farmerMateus

Problem z chłodnicą przy Rekordzie

Polecane posty

Zakupiłem nową chłodnice do rekorda za 900zł zalożyłem i powinno wszystko działać ale tak nie jest. Kombajn na postoju nagrzewa temp. do 80 stopni C i chłodnica u góry jest gorąca a n a dole zimna... Dlaczego tak się dzieje czy to wina chłodnicy czy coś innego?

Proszę o szybkie odpowiedzi bo musze jechać kombajnować jeszcze 40 ha...

rami    14

ja tam bym wywalił termostat bo jest zbedny i tak nie używasz kombajnu w zime a poztym możes mięc zapowietrzomy układ sprawdzałes drożnośc chłodnicy przed zamontowaniem

Wiadomość z agroFakt.pl

pooch    61

Ja montowałem chłodnicę dosłownie kilka dni temu - i wszystko mam okej.

Układ tylko odpowietrzyłem.

Może chłodnica słabo odprowadza ciepło?

W rolnictwie siła!!! :)

czyli wszystko jest normalnie gorąca woda wlewa się od góry chłodnica ją schładza i na dole jest znacznie chłodniejsza i tak wlaaśnie to działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jakubsz
      Witam mam pytanie odnośnie dachu do bizona czy nowy dach będzie pasować do starej kabiny bo oryginalny dach się zarywa i ma dziury 
    • Przez Rolniczek95
      Ma ktoś instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf ?
    • Przez dzarjan8111
      Witam, zakupiłem rekorda po rozebraniu silnika na tłokach jest wybity  nr katalogowy tłoka oraz symbol "kj9" w sześciokącie, czy ktoś zna tego producenta? Pytam bo nie wiem czy to nie jakis chinczyk, pozatym popękały pierscienie uszczelniajace  i pękła jedna tuleja. Tłoki są w bardzo dobrym stanie.  
    • Przez szymek85
      Witam mam problem z instalacją a mianowicie wskaźnik ciśnienia pokazuje że jest około 1,5 bara po sprawdzeniu zegarem na silniku jest prawie 4 bary dodam iż kontrola od oleju cały czas też świeci. Pierwsze co to wymieniłem oba czujnik ale to nic nie pomogło. Może macie jakieś sugestie co można jeszcze zrobić?
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj