jurek195

New Holland TD5050 siłowniki do tylnego podnośnika

Polecane posty

kobra89    71

To kolego podziel się swoim mądrym pomyslem bo tam zebysmy czego nie robili monoblocka nie wstawie, mordowalem w serwisie jak kupowalem ciagnik , poprostu nie ma na to miejsca i koncówki sa za slabe, ale ja znalazlem zupelnie inna koncepcje zobacyzcie na wiosne w Top-agrar;p


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5

i tu was zaskoczę bo zestaw siłowników i montaż jest robiony przez new holland z tym że po gwarancji i na własną odpowiedzialność bo zestaw nie jest fabryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Pierwszy raz slysze, ja do TD5050 nie zaloze jakiego kolwiek monoblocka, bo nie ma tam miejsca , to pokaz nam kolego zgjecia jak to wyglada w praktyce???? Mowisz ze jest taka opcja to pochwal sie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5

informacja pochodzi od dyrektora technicznego new holland ,powiedział że opracowali to sąsiedzi zza odry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja jak dzwoniłem do serwisów Case to w jednym powiedzieli mi że w JX można zwiększyć udźwig ale na własną odpowiedzialność. Więc można chociaż trzeba go porządnie wtedy wyważyć no i bez przesady aby nie pękł w pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Panowie wzmocnił kto ten podnosnik? jesli tak to niech pokaze w jaki sposob;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

tylko ciekawe jaki byl by koszt zrobienia tego przez firme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

może być problem z mocowaniem siłownika, choć już jakieś tam przemyślenia mam, mi wystarczyło by + 200 kg.

pługi podnosi ale tak z męką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

Witam. Spotkałem się z informacjami że co niektórym udało się zamontować te siłowniki na tuz. Prosiłbym o jakiekolwiek informacje na ten temat :) może w ten sposób da się przesunąć decyzję o zakupie większego ciągnika chociaż o 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja kombinowałem postawic siłownik na dolnym zaczepie i góra do maszyny pod łącznikiem , wyjscia już wyprowadziłem z pod fotela na ero, mi to do agregatu potrzeba jakies 2-300kg.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

No panowie być może problem będziemy mieli rozwiązany, bo na stronie New Holland będą trzy największe modele TD5 Tier4 miały wzmocniony podnośnik z dwoma siłownikami o udźwigu do 4700kg. Ciekawe czy będzie możliwość, jak to będzie wyglądać. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nepewno bedą miały mocniejsze ciegła górne, bo te mizernie wygladają, a siłowniki jest gdzie zamontowac jakby co, tylko te ramiona bogato kosztują


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Ciekawe jak z podłączeniem siłowników? Ramiona może aż tak drogo nie będą kosztować. Myślę że się opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

   No co nikt już się nie wypowie, nikt nie jest ciekawy odnośnie tych siłowników wspomagających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja tam sobie to dodatki do belek odpusze za mizerne są i pozostane przy swojej koncepcji


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Osttnio byłem u dilera New hollanda i koszt dodatkowycch 2 siłowników tak jak w nowej TD ktora ma udzwig 4700 to jakiees 4 tys zl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

U jakiego dilera jeśli można wiedzieć. Sam bym był chętny na założenie takich siłowników, tylko trochę drogo, przynajmniej o połowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Rolserwis (Płock) tam kupiony byl moj ciagnik i tam sie pytałem ;p

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

A jak z mocowaniem siłowników na podstawie na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

z tego co się przyglądałem w farmalu to ramiona dolne też trzeba wymienić bo są wyprofilowane specjalnie aby ominąć mocowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj