pawiu16

Drużyna AF w Familiadzie

Polecane posty

pawiu16    1

Może wybierzmy 5 osób z AF, które wystartowałyby w Familiadzie. Byłaby to dobra reklama, a pieniądze by mogły pójść na rozwój naszego serwisu lub na jakąś akcję charytatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay91    0

w sumie po glebszym zastanowieniu to swietny miales pomysl pawiu16 zawsze jakas kasa na rozwoj by byla no chyba zeby szanowne grono zarzadu je przepilo ;p;p;p -zarcik no ale najwazniejsze ze bylaby to duza reklama dla naszego wspanialego serwisu pytanie teraz czy yacenty by sie zgodzil bo musialby byc kapitanem druzyny ;) i trzeba by bylo ustalic kto mialby nas reprezentowac czy moderatorzy czy rowniez ktos z szarego grona ze tak powiem ale ja juz mam pare kandydatur i nie mowie tutaj o mojej skromnej osobie ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

przesadziłeś z tym pomysłem... :blink:

ogląda w ogóle ktoś jeszcze ŻŻP?? (żenujące żarty prowadzącego - w tym wypadku sztrazburgera) :lol: :lol:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Bardzo dobry pomysł, nawet jakby mieli przepić wygraną. Najważniejsze aby wystartowali pod nazwą Agrofoto. Karol zapyta kapitana drużyny o co chodzi, na czym to polega itp. Kapitan ślicznie się wypowie na temat naszego serwisu, zaprosi do oglądania strony i pozdrowi wszystkich użytkowników, na koniec programu wszyscy ładnie pomachają do kamery i będzie pięknie. Niech yacenty zbiera ekipe i zasuwajcie do Familiady. Pomysł kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Super pomysl, ale w składzie musiałby byc szef szefów czyli Yacenty :)Jacek ma chyba najlepsze gadane i powinien byc kapitanem. Co do reszty to powinni to byc jacys bardziej rozgarnieci urzytkownicy, tylko jak ich wylonic ?

I oczywiscie pan Karol musi dowalić jakims rolniczym "zartem"


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Trzeba ogłosić casting, ja ze swojej strony zgłaszam ursusia czesia.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Moderatorzy byliby najlepsi wg mnie ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Wygraną proponuje przeznaczyć na dopłaty dla użytkowników na zakup konta VIP, od kiedy wnioski można składać? :lol: Bo oczywiście AF wygra! O ile się tam pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Ja proponuje oczywiście naszego kierownika Jacka do tego kogoś z fotki tygodnia, wtopy tygodnia,konkursu dla konstruktorów a do tego jakąś dziewczyne i reklama murowana :):D


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Popieram pomysł , pokażmy się , jest wśród nas wielu ludzi na poziomie z wykształceniem pokażmy że rolnik jest lepszy nisz nas malują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Eliminacje wśród forumowiczów trzeba zrobić i do boju:)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

może jeszcze mam talent albo taniec z gwiazdami hahahaha ale sie uśmiałem

szkoda ze juz nieleci śmiechu warte hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

Dobry pomysł stronę trzeba promować a taki udział w teleturnieju to już coś . Trzeba by było jeszcze tylko wziąć udział trzy raz z rzędu w razie gdyby ktoś nie widział poprzednich odcinków a do tego można zgarnąć trochę kasy i może AF wyskoczyło by z jakimś własny programem lub kanałem w TV .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No albo wystartowało jesienią w wyborach...


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Yacenty i griga już dwóch na resztę to tylko najbardziej zasłużeni moderatorzy AF szefowie już sobie kogoś dobiorą ;) Takie moje zdanie B)Tylko jeśli byście startowali to napiszcie do każdego w TVP wzrośnie im oglądalność że nigdy takiej nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

jak tylko to przeczytałem od razu zamarzyło mi sięzobaczyć pojedynek AF team vs Wykop.pl team;) starcie gigantów;p;p hm hm-bez nepotyzmu panowie-moim zdaniem zamiast faworyzować modów należy zrobić ankiete wśród userów i wyłonić najbardziej łebskich. nie chce nikkomu ubliżać ale tytuł moderatora nie świadczy o intelekcie i wiedzy;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj