pablo686

Dealerzy Case na mazowszu

Polecane posty

pablo686    0

Witam wszystkich forumowiczów!!

Szukam dealerów Case na Mazowszu i opinii o nich. Szukajka na stronie Case'a chyba nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo686    0

No właśnie w tym problem, że zwróciłem się w pierwszej kolejności do Techpomu, skierowali mnie do filii pod Sierpcem i jak na razie mam złe wrażenie bo tak: ofertę przygotowują już chyba z pół tygodnia, co do ceny nic nie chcą powiedzieć (lekceważenie po prostu!!), a jak chciałem sobie obejrzeć przejechać się jakimś ciągnikiem z serii JX to powiedzieli że nie mają żadnego na stanie. Nigdy nie kupowałem nowego ciągnika ale to chyba powinien być standard dlatego postanowiłem poszukać innego dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Jak się jedzie na Giełdę do Słomczyna to po drodze jest bardzo dobrze wyposażony salon Case. Byc może to ten Piomar o którym pisze @kobpawel. Stoi tam bardzo dużo róznych ciągników i kombajnów. A i jadąc tą samą drogą tylko wcześniej powstaje nowy salon new holland ale nie wiem czy już otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W mazowieckim to Piomar z grójca albo też mają oddział w miejscowości Wrzos nieopodal Przytyka. W świetokrzyskim niedaleko jest Kisiel z Górna - bardzo dobry koleś zna się na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reset1990    0

yy .. na warmi-mazurach jest P.P.H.U. "MIRTRANS" tam masz - Maszyny rolnicze - Nawozy - Skup zbóż i rzepaku - Środki ochrony roślin - Ciągniki CASE - Kombajny - Prasy zwijające - Koparko - ładowarki. Odbiorcą dla firmy jest każdy rolnik, gdyż posiadanie tak szerokiej oferty ciągników CASE i maszyn, zapewnia możliwość obsłużenia każdego klienta. Osługujemy rolników od 30 ha nawet do 3.000 ha, ponieważ musimy być też elastyczni na potrzeby rynku. Klienci potrzebują danego sprzętu i my musimy go dostarczyć jako ich partner. Jeżeli chodzi o ciągniki CASE IH, posiadamy w ofercie maszyny z zakresu mocy od 60 do 541KM, jednak największym powodzeniem na terenie naszego działania cieszą się ciągniki o mocach od 150 do 200KM - kontynuuje Mirosław Pawlukowski. Firma stara się posiadać większość maszyn na placu, aby klient po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności mógł od ręki maszynę odebrać. Na placu firmy znajduje się ok. 10 ciągników, a właściciel dokłada wszelkich starań aby ta ilość na bieżąco była uzupełniana. Jesteśmy bezpośrednim dealerem firm tj.: Anwil, Fosfory, Agrochem, Case IH, Case Construction, Horsch, Stoll, Morawica, Lemken, Akpil, Hydrac, Emily Kverneland Group, Unia Group.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj