andrejus

zakup "renówki" Jaki model?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrejus    158

co o tym myslicie? http://allegro.pl/renault-155-54-tz-turbo-i1759482680.html

 

a ten poradzi sobie w pługu 4 skibowym obracanym? Ododam że mam na polu niezłe góry, czasem i glina się trafi także ursus 1224 siódme poty wyciskał. oto link http://allegro.pl/renault-133-54-i1756054858.html

Edytowano przez andrejus

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Ewentualnie pierwsza pozycja do rozpaczenia.drugi ciagnik to wydaje mi sie ze ma za szerokie opony z tyłu i chodził duzo w uprawach więc swoje zrobił i widać że te opony są świerzo założone przez chandlarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

w pierwszym ciagniku pisze, że jest po remącie,czyli coś było z nim nie tak...więc nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

taka 133 spokojnie powinna dac sobie rade

zalezy jak ten remont byl przeprowadzony, wiadomo idealnego i tak nie znajdzie a wyposarzenie w 155 jak najbardziej,

jednak tez bym radzil znalesc cos podobnego, oczywiscie odejrzec nie zaszkodzi jesli masz blisko


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

http://allegro.pl/renault-155-54-i1772085411.html tą właśnie sprawdziłem. Silnik przed przyjazdem rozgrzany. Po oględzinach można stwierdzić bez namysłu że był już remontowany. (rozpoławiany) Jakieś wycieki z dołu. Kontrolka ciś oleju odłączona.

 

Co myślicie o tym cacku? da rade w agregacie upr.siwenym? 3m i pługu 4 skiby? http://otomoto.pl/deutz-fahr-agrostar-dx-6-11-A65824.html


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/1990410/renault-155tx54.html

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/1842670/renault-155-54-tz.html

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/1769513/renault-155-54.html

 

Co do tego dojca zielonego to nie wiem ale widze że zaczynasz zdziwiać jak upatrzyłeś sobie 155-54 to pare miesięcy poszukaj a może się trafi.Je sli masz mało kasy to poczekaj z rok albo jakiś mały kredycik z 10 lub max 20 tys i masz dobrą maszyne a za te pieniądze co piszesz to napewno trzeba do takiego interesu duzo dołożyć.jeśli już ostatecznie nie masz kasy to kup zetora lub ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Jest już. 155.54 Stan rewelacyjny, zadbany i sprawny. silnik w przeciwieństwie do pierwszej renówki którą oglądałem to niebo a ziemia. W tej pierwszej ( http://allegro.pl/renault-155-54-i1772085411.html ) po odkręceniu wlewu oleju sadziło niebieskim dymem i olejem tak mocno że całe ubranie mam w ciapki oleju. Natomiast ta na która się zdecydowałem nic nie kopci i nie pluje olejem.

Teraz tylko pisać umowę i w pole B)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Pokaże jak już będzie u mnie na podwórku :)

 

specyfikacje:

- 6 cylindrów z turbo 145 KM ( silnik MWM )

- 3 półbiegi pod obciążeniem

- rewers elektr

- ehr

- kabina amortyzowana

- klima

- fotel pneumatyczny

- przedni podnośnik i wyjścia hydr


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

no niezleg opotworka sobie upatrzyles

czekam na fotki

;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

nie będziesz żałować tych bajerów" mówie Ci ;)


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Czekam jeszcze na rozpatrzenie wniosku o kredyt. Może to potrwać do 2 tyg. Ale zaliczka na ciagnik wpłacona. Sprzedawca dał mi 3 tyg na zapłatę.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Nie działają w niej przyciski na błotniku od podnośnika. Co to może być za przyczyna?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Gdze można nabyć instrukcje obsługi tego lub podobnego modelu?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercik555    0

Kolego "piciaj" mógłbyś mi przybliżyć budowę tych koszyczków tarczek itp???? jak to jest wogóle skonstruowane??I czy do tego wystarczy odjechać silnikiem od skrzyni?? I jak wogóle steruje się tam sprzęgłem. Słyszałem ze to jest mokre sprzęgło to prawda???? z gory dzięki za odp:)

Edytowano przez bercik555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

zalezy o ktore koszyczki Ci chodzi no ja na szczescie swojej reni jeszcze nier orzbierałem i nie mam zamiaru niech chodzi jak najdluzej :P ale widziałem u handlarza z grubsza jak to wyglada bo rozebrana była skrzynia ma budowe dwudzielna, jest skrzynia posrednia od razu za silnikiem i skrzynia głowna dalej, rewers ehr oraz polbiegi znajdują się jak dobrze pamiętam w tej pośredniej, a te koszyczki to niewiem jak Ci to przybliżyć wyglad podobnie to szerokie słowo, jak wMF 3065 ktorego miałem tzn podobnie jak sprzegło od zalaczania wom czy od właczania przedcniego napedu, ;) może jest tu ktos kto ma katalog i wrzuci Ci skan albo światlej to wytłumaczy..


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Przydałby się katalog lub instrukcja obsługi.

 

Na którym półbiegu powinno lub można jeździć w orce?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpysiu    2

to zależy od biegu. 1.szos(pierwszy),albo 4 teren(trzeci albo drugi) takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
    • Przez Mati3005
      Witam, Panowie mam pytanie odnośnie ustawienia balansera, tłumika drgań zwał jak zwał, przy remoncie silnika mechanik nie zaznaczył położenia wału względem ustawienia balansera, i teraz podczas pracy są odczuwalne drgania na ciagniku, nie wiem jeszcze jak z sila przy ciężkiej pracy bo na razie tylko pracował z opryskiwaczem ale takich drgań przed remontem nie było wiem ze ma być ustawione dwa skrajne tłoki w GMP i teraz pytanie czy jest gdzieś na kole od wału oznaczenie tego czy czeka mnie metoda prób i błędów ze śrubokrętem we wtrysku?? 🙂 na balanserze jest oznaczenie na kole zębatym, za pomoc dziękuję 
    • Przez Wojtas974
      witam tak jak w tytule, nie mogę wrzucić tych biegów, 3 i 4 wchodzi normalnie, ktoś miał podobny problem?
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam. W mojej renówce pojawił się problem z włączającym się napędem, a mianowicie podczas jazdy bez różnicy czy wolno czy szybko, na niskich czy wysokich obrotach zapala się i po jakimś czasie gaśnie (albo nawet miga) kontrolka od ręcznego, co za tym idzie czuć i słychać jak zaczyna ciągnąć przedni napęd. Potrafi włączyć się nawet jadąc po drodze co jest dość uciążliwe. Jeśli ktoś orientuje się w czym może być  problem byłbym wdzięczny za odpowiedź. Renault 103.54 16x16  mechaniczna. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj