Zaloguj się, aby obserwować  
dawid192

RENAULT CERES 65 vs 3512 CZY 5211

Polecane posty

dawid192    0

Witam jestem nowy na forum mam takie pytanie co byście doradzili mi w zakupie ciągnika zastanawiam sie nad Ursusem 3512 Zetorem 5211 oraz Renault Ceres 65 miały by on mi służyć jako ciągnik pomocniczy w 30 hektarowym gospodarstwie czyli opryskiwacz i do pracy w kombajnie ziemniaczanym ten ciągnik miałby zastąpić starą i wysłużoną już "sześciesiątke" mam na ten ciągnik przeznaczona kwotę 40tyś i tu jest moja prośba abyście wypowiedzieli wypowiedzieli się na temat tych ciągników podać ich plusy i minusy może podacie jakieś swoje propozycje czekam na wasze wypowiedzi

Edytowano przez dawid192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matix19    0

na Twoim miejscu wybrał bym renówke, do ursusa i zetora nie ma co porównywać, komfort pracy o niebo lepszy, z włąsnego doswiadczenia wiem bo sam sam cereske i ursusa 3512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid192    0

na Twoim miejscu wybrał bym renówke, do ursusa i zetora nie ma co porównywać, komfort pracy o niebo lepszy, z włąsnego doswiadczenia wiem bo sam sam cereske i ursusa 3512.

znalazłem taki oferte http://otomoto.pl/renault-ceres-65-A81836.html mógłbyś mi więcej coś powiedzieć o tej renówce jak w stosunku do ursusa przedstawia sie spalanie i jakie sa jej słabe strony wiem ze ma ona silnik john deere jak ze skrzynia czy sa z nia jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matix19    0

moja 95x mimo silnika john deere nie pali az tak dużo, dokładniej nie powiem ci ile spali bo nie sprawdzalem, skrzynia 30x30 z rewersem mechaniczcnym, ogólnie bezproblemowa, proponowałbym kupic 4x4 a nie 4x2 jak w linku wyżej . jak masz jakies pytania to pisz :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid192    0

słyszałem ze te renówki z silnikami John deere więcej pala jeśli jest tu jakiś użytkownik cereski 65 możne by sie podzielił swoimi doświadczeniami jutro jadę obejrzeć tą renówkę a co powiecie o zetorze i ursusie jedni odradzają inni mówią ze to będzie właśnie najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

jak kupisz renie to nie bedziesz chcial slyszec o czyms takim jak ursus lub zetor

silniki JD byly montowane od 95r wiec jesli obawiasz sie ze moze pociagnac z baku to poszukaj troche starszej w MWM


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj