Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koralgol18

alternator do massey ferguson

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldek315    2

z której strony wytarł się wałek ? jakiej firmy jest alternator i jaka moc, szczotki z regulatorem to nie problem podejdą pewnie z jakiegoś auta tylko trzeba szukać pod konkretny alternator jeśli możesz podaj producenta moc i jeśli widać jakiś nr cześci to też. A skąd jesteś wogule ?

Edytowano przez waldek315

michasko    1

Wałek wytarł sie od strony pasków, alternator to słowacka ISKRA AEP1528 14V tak pisze na regulatorze. A poza tym też nie pokazuje mi przewaznie obrotow silnika ale to moze jest wina obrotomierza...

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    342

Wałek wytarł sie od strony pasków, alternator to słowacka ISKRA AEP1528 14V tak pisze na regulatorze. A poza tym też nie pokazuje mi przewaznie obrotow silnika ale to moze jest wina obrotomierza...

Bez najmniejszego problemu dostaniesz to w sklepie z częściami samochodowymi, albo w zakładzie regeneracji alternatorów/rozruszników...

Wymontuj alternator i zawieź do regeneracji i facet i powie orientacyjny koszt... Ja myślę, że warto naprawić starą poczciwą iskrę, niż dorwać jakiś badziew za 70 zł ze złomu i jeszcze męczyć się z przeróbką mocowań ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować