tvt

TC5000

Polecane posty

zonk    2

Ja mam oferte na T5070 z separatorem, 5,18 heder ze stolem do rzepaku i poziomowaniem Auto Flow za 363 tys netto, po dlugich negocjacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0

Kolego gdzie wynegocjowałeś tak dobrą cene, i powiedz mi jeszcze jaka jest dopłata za auto flow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

raitech brzoza, autoflow oficjalna cena 10 tys pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

jest osobny temat o tc 56 tak mi się wydaje


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz podajcie ceny poszczegolnych modeli z wyszczegolnieniem wyposarzenia


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunis    0

A miał być TC5070 specjalnie jechałem go zobaczyc a tu lipa jak mi powiedzieli przy stoisku w ostatniej chwili szef zmienił na CR tylko po co sie pytam chyba tylko zeby wrazenie zrobic. Takim to sie może garsta interesowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My za 5070 z rotary separatorem, hederem 4,5m bez wózka, stołem z Wągrowca z dwoma kosami i sieczkarnią oczywiście wynegocjowaliśmy 374 tyś. zł netto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego hydrostatyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

szczerze mowiac nie wierze w to co piszesz bo przy twojej cenie kombajn wychodzi 295tys netto co jest absurdem!!! zaoszczedziles na wozku i tanszym stole do rzepaku ale to jest tylko jakies 20-25tys zl a jak za tyle kupujesz to daj namiary na dilera to ja tez tam zamowie i wyjdzie mi 50tys taniej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tu ja kupiłem:

POL-AGRA s.c.

09-100 PŁOŃSK

UL. SIENKIEWICZA 8

tel. (023) 662 28 42

fax. (023) 661 33 69

 

Zobacz tutaj oni niskie ceny dają:

ADLER AGRO Sp. z O.o.

15-521 BIAŁYSTOK Zaścianki

SZOSA BARANOWICKA 62A

tel. (085) 741 86 50

fax. (085) 741 81 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

hmm no podzwonilem troszke i nic...podaja ceny w granicach 340-370tys netto w zaleznosci od producenta stolu do rzepaku i szerokosci hedera, a o takiej cenie jak Twojej to nie slyszeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ktoś już ma kombajn z tej serii??? Ja mam mieć na żniwa, bo je sie trochę żeby nie za późno było. Z tego co wiem to z terminem dostarczenia w NH bywają problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWA    2

Ja uważam, że new holland powinien wreszcie zmienić designerów. Jeżeli jeszcze CR i CX jakoś wyglądają tak pozostałe modele są okropne. Już starsze Rekordy lepiej od nich wyglądają. A ja jak kupuję kombajn to nie tylko, aby był dobry, ale też żeby się jakoś wizualnie prezentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

W tym roku dostanie kombajnu na czas to będzie problem. Przy tych cenach pszenicy sporo ludzi zdecydowało się na zmianę kombajnów i fabryki nie wyrabiają-już się w lutym skarżyli na premierach w Poznaniu. NH to zawsze miał opóźnienia w produkcji tym bardziej że odchodzą takie klocki z wydawaniem kombajnów w Płocku(to jest masakra normalnie tam się nic nie zmienilo pod tym względem od początku lat 90 gdy na wyjechanie z placu czekało się pół dnia). Mój kombajn też miał wyjechać rano z fabryki a wyjechał ledwo co o 13 i cały gaz bo czasu już nie było za wiele ale dealer dał radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Koło mnie bardzo dużo jezdzi tych nowych TC praktycznie nie ma tygodnia zebym nie zobaczył dwóch-trzech B) wczoraj np: widziałem TC5070 na lawecie, jechał w kierunku Torunia :) a dziś jechał CX 8070 na własnych kołach tez w strone Torunia...tylko zastanawiam sie jak mijał sie z TIRami bo sam zajmował praktycznie półtora pasa na szosie :) ale maszynka, marzenie...troche jeszcze poczekam nim mojego TC56 bede mogł zamienic sobie na takiego :) duża popularność jest na te nowe TC w "Perkoz'ie" w Brodnicy maja juz sporo zamowien na nie...wiedza ludzie co dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Byłem w Perkozie dziś i do tej pory sprzedali już 60 kombajnów(bardzo dużo) do żniw mają jeszcze 6 wolnych więc można brać. Wogóle z maszynami jest szał na ciągnik NH T7000 trzeba obecnie czekać 5 miesięcy, na przyczepę z metal-techu 7 miesięcy a na roleksy Vanderstada na grudnia są zapisy -normalnie jak za komuny (to wszystko zrobiły ceny zboża). Siedziałem również w nowym TC (dokładnie TC5080) no i pozmieniali ten najwiekszy model na przednią oś od Cs i oponki z przodu 800 więc się ładnie prezentuje. W kabinie też już sporo poprawiono no powinno być ciszej. Ale skarżyli się że sekcyjny elektrmagnez który był tani w naprawie(można było wymieniać poszczególne sekcje) zastąpili multiblokiem i teraz jak coś padnie to cały do wymiany a koszt już o wiele większy, dodatkowo śmiech mnie ogarnąl jak zobaczyłem nowy zbiornik ziarna(twierdzili że go powiększy i go powiększyli tylko że nie przesunali przenośnika i ślimaka transportującego do góry przez co relatywne zwiększenie pojemności będzie możliwe do odczucia tylko w jęczmieniu. Po za tym jak każdy mówi TC jest niezawodny i nie ma problemow z nimi. Spodobały mi się również wózki jaki teraz oferuje Perkoz- podobne do tych jakie miały pokosówki z hederem ze ślimakiem nie ma koła po środku i nie ma obawy o pogięcie prenta pod gardziela czy osłony niestety ma też wady gorzej się nim jeżdzi i jest dłuższy no coż coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

no no nie widziałem jeszcze tych nowych wozków do hedera... :) hehe a ztym slimakiem to faktycznie, nie zwrociłem uwagi ale niezle :) ale powiekszony jest :) perkoz spora firma i duzo juz sprzedali w tym roku :) jak w zeszłym roku kupowałem mojego TC to na początek żniw mieli sprzedane 72 sztuki samych TC no i jeszcze kilka sztuk pozostałych...z tego co wiem to Romanowski tez bierze od nich sprzet, szef gwarancji i mechanik mowił ze brał od nich CR-y...tak wogole to perkoz to chyba jeden z wiekszych dealerow NH w Polsce. Orientuje się moze ktoś ile w ubiegłym roku NH sprzedał w sumie TC? New Holland TC56 jest najlepszy i bezawaryjny :) i jestem ogromnie zadowolny z firmy i obsługi :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

TO jak wygląda nowy wózek ?

prosze jakiś opis


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

Nie ma zadnych nowych wozkow. Byłem dzis w Perkozie to szef serwisu mowił mi ze sciągneli tylko jeden taki wozek i to wozek jest sciągniety specjalnie do New Holland'a CR'a z 9 metrowym hederem. Z Francji go sciągneli z tej firmy co stoły robi: Cheval. pytałem się czy to juz do wszystkich takie wozki bedą to mowił ze nie bo to za drogi interes taki wozek a ten był sciągniety na zamowienie pod klienta. Czyli wozki są po staremu z kołami na srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

To dziwne bo Cheval robi żółte wózki a ten był czarny i heder byl na nim 5 metrów czy 4,5m ale to nic, w Perkozie też jest trochę bałagan i nie wiedzą co sprzedają bo tyle tego idzie :) no ale też się mogłem pomylić. Najdalej w tym roku sprzedali kombajn pod Zamość więc trochę się nim najechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja miałme taki wózek w bizonie (ostatni wypust już w połączeniu z CNH) jedno koło z przou na osi skrętnej a z tyłu dwa koła. msakra przy manewrach a cofnięcie było procedurą straszną. a pozatym zajmował tyle miejsca że same były z nim problemy


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj