akaku

Zdejmowanie kabiny z Ursusa c-385

Polecane posty

akaku    78

Tak jak w temacie musze zdjąć kabine z ursusa. Czy tylne błotniki trzeba zdjąc? Tylko trzeba z poduszek odkręcić ją i bedzie odkręcona? Maska będzie przeszkadzała przy zdejmowaniu? Ta kostka z kablami od świateł co jest z tylłu w kabinie równierz trzeba bedzie rozłączać kable? Cyklopem dam rade ją zdjąć? Sory, że tyle pytań, ale chce sie dowiedzieć co i jak bo nie chce niepotrzebnie zby dużo rozkręcać. Kabine musze zdjąc bo musze rozjechac go na tylnym moście od remontu

Case <3

akaku    78

No właśnie wiem, tylko z kabiną mi ciągnik nie wejdzie do garażu

Case <3

Wiadomość z agroFakt.pl

Senator    44

Tylnych błotników nie musisz odkręcać, cyklopem chyba da radę my zdejmowaliśmy UNHZ 750, maskę lepiej zdjąć. Co do kabli popatrz dokładnie co gdzie idzie, dojdziesz do tego. Co się stało w 80'tce?

akaku    78

Aha dziękuje za odpowiedź ;) W 80 poszło zabespieczenie od zębatki i nie działa wom

Case <3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursusikc330m
      Jak jadę drogą to tak przy 1400 obrotów i wyżej to kabina zaczyna wchodzić w takie dziwne drgania co może być przyczyną?Chodzi o model 1634.
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ursus 1614 ta nowsza wersja i chce kupić wycieraczke na tylnią szybę bo nie ma i mam pytanie jakiej długościu zebty nei była za długa jaka była orginalna tam? ktoś wie ma podobny ciagnik chodzi mi o długość piora wycieraczki i o długość uchwytu do tego pióra.
    • Przez Mateusz100
      Tak jak na zdjęciu szukam takiej pokrywki, zaślepki nie wiem jak się nazywa fachowo. Potrzebuje tego do Ursusa 1614 w jednym mam w drugim nie mam. Wie ktoś gdzie takie coś kupić bo do C 360 i tak daje są ale takiej nie mogę znaleźć nazwa Ursus była malowana na biało chyba trochę się starła jak widać.  Pomoże ktoś?

• Przez Mateusz100
      Witam tak jak na zdjęciu widać potrzebuje takiego języka czy jak to nazwać do drzwi do zamka to jest kawałek takiego metalu taki zatrzask żeby drzwi się zamykamy jak widać wyrobiony i drzwi ciągle się otwierają i walą o błotnik jest to ciągnik Ursus 1614 proszę i pomóc czy gdzieś to kupię można to odkręcić na dwa sruby to jest jak widać gdzie to dostanę o czy mogę gdzieś to kupić? Może ktoś pomoże i wie cos?

• Przez Kurwer21
      Siema, mam pytanie do użytkowników, mianowicie, jest tu jakiś posiadacz Ursusa C385 i zakładał w nim otwierane szyby boczne i drzwi nowszego typu? te co były w 1014 w latach 90. Słyszałem, że są dwa rodzaje kabiny - starsza i nowsza, sam mam c385 i chętnie założyłbym do swojej nowsze drzwi i otwierane boczne szyby. Więc pytanie, robił ktoś to i mógłby wytłumaczyć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj