bartekso

Dach do C-330 (plandeka)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartekso    0

Witam mam takie pytanie mam kabine w swojej 30 starego typu tą z rur i dach z plandeki ostatnio jednak uległ on uszkodzeniu i mam pytanie jaki teraz załozyć i jaki jest koszt takiego dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

najlepszy jest metalowy.jest także plastikowy. gdzieś widziałem dachu do 330 za ok 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Plastikowe daszki do takich kabin chodzą w granicy 200 - 300 złotych, rok temu znajomy coś ponad 200 zł dał za dach do 30stki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

można jeszcze samemu zrobić z żywicy syntetycznej. Koszt po znajomości 50 dych, żywica i mata szklana po znajomości załatwiona w tej kasie a żywotność dożywotnia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ja zrobiłem z blachy trapezowej-czerwona... ale troche wibruje-trzeba podłozyć grubsze gumy aby wytłumic drgania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

moj sasiad kupil plastikowy daszek za ok 150zl ale dokladnie nie wiem bo to bylo jakies pol roku temu


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam plandekę ale jak bym miał jo do wymiany to bym sobie sam zrobił metalowy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
ja mam plandekę ale jak bym miał jo do wymiany to bym sobie sam zrobił metalowy.

To byś tego żałował, ja miałem tą blandeczkę ( co 3 do 4 lat rozsypywała się albo w lesie rozdzierała) zrobiłem blaszany i już tyle się gum z dentek napodkładałem i pianką zapsukałem a dalej drży i buczy a cały czas taki lekki pohuk idzie od silnika, jeśli nie pracujesz tym ciągnikiem w lesie nie rób blaszanego dachu ;) Jak już chcesz blaszany to wystarczy arkusz blachy 100 wkrętów i kilka balików wszystko przykręcic do ramy zdjąc okuc blachą i git ( tylko daj gęsto te baliki lun zrób drewniany dach ( na wymiar kabiny) a potem okój to blachą ( tylko gęsto wkrętów daj) to będzie OK, jak zrobic rzelazny i spawac te blachę to dopiero będzie dudniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zarazie nie będę zmieniać bo jest dobry. Kiedyś była wymieniona plandeka.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Plastikowy daszek jak pamiętam kosztuje 200 zł. Można też kupic plandekę na dach i na zabudowę tyłu, ale cen nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Ja w lato kupiłem plandeczke do 330 kosztowała coś koło 70zł orginalna i nie narzekam.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

ja mam taka kabine przy t25 i kupilem daszek brezentowy z 8 lat temu i nie narzekam nic sie z nim nie dzieje. nie kombinuj tylko kup nowy brezent. platik nie bedzie pasowal ksztautem do tej kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mi też ta plandeka się podarla i myślimy teraz z ojcem żeby zrobić dach metalowy na stałe przyczepić do kabiny wyciąć szyberdach i wyciszyć i powinni być O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Mi też ta plandeka się podarla i myślimy teraz z ojcem żeby zrobić dach metalowy na stałe przyczepić do kabiny wyciąć szyberdach i wyciszyć i powinni być O.K

do metalowego bedziesz musial jakas gabke przykleic bo dzwiek bedzie sie odbijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Myśle żeby wyciszyć matami wygłuszającymi i na to jakoś tapicerke lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Znalazłem w galerii AF fotki pewnej C-330M (link poniżej)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image37307.html

 

I chodzi mi oto ile mogła by kosztować taka szyba do tyłu bo ja mam teraz z C-360 i trochę wystaje jakieś 5cm z jednej strony. Ta C-330M jest super pomalowana i zadbana. Planuję pomalować moją C-330 i kupiłem farbę w spreju RED FIRE (Czerwony ognisty) Na początek kiedyś jakieś 2 tygodnie temu kupiłem jedną puszkę na przednie błotniki pomalowałem warstwami wyszło super 0 zacieków jak z fabryki (moge dać fotkę), a wczoraj kupiłem 2 puszki myślicie że starczy na maskę?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Znalazłem w galerii AF fotki pewnej C-330M (link poniżej)

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image37307.html

 

I chodzi mi oto ile mogła by kosztować taka szyba do tyłu bo ja mam teraz z C-360 i trochę wystaje jakieś 5cm z jednej strony. Ta C-330M jest super pomalowana i zadbana. Planuję pomalować moją C-330 i kupiłem farbę w spreju RED FIRE (Czerwony ognisty) Na początek kiedyś jakieś 2 tygodnie temu kupiłem jedną puszkę na przednie błotniki pomalowałem warstwami wyszło super 0 zacieków jak z fabryki (moge dać fotkę), a wczoraj kupiłem 2 puszki myślicie że starczy na maskę?

Farbą w sprayeu malowałeś ciagnik? <_< :) <_< do 4 mc i śladu po tej farbce nie będzie

 

co do dachu tylko blandeczka, średnio co 2 lata zmienaiłem tą blandeczke bo krażała od słońca i strasznie rwała się w lesie wkurzyłem się i zrobiłem z blachy i zatęskniłem za blandeczką, ile napodkładałem się gum i 2 pianki montarzowe w kontu wpsukałem dopiero da sę wytrzymać w ciągniku, a tak ciągle dach wpadał w wbibracje i potworne buczenie dzwonienie itd dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Dlaczego tak uważasz jak jakieś 5 lata temu malowałem farbą w spreju drążki kierownicy na metalowym progu co się po nim jeździ cały czas traktorem i się prawie nic nie zdarło. Mówisz że farbą w spreju nie malować? Przecież to chyba to samo co sprężarką. Jak ma tej farbki za 4 miechy nie być co ma się z nią stać?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olekc330    2

Witam. Chciałbym obic dach w naszej C-330 jest tam blacha i mam pytanie jak sie do tego zabrac?? Najpierw jakas mate wygluszająca na klej czy jak :) ?


Ursus C330:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj