Zaloguj się, aby obserwować  
rufik2

Katalog Części do prasy Krone 125 w języku polskim

Polecane posty

rufik2    1

Witam mam takie pytanie czy posiada ktoś z was takowy (Krone KR 125) katalog w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Katalogu części w języku polskim nie ma i nie będzie, nikt tego nie tłumaczył. Jest w katalogu odrazu tłumaczenie na angielski, a to już nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufik2    1

dobra chyba jednak będzie trzeba zamówić ten katalog a allegro który jest w języku polskim. ale myslałem że już takowy ktoś ma i mógłby mi tylko podać nr kat jednej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Potwierdzam co pisze @wertus, katalogi nie są tłumaczone. To nie instrukcja, a zamawiając daną część ważny jest jej nr., a nie nazwa.

KR 125 były produkowane od 85 do 2000r i zamawiając katalog radzę zwrócić uwagę żeby był do twojej seri zgodnie z oznaczeniem na tabliczce.

Na stronie Agromix-u masz wszystko co trzeba.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufik2    1

tak tak spr na stronie agromixu. I według tych danych co oni podają to moja prasa jest z ok 97r. i niema do niej katalogu na str agromixu. Ale znalazłem katalog Niemiecko angielsko jakiś tam i do mojego nr prasy więc chyba jakoś dam radę z połapaniem się. A na allegro jakaś firma sprzedaje katalog który jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do krone combi pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj