Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arcadiuss92

Prasa massey ferguson 822 rivierre 115 POMOC, zepsute w trakcie zniw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
arcadiuss92    0

Witam, mam pewien problem ze swoją prasą, podbierak się zacina i nie chce ruszyć, wyglada na to ze sprzęgiełko się zniszczyło, no i nie wiem gdzie mógłbym kupić części do takiej maszyny, albo co innego mogło się zepsuć? Ma ktoś jakis pomysł, jeśli tak to proszę o pomoc...

arcadiuss92    0

Szukałem ale niestety nic... Szukałem w takich sklepach jak rol-max grene czy tez korbanek, niestety nic. Niewiem gdzie jeszcze mógłby poszukać...

Wiadomość z agroFakt.pl

dyczko0    22

Trzeba było kupić polską prasę byś miał serwis i części na następny dzień i byś tyle nie płakał.

Masz jakiś numer katalogowy, zdjęcie, opis, schemat ??

ursus1991    8

Moim zdaniem korbanek powinien to ci na zamówienie sprowadzić, a ty patrzy łeś w internecie czy dzwoniłeś lub byłeś osobiście, bo w netcie nie zawsze jest wszystko to co mają na stanie

binek    264

najpierw przepatrz dokładnie środek podbieracza, czy przypadkiem nie dostał się tam kamień. Też tak kiedyś miałem że rozkręciłem w mak sprzęgiełko a przyczyną był kamień wielkości orzecha.

ariss    2

arcadiuss92 napisz skąd jesteś. Części będą pasować od vicona, czyli musisz kvernlanda odwiedzić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotr820
      Witam
      Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy.
      Tak jak w tytule, interesuję mnie opinia na temat pras zmiennokomorowych Vicon. Jakie awarie w nich mieliście??? ile bel itp...
      Z tego co wyczytałem to ta firma, to jest połączanie Kvernelanda z Viconem.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie??? Jak stwierdzić przebieg po stanie pasów (czy są jakieś ząbki/schodki które się ścierają po jakimś tam przebiegu tak jaki w JD)???
      Czy wszystkie Vicony mają wiązanie na 2 sznurki??
      A te Vicony to to samo co Greenland??? Jakie jeszcze są prasy tej samej budowy??? Bo np. dziś oglądałem Riviere, Greenlanda i DF i to jest jedno i to samo...

Co myślicie o tejhttp://allegro.pl/prasa-zwijajaca-rolujaca-vicon-rv-157-grenland-i3894313237.html ??? Cena bardzo przystępna, choć w ten przebieg to nie wierzę...
      A gdzie sprawdzić rok produkcji, bo na tabliczce znamionowej nie znalazłem?? No na felgach jest, ale felgi można zmienić...
      Sorki za tyle pytań.
      Pozdrawiam: piotr820
    • Przez kamilo2277
      Witam, potrzebuję pilnie opinie na temat tej prasy, czy warto i jak z częściami ?
      Link do prasy https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-zwijajaca-vicon-kverneland-john-deere-krone-rolka-CID757-IDmBWQG.html
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez peewee1984
      Witam.
      Ostatnio przy prasowaniu sianokiszonki sterownik w mojej prasie odmówił współpracy. Na wyświetlaczu pojawia się obrazek uszkodzonego kabla i nie działają żadne przyciski. Jedynie ten przełącznik od owijania siatką działa, co pozwoliło mi zmęczyć te 20 balotów prasując na wyczucie. Sprawdziłem że do tej centralki w prasie dochodzi napięcie, kabel przemierzyłem miernikiem i żadna żyła nie jest przerwana ani nie ma zwarcia z jakąś inna. Bezpiecznik w centralce też dobry. O co tu chodzi?