Zaloguj się, aby obserwować  
dawid192

RENAULT CERES 65 vs 3512 CZY 5211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid192    0

Witam jestem nowy na forum mam takie pytanie co byście doradzili mi w zakupie ciągnika zastanawiam sie nad Ursusem 3512 Zetorem 5211 oraz Renault Ceres 65 miały by on mi służyć jako ciągnik pomocniczy w 30 hektarowym gospodarstwie czyli opryskiwacz i do pracy w kombajnie ziemniaczanym ten ciągnik miałby zastąpić starą i wysłużoną już "sześciesiątke" mam na ten ciągnik przeznaczona kwotę 40tyś i tu jest moja prośba abyście wypowiedzieli wypowiedzieli się na temat tych ciągników podać ich plusy i minusy może podacie jakieś swoje propozycje czekam na wasze wypowiedzi

Edytowano przez dawid192

matix19    0

na Twoim miejscu wybrał bym renówke, do ursusa i zetora nie ma co porównywać, komfort pracy o niebo lepszy, z włąsnego doswiadczenia wiem bo sam sam cereske i ursusa 3512.

dawid192    0

na Twoim miejscu wybrał bym renówke, do ursusa i zetora nie ma co porównywać, komfort pracy o niebo lepszy, z włąsnego doswiadczenia wiem bo sam sam cereske i ursusa 3512.

znalazłem taki oferte http://otomoto.pl/renault-ceres-65-A81836.html mógłbyś mi więcej coś powiedzieć o tej renówce jak w stosunku do ursusa przedstawia sie spalanie i jakie sa jej słabe strony wiem ze ma ona silnik john deere jak ze skrzynia czy sa z nia jakies problemy

Wiadomość z agroFakt.pl

matix19    0

moja 95x mimo silnika john deere nie pali az tak dużo, dokładniej nie powiem ci ile spali bo nie sprawdzalem, skrzynia 30x30 z rewersem mechaniczcnym, ogólnie bezproblemowa, proponowałbym kupic 4x4 a nie 4x2 jak w linku wyżej . jak masz jakies pytania to pisz :rolleyes:

dawid192    0

słyszałem ze te renówki z silnikami John deere więcej pala jeśli jest tu jakiś użytkownik cereski 65 możne by sie podzielił swoimi doświadczeniami jutro jadę obejrzeć tą renówkę a co powiecie o zetorze i ursusie jedni odradzają inni mówią ze to będzie właśnie najlepsze rozwiązanie

izydor6280    940

jak kupisz renie to nie bedziesz chcial slyszec o czyms takim jak ursus lub zetor

silniki JD byly montowane od 95r wiec jesli obawiasz sie ze moze pociagnac z baku to poszukaj troche starszej w MWM

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Artur1985
      Witam zastanawiam się nad zakupem niewielkiego ciągnika do uprawy przydomowego warzywniaka, jedynym najrozsądniejszym wyborem było by kupono Mf 255 albo Ursusa 3512 stąd też moje pytanie. Czy podnośnik działa podobnie jak w Ursusie C 360. Że trzeba bieg wbić żeby podniósł, a jak się wyluzuje to opadnie ?
    • Przez JOHNDEERE5080M
      Co byście wybrali Zetor forterra 140 hsx z przebiegiem 1400mtg od pierwszego właściciela z 2014r. Czy sprowadzony John Deere 6520 z 2003r sprowadzony z zagranicy niby przebieg 6500 mtg pochodzenie nie znane. Dodam że Zetor jest z pewnego źródła. Co byście wybrali ?????????
    • Przez Anteknagospie
      Witam chciałbym się dowiedzieć który ciągnik z tych dwóch wy byście wybrali do ładowacza czołowego: Lamborghini R4.95 czy John Deere 34.10. Minimum 80 km bo będzie też jeździł przy prasie. Najlepiej by było żeby nie miał dużo elektryki i żeby był dosyć zwrotny. Dzięki z góry za odpowiedzi. 
    • Przez sygi100
      Witam
      Stoję przed wyborem ciągnika na niewielkie gospodarstwo 10ha. Będzie to główny ciągnik. Zakup z własnych środków więc cena ma znaczenie.
      Po uwagę biorę
      1. Zetor Major 80 cena 111tys
      2. Zetor Proxima 70 cena po aktualnym rabacie 115tys
      3. Farmtrac 675dt cena 115tys
      4. Ursus C380 cena 110tys

Który wybrać, proszę o opinie. Ceny podobne. jaki silnik zetora spali mniej czy 65KM czy 76KM?

• Przez Muszol
      co lepsze kupić na raty majorka za 120 tyś czy starego za 40 tyś bez rat??? i co ogółem jest lepsze ... jakie spalanie komfort i awaryjność?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj