dochodzi do grzania sie oleju w wyniku uszkodzenia lub rozregulowania czujnika wł sieczkarni gdyż wł sprzegła sieczkarni jest impulsowe po uszkodzeniu czujnika cisnienie robi sie stałe i przy braku chłodnicy oleju hydr dochodzi do grzania sie oleju pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Witam! Dzięki ale nic z tych rzeczy ktore przytoczyłeś. Problem był w tym, że fabrycznie był źle założony termostat oleju hydraulicznego i olej nie szedł na chłodnicę tylko do zbiornika po wymianie na nowy i poprawnym założeniu /obróceniu o 180stop. w pionie tzn. napisami do silnika/ przez serwisanta wszystko jest OK więcej się to nie pojawiło mimo 34 stop. na dworze.

Edytowano przez Marcin91
błędy ortograficzne

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

Witam, Nie wiecie nic na temat planowanej jakiejś modernizacji, liftingu kombajnów New Holland serii TC? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mają zakładać kabinę z CXa ale jeszcze nie wiadomo kiedy... Może 2013r a może 2014...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

Czyli narazie nic nie wiadomo. A szkoda:/ Moim zdaniem przydałby mu się lekki lifting:/ Czy we wszystkich modelach TC 5000 montują szeroką oś z tyłu? Czy tylko od 5060 w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

W małych w opcji też montują a co do wyglądu to i tak lepiej się prezentują niż claas


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Wygląd kwestia gustu ale moim zdaniem TC nie wyglądają zbyt nowocześnie żeby nie powiedzieć archaicznie jak maszyny z lat 70tych :P Tucano wygląda dużo lepiej nie wspominając już o kabinie bo porównanie kabiny tucano do tc to jak porównac poloneza do mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

Cena też inna za tucana ;-) O modernizacji kabiny w tc to już mowili w 2010 i jakoś się nic nie zmienia (szczegóły tylko)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Niestety tucan stówkę drożej :/ tc5070 to bardzo dobra maszyna jedynie brakuje mu porządnej kabiny z czytelnymi wskaźnikami pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

Dokładnie Arek zgadzam się z Tobą, uważam że to super kombajny, ale dać tyle kasy i patrzeć prawie jak na bizona;) Ale na szczęscie nie wygląd jest w tej bajce najważniejszy;)

Edytowano przez jasiu12347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marszewo    0

Witam wszystkich, chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.W czerwcu 2012r kupiłem TC 5070 z separatorem, i coś mi się wydaje ,że nie ma on takiej wydajności jakiej się spodziewałem [przy zakupie sugerowalem się komentarzami z forum ].Np w pszenicy uzyskiwałem ok dwóch zbiorników,czasem trochę lepiej ok 25 min/zbiornik. Wydajność przenicy ok 7ton z ha.Prędkość jazdy przy zbiorze ok 3,5 do 4 km/h.Czy ja go żle ustawiam,mam na myśli klepisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

można się dowiedziec jaka jest wysokośc kombajnu 5070 bo robie projekt wiaty i musze wiedziec mniej wiecej jaka wysokosc bramy zrobic, myśle że wiecej jak te 4 m nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj