pawiu16

Drużyna AF w Familiadzie

Polecane posty

pawelec    89

czy familiada to dla was naprawde szczyt spełnienia swoich ambicji intelektualnych? :blink: :blink: :blink:

 

coraz mniej mam wiary w młode pokolenie tego kraju...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

wiedzieć to na pewno wie, zauważyliście ze nawet żaden mod tu w temacie się nie udziela? coś dziwnego.. pewnie boi się ze zostanie automatycznie wybrany;p hehe ,pomysł na reklama AF super!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

czy familiada to dla was naprawde szczyt spełnienia swoich ambicji intelektualnych? :blink: :blink: :blink:

 

coraz mniej mam wiary w młode pokolenie tego kraju...

 

Fajny post, do takiego Miliarda w rozumie to rozumiem tam to "mózgi" brały udział. :D Szkoda że z anteny zdjęli.

 

@zetorek1607 więc jako 1 mod się wypowiem. Ogólnie my śle na ten temat sceptycznie, może na rozsławienie forum wpływie, ale z drugiej strony nie jesteśmy chyba aż w takiej desperacji żeby się rozgłaszać wszędzie gdzie się da. Chociaż kto wie, wszystko zależy od góry czyli @Yacentego.

Co do obsady to wg mnie nie muszą być to modzi, popieram @ahme999. A np zabrać takich użytkowników z wielka wiedza, doświadczeniem, ludzi którzy stosują rożne metody upraw itd.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Dobry pomysł stronę trzeba promować a taki udział w teleturnieju to już coś . Trzeba by było jeszcze tylko wziąć udział trzy raz z rzędu w razie gdyby ktoś nie widział poprzednich odcinków a do tego można zgarnąć trochę kasy i może AF wyskoczyło by z jakimś własny programem lub kanałem w TV .

Albo gazetą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

własny kanał tv i gazeta za 15tys zł....... haha! :lol: :blink:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

apropo familiady to polecam naprawdę - obejrzyjcie sobie panowie dowcipy Karola Strasburger'a :D warto, gdyż są one naprawdę bardzo dobre:lol:


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

własny kanał tv i gazeta za 15tys zł....... haha! :lol: :blink:

Od czegoś trzeba zacząć :) ,pozatym drużyna AF prawdopodobnie wygrałaby więcej jak 15 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

to nie ulega wątpliwości kto jest najlepszy ;) proponuje ponowic temat zimą, bo wtedy jest nas najwięcej


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja się pisze do udziału :P Jakaś dziewczyna też musi przecież być :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Temat chyba 'siadł'..

Szkoda, ale:

Po pierwsze, nie potrzebujemy 'akceptacji' moderatorów aby wystartować w tym konkursie, ewentualnie gdyby taki zespół się zorganizwował i chciał wystapić pod nazwą 'agrofoto' lub temu pochodną, to wystarczy wystapić o prośbę użycia tej nazwy, a taka zapewne zostałaby zaakceptowana.

Po drugie, widze brak osoby, która chciałaby to wszystko zorganizować, potrzeba lidera.

Po trzecie, sam również chętnie wziąłbym udział w takim programie.

Po czwarte, http://www.tvp.pl/rozrywka/teleturnieje/familiada/wez-udzial

Wystarczy troche chęci i kilka rozgarniętych osób, a finał może być NASZ.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

co do tej nazwy to prawdopodobnie byłby problem, bo jak już wcześniej pisałem prawie równolegle z pomysłem na AF ktoś rozpoczał podobną kampanie na Wykopie i jednym z pierwszych problemów było to że nie można tam w taki bezpośredni sposób promować jakiegoś portalu cy cy co.

 

heh-odnośnie osób to najbardziej godnym byłby moim skromnym zdaniem @xemit z jego ociekającymi sarkazmem, zachodzącymi w pięty ripostami;) bądź co bądź o polocie umysłu to świadczy;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj