Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

kabina od c-385 na 60-tce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-385

pronarek    2

czy ktos ma taki wynalazek bo ostatnio znalazłem na allegro cos takiego i mysle zeby cos takiego zrobic a nie wiem jak i co najgorsze nie mam takiej kabiny moze ktos ma na sprzedarz ?

Turbina    9

człowieku,co ty za wynalazek byś chciał stworzyć,kup sobie lepiej nową oryginalną kabinę zapłacisz ok 3000zł i masz komfort tak jak w C-385.

Wiadomość z agroFakt.pl

PongO    1

Na agro show byli przedsawiciele jakies firmy ktorzy produkuja karoserje do 360 i nie tylko. Kabina+ wszystkie blotniki+maska to wszystko kosztowalo 4000zl ;)

kelek    0

roboty w przerabianiu takiej kabiny aby spasowała na c360 jest od zaj... a efekt moim zdaniem taki sobie lepiej kupic kabine naglaka lub innego producenta tak jak mówi PonqO

Matey    431

A wie ktoś może jaka jest wysokość ciągnika z popularną "puszką" a jaka jest wysokość z kabinami szyszki, koji, naglaka i jeszcze jakiejś jak znacie ? Z góry dzięki

SzTyWnY    0

Moja 360 (zdj zobacz klikajac w mój profil) ma wysokość 255cm czyli dość wysoko ale za to jest wygodnie.Kabina była zamontowana fabrycznie dodam jeszcze że starsze modele zetorów miały taką

Matey    431

Nie wiem gdzie te zdjecie, nie widze w Twoim profilu. U mnie jest tak, że sie puszka mieści "na ścisk" dlatego szukam takiej kabiny co ma wymiary puszki. A nie wiem nawet jaka jest wysokość ciągnika z puszką.

Marcincho    95

W sumie to nie widze sensu takich przeróbek, lepiej machnąć jakąś typową kabine do sześdziesiony np. Naglak etc.

@Matey: łap za corsztok i zmierz dziada to bedziesz wiedział ile ma wysokości ;)

PronarekP5    25
Na agro show byli przedsawiciele jakies firmy ktorzy produkuja karoserje do 360 i nie tylko. Kabina+ wszystkie blotniki+maska to wszystko kosztowalo 4000zl ;)

Jeśli dobrze myśle to mógł być NAGLAK

Matey    431

Tak tak naglak widziałem na ich stronie zdjęcie. Ciągnika nie mam jak zmierzyć bo nie mam jak. Myślałem, że ktoś miał taki problem, bo jak przez taką kabine ciągnik ma stać na dworzu non stop to ja się wole w puszce pomęczyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ben73
      Witam czy ktoś posiada ursusa c-385a z agregatem talerzowym 2,7m z hydropakiem lub 3,0m  i jak daje sobie radę. Ja mam 3,4,5 klasę ziemi.
    • Przez arassso
      Co sadzicie o cięzkich ursusach 4 garowychtypu 385 902 912 itd . ja mam 385 i jestem zdowolony przydałby sie naped ale i bez tego bardzo dobrze sie sprawuje co wy o nich sadzicie??
    • Przez lajkzxc
      Witam. Ostatnim czasem zauważyłem że ursus 1634 stracił ,że tak powiem trochę na werwie. Iść idzie ale jednak to to nie co było wcześniej.  Trochę bardziej mułowaty sie zrobił. Podłączyłem  manometr aby sprawdzić ciśnienie doładowania i na postoju po dobrej przygazówce wskazówka ledwie się bujnie. Próbowałem puścić go na drogę, trójka i but to tak przy rozpędzaniu do 0,2,   może 0,3 bara wskazówka podskoczyła.    Jako takiego dymienia nie obserwuję, z odpalaniem zero problemu.   Co to może być?   Turbo,  Korektor dawki? Odłączałem korektor dawki, ten wężyk to brak zmian.  NIe chce bez potrzeby zmieniać turbiny jezeli jest ok.   Pozdrawiam i prosze o opinie. Jakie ciśnienia uzyskujecie w swoich szóstkach?
    • Przez Wojtek
      ile wam palą te ursusy na mtg i na ile godzin pracy ciezkiej lub lekkiej starcza pełen gorny zbiornik
      jak bym nie kombinował czy jezdząc na obrotach 1500-1700 w orce czyw innych pracach czy obrotach 2100-2400 zawsze mi gasnie ciagnik z braku paliwa po około 7 godzinach,( mam 1224, pzrez kilka dni chodziła w turbo ale sie zatarła i znowu jest bez turbo, pompa jest spowrotem zmieniona od bez turbo)