bartekso

Dach do C-330 (plandeka)

Polecane posty

Davidastra    0

a ja bym zmienił kabine

z tego co piszesz to masz chyba orzecha to kabina do niczego wąska ciasna i do bani

poprostu kunów starego typu


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja ze szfagrem jestem właśnie w trakcie robienia podsufitki do c-385 z włókna jakiegoś tam :) najpierw zrobiliśmy formę ze styropianu a teraz wykłądamy tym włóknem,oczywiście miejsce na radio i głośniki :). Zdjęcie: fe6bfec59ae8b4fcm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon1601    0

Mam pytanie. Chodzi o to czy ktoś nie wie gdzie można zakupić lub wykonać na zamówienie dach do kabiny ursusa c-330?? Prosze o pilną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon1601    0

Dzięki za odpowiedzi. ta kabina jest mało firmowa to nie wiem czy coś dostane. bo by było trzeba na wymiar robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No a co to ma wspólnego ze zwierzakami??????????????

przenoszę


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

przecież można kupić sobie dach z tworzywa, mam taki zakupiony rok temu jest ciapek w galerii do spoglądnięcia bardzo proszę.

 

nie wiem drogi Andrzeju czy już można pisac czy jak z tym przenoszeniem nie znam sie na tym :)

Edytowano przez proxy8441

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

hej,

w poniedziałek podczas wichury urwało nam dach w ciapku :lol:

podpowiedzcie czy tego typu dachy są jeszcze do kupienia? czy trzeba coś kombinować?

tutaj fotka: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/79652-ursus-330m-z-przyczepa-d35/


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

w sklepie grene o ile dobrze pamiętam kiedyś był a jak nie tam to w jakiejś lokalnej składnicy z częściami rolniczymi musisz popytać


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

yacenty w każdym sklepie taki daszek powinien być przecie to standardowa kabina w c 330


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Dach z tworzywa można kupić w sklepie grane sami mamy zamiar kupić dach do swojego ciapka lub coś z nim zrobić bo są już dość spore ubytki na krawędziach ;) Lub poprostu zawieziemy go do POM-u i położą nam jeszcze jedną warstwę tworzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja osobiście polecał bym albo kupić dach z plastiku albo założyć inną plandeczkę


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil355    7

Proponuje założyć dach z tworzywa sztucznego , bardzo ładnie te rurowe kabiny w nim prezentują :) sam na razie posiadam plandekę trochę ją po reperowałem i jest :) ale mam ją zamiar kiedyś wymienić to już kupię ten dach z tworzywa sztucznego :) . W pobliskich Agromach kosztuje 150 zł :)

Edytowano przez emil355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję na różnych stronach intetnetowych plandekę na dach do c-330, ale nie umię znaleźć. Czy możecie mi wkleić link z jakąś stroną? był bym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euromasz    0

Ja kiedyś też wymieniałem plandeke w C-330, ale nie szukałem w sklepach czy na stronach www... Poprostu zawiozłem do kolesia który zajmuje sie plandekami i mi obszył pięknie dach siwą plandeką, trzyma sie do dziś bez zadnej dziurki, itp. a to było jakieś 6 lat temu. Nie wiem ile to kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekDzej    0

Ja też kupiłem w GRENE , ja go na sprzedaż szykowałem. Ponad rok temu kosztowała ok 100 zł.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj